Нашумялата покрай "Евровизия" песен "Бангаранга" превзе Световната федерация по кеч (WWE). Това се чува на видео от последното издание на предаването, качени в интернет.

Българският кечист Русев отдаде почит към песента, донесла победата на България в песенния конкурс. Преди двубоя си срещу Рей Мистерио той му каза, че ще го "бангарангне" - "I will bangaranga you!" Коментарът му предизвика леко объркване, тъй като конкурсът не е толкова популярен в Щатите, но феновете бързо разгадаха повода и коментираха ямайските корени на думата.

Русев, чието истинско име е Мирослав Петров Барняшев, е първият българин в Световната федерация по кеч. Той прави дебюта си през 2014 г.

В началото на кариерата си Русев е представян като "зъл чужденец" и дори руснак. Той си дава прякора "Биещият българин" и "Българският звяр" от 2017 г. натам, когато разкрива своята народност.

Българинът е един от най-популярните кечисти във федерацията в момента, като негова запазена фраза е "Русев удря, Русев мачка", извикана на български език.

Наплив от желаещи да регистрират марката Bangaranga

Наплив от желаещи да регистрират марката Bangaranga

От "Вирджиния Рекърдс" излязоха с остра позиция