Съмнителен "Фолксваген" предизвика паника по време на сватбеното шествие на младоженците принц Уилям и Кейт Мидълтън. Паркираният в зоната за сигурност автомобил бе забелязан в 10,17 часа местно време.
Полицията веднага евакуира стотици граждани, фотографи и репортери, а районът бе отцепен. Малко по-късно проверка установи, че автомобилът е безопасен, информира lifestyle.bg.
Властите съобщиха, че от началото на деня са арестували 18 души - трима от тях са задържани за кражби, други трима заради нетрезво състояние. Имало е и случай на сексуално насилие, но извършителят също е задържан.
Общо 5 000 представители на полицията участват в охраната на кралската сватба, а 1 000 войници ескортираха цялата процесия по маршрута до Уестминстърското абатство. Специални екипи с обучени кучета претърсваха района за експлозиви, а военни самолети патрулираха над Лондон, за да осигурят сигурността на Кейт и Уилям.
Asparyx
на 30.04.2011 в 12:21:16 #7Mila
на 29.04.2011 в 21:38:46 #6http://polezni-linkove.hit.bg/haarp.html#begin
consp
на 29.04.2011 в 19:45:06 #5"Много от президентите на Съединените Щати имат кръвна връзка помежду си.Фамилията Буш има кръвна връзкас голям брой предишни президенти.Джордж Вашингтон, Милърд Филмор,Франклин Пиърс, Ейбрахам Линкълн,Илюшъс Грант, Ръдърфорд Хейс,Джеймс Гарфийлд, Грувър Кливланд,Теодор Рузвелт, Уилям Тафт,Келвин Кулидж, Хърбърт Хувър,Франклин Рузвелт,Ричард Никсън и Джералд Форд. Майкъл Царион в своятатворба посочва,че Буш е тясно свързан с всекиевропейски монарх, действащ или неи има роднинска връзка с всеки член на Британското кралско семейство. Родословното дърво на Буш може да сеопише назад, чак до началото на 15-ти век.Той е директен наследник на Хенри III ина сестрата на Хенри VIII - Мария Тюдор.Той произлиза също и от Чарлз II, крал на Англия.Също така научаваме, че Джордж У. Буш е пряк потомък на Годфрид де Булон.Годфрид е бил първия крал на Йерусалим, след като бил превзет от Сарацините,което е било името на Ислямската вяра по време на средновековието. Интересно е да се отбележи, че сегашната окупация на САЩ в Близкия изтоке отново установена от същата фамилия.Джордж Буш старши през 1991, и след това отново, от Джордж Буш младши през 2003. Джордж Буш младши се оказа братовчед и на двамата си съперници за Белия дом,и в двата си мандата - Ал Гор и Джон Кери. Президента на демократите Барак Обама,също има кръвни връзки с Джордж У. Буш,както и с Джералд Форд, Линдън Джонсън,Хари Труман, Джеймс Мадисън и британския премиер сър Уинстън Чърчил. Опонента му на президентските избори през 2008г.Джон Маккейн е наследник на Робърт де Брус, крал Уилям I на Шотландия,а също на Годфрид де Булон. И може би най-интересния аспект на кръвните връзки е факта, че цялото Британско кралско семейство е наследник на мюсюлманския пророк Мохамед чрез Арабските крале на Шибил.Тази кръвна линия се предавала през кралете на Португалия, Кастиля, и чад до крал Едуард IV. Това е много различна история от това,което медиите ти наливат всеки ден,тази съществуваща идея запотомствено превъзходство...е напълно развенчана съгласно най-достоверния изследователна аристократичните фамилии,Бъркската родословна книга Това само идва да покаже,че има една истинска история и после има една изфабрикуваната илюзия,фасадата, представена на публиката.Тази кръвни връзки продължават,и продължават и са документиранив книги като Бъркската родословна книга и други подобни. Смисълът на всичко това е,че виждаме не само едни и същи хора,но и едни и същи намерения сред хората с високо положение в монархиите,династиите, аристокрацията и демокрацията, в миналото и настоящото.."
navuhodonosor
на 29.04.2011 в 19:14:53 #4MILF Hunter е правил поредния кастинг както си требе

YasoBaso
на 29.04.2011 в 19:13:35 #3Вместо да се занимаваш с военна такава, наблегни на пасТмината...
zmja
на 29.04.2011 в 18:47:09 #2Priqtelю, всяко позоваване на техника проектирана и построена от руски специалисти води до изкривяване на действителността. Световно известен факт е ,че руската военна и цивилна техника е пълен боклук. Казвам го отдългогодишен опит с такава военна. Тя е супер само в главите на заблудени русофили и друга червена пастмина. Така ,че дай друг източник.Приятелю!
Ivan Костофф
на 29.04.2011 в 18:38:55 #1В странен доклад, изготвен от руската федерална космическа агенция се посочва, че на 10-ти април руски военен спътник от системата ОКО е наблюдавал масивна "инфрачервена магнитна аномалия" в силно секретния Nevada Test and Training Range (NTTR) в западните щати. NTTR е най-голямата американска военна база с площ от над 12140 кв.km. и включва Tonopah Test Range ( TTR ), известен като зона 52, и Hawthorne Army Depot (HWAD), който е най-големия в света склад за военноприпаси, известно като Зона 51. Едновременно с появата на тези "аномалии" на 10 април, района се тресе постоянно от земетресения, като директора на Сеизмологичната лаборатория в университета Рино Невада, г-н Греъм Кент изтъкна, че наблюдава състоянието с "нарастващо безпокойство". Кент предупреди, че поради тази мистериозна "аномалия" следващото голямо земетресение може да се случи в Рино ( 4-тия по големина град в щата Невада ) "в следващите няколко часа" , предупреждение, пренебрегнато от президента Обама, който обяви, че ще пътува до Рино този четвъртък . Пътуването на Обама до Зона 51 обаче е по нареждане на висшите военни заради мистериозния "обект" , излетял от базата към Вашингтон, където в ранните часове на 14-ти април е бил посрещнат от изтребителите на военновъздушната база Ендрюс.