Лудогорец домакинства на Левски в четвъртфиналите на турнира за Купата на България. Първият съдийски сигнал в Разград ще бъде даден в 18:00 часа. Наряда за главен съдия получи Волен Чинков.
Двата отбора играха само преди осем дни за Суперкупата на България. Разградчани спечелиха с 1:0 в София. Те са и в серия от три поредни победи във всички турнири. "Сините" пък се отърсиха от поражението след успх с 3:1 над Ботев Враца през уикенда.
Оптимизъм в лагера на гостите бе внесен с дебютни голове на новите попълнения Армстронг Око-Флекс и Хуан Переа срещу Ботев Вр. Лудогорец пък се справи с Локомотив София на лошия терен в "Надежда" със същия резултат - 3:1, след като стигна до обрат.
На 5 март съперниците отново ще играят в Разград, но този път за първенство. Така серията им от срещи ще продължи. Първият мач между Левски и Лудогорец на "Георги Аспарухов" преди зимната пауза завърши при нулево равенство.

USD
CHF
GBP
Blade_Reloaded
на 11.02.2026 в 16:12:20 #29anatoli-iliev-ImEAThKE
на 11.02.2026 в 15:50:38 #28Пълна подкрепа на Армееца n-a-U7doPfz9....относно фекалният .....Н2О !??
anatoli-iliev-ImEAThKE
на 11.02.2026 в 15:47:52 #27Дали смърди мача !??? Ами нещо като Кареасо...Фигаро тук...Фигаро там...и ко стана булки !!?? Жена му нямала виза !! Ами ще спи при президеншата ще смени онова негърче Йофу ...и лфффск доволен и феновете доволни !! Я си задайте въпроса ....драги лфффскри ОТ 1 месец говорим за скандални трансфери които ...най малко не са изрядни ...естествено Неморални , скандални ...играчи идват през вратата на кебапчийницата край Подмокрената река и после излизат ...през гащите на президента...Тука има ...Тука нема ...ще дойда ...ама нЕма да дойда !!? Това в НОРМАЛЕН клуб дали е редно !!???
slayer
на 11.02.2026 в 15:10:48 #26Мдааа, интересни състави.
elaizgrey
на 11.02.2026 в 15:07:06 #25Днес ще стискам палци на подуянския УРОД да отстрани някак си разградския ТУМОР. Да се знае, че чорбарите сме великодушни.
staroto
на 11.02.2026 в 15:05:09 #24И двата отбора с резервите. Нещо май блъфират!
salam-drugari
на 11.02.2026 в 14:20:49 #23Бляд, За нас най-важното е, че за агент Яковлевич няма опасност да умре от запек или да развие хемороиди. А дали Жоро Марков ревнува задето цела Естония му опъва дантелените прашки дето Жоро му ги подари на миналия Св. Валентин е друг въпрос.
Blade_Reloaded
на 11.02.2026 в 14:09:14 #22Внимавайте, защото моя приятел Недялко е Лама
seal
на 11.02.2026 в 13:27:50 #21Естонеца в леговището на Недялко, а целта е ревност от Жоро Дантелен
oficer1
на 11.02.2026 в 11:49:12 #20Йорист Недялко изтреще!
НЕкой да хвърли един пожарогасител от големите, та да може тази естонска наложница да си го Фтъкне до сливиците…., дано тогиЗ миряса?!
athletic_slava_1923
на 11.02.2026 в 11:31:44 #19Едно е сигурно Лефски ще играят бараж тази година. Не вярвам Цеките да ги изпреварят, а Рязаните едва ли ще вземат пак купата за втора поредна година. Много ще съм изненадан ако Цеките изпреварят добитъка и им отнемат баражието
seal
на 11.02.2026 в 11:22:59 #18Недялко ибрикчията в психодиспансера до Берлин е като принцеса там. на галено го наричат Шехерезада, поради специфичните умения които има към по възрастните същества от мъжки пол локирани там.
oficer1
на 11.02.2026 в 11:18:57 #17гУсин Кучев
Да илядите!
Здраве и само ЦСКА!
oficer1
на 11.02.2026 в 11:17:36 #16Довечера всичко освен победа на шимпанзетата ще е изненада за мен. Но топче е и все мОе да стане. Изходът не ме еВе, който и отбор да продължи ще трЕЕа да минем през него в един момент.
Недялко монтанският педофил и колзетен слабоум е написал едно -две изречения за мача довечера и тирада за ЦСКА…. Обиди, класификации и жлъч, но други са били злобни?! Безродник проЗТ!
Безродник, комунист, пеЕраЗТ и Йорист!
slayer
на 11.02.2026 в 11:08:17 #15Съгласен съм с EnemА, само да не забравя и това, че както говедата са първи, така могат и те да се впуснат в авантюрата за баражието - 7 точки от числото и шалварите не са никак много.
Enemy
на 11.02.2026 в 10:45:24 #14Есенните "подвизи" на Лудите гори в ефБемТи лиГата остават загадка за обикновените фенУе. Може би заради недолюбвания треньор,или заради интригата и връщане на интереса към първенството не знам,но авантите които пускаха тогава свършиха. Не са нещо УАУ,както казват ютубъриТе,но са най-обиграния отбор у нас с огромен международен опит. Логиката води към безпроблемна победа довечера за зИлния дзвеР, изключая някакъфФ сценарий. Любимият ми Левски въобще не ме убеждава,че има сили да задържи аванса си от 7 точки,камо ли да се бори на двата фронта у нас. Колко и как са надградили с новите в атака ще видим. ПриПсЪ са навдигнали гребена и има защо,но внимавайте какво си пожелавате. Не всичко е цветя и рози при вас, бързо се прехласвате от няколко добри мача. Да няма поле с гегите след баражИето с числОт0
seal
на 11.02.2026 в 10:01:36 #13довечера един от двата фолклорни състава, ще стане носител на Купата на кренвирша
filo-123
на 11.02.2026 в 09:42:14 #12Лудогорец е по-добър отбор от момчетата на Пеевски и довечера е по-вероятно да бият. Единствения фалирал ( най - вече умствено) е тупана Педерло.
german
на 11.02.2026 в 09:36:47 #11левски, ще разчита основно на светлината и магията на този отбор
seal
на 11.02.2026 в 09:31:41 #10пуснали с нов дизайна на противогаз, за по голямото му удобство е рифлован.... потребителят му ще бъде повече от щастлив
иначе срещата довечера, ще е приятелска и ще завърши с гръмкото 3:3 в редовното време