Ливърпул приема Манчестър Юнайтед в голямото дерби на английския футбол. Срещата е от 23-ия кръг на Висшата лига. До момента "червените дяволи" са единственият отбор, който успя да вземе точки от мърсисайдци през тази кампания в Премиърлийг. Срещата на "Анфийлд" започва в 18:30 часа.
Разликата между двата тима в класирането е цели 27 точки. В първия мач на "Олд Трафорд" Адам Лалана спаси тима на Клоп с гол в края за крайното 1:1. Ливърпул се намира в серия от 38 мача без загуба във Висшата лига. При победа днес, "червените" ще увеличат още преднината си пред основния конкурент за титлата Манчестър Сити, който завърши 2:2 с Кристъл Палас. Към момента Пуул имат 13 пункта аванс и два мача по-малко.
За Юнайтед под въпрос е нападателят Маркъс Рашфорд. Аут са още Погба, Мактоминей, Рохо и Туанзебе.
За домакините сигурни отсъстващи са Клайн, Милнър и Кейта. Под въпрос остава Ловрен.
USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 17:49:57 #18Време е Клопо да вади Салах и да пуска Ориги!
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 17:47:11 #17Джабър, и аз мисля, че ще вкарат. След толкова пропуски винаги влиза в сила старото правило: " Като не вкарваш ти вкарват. " Дано не съм прав!!!
Мик Джагър
на 19.01.2020 в 17:47:09 #16Мдаа, ето затова говоря... гол на Марсиал и нещата ставаха неприятни, въпреки огромната игрова разлика.
stoyan-kiryakov
на 19.01.2020 в 17:43:31 #15Извинете невежеството ми, но гледам футбол от 10-20 години, също така си мисля, че футболът започва от тогава. Но наскоро разбрах, че футбол се е играело и преди това. Та ако може някой да ми разясни С колко титли са били преди 25-30 години любимите ми отбори - Манчестър и Лудогорец? Мързи ме да търся в гугъл, а и за вторите не намирам нищо тогава. Благодаря
Мик Джагър
на 19.01.2020 в 17:41:24 #14Много пропуски, почвам да се притеснявам. Второят гол е задължителен.
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 17:35:54 #13Тити и при нас се усеща лека нервност, надявам се да не окаже влияние. Мисля, че Клопо ще ги окуражи на полувремето. Аз по принцип не се притеснявам за резултата до 70 - 75 мин., после започва да се усеща умората от толкова мачове. Три - четири мача ги взехме на магия в последните минути. Но за да си велик трябва и късмет. Успех с другите залози и наздраве!
Komap
на 19.01.2020 в 17:34:12 #12Айде, време е за още много бой над мангалчестърите
OrangeHog
на 19.01.2020 в 17:22:30 #11"Пожелавам ти да отдеш в тоя район и да разбереш за кво говоря " Бил съм, не ми говори, плеасе
Принципно в Англия съм от Лийдс, но Ливър, Нотингам ... Много ме кефят!
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2020 в 17:19:19 #10Половин век
Мик Джагър
на 19.01.2020 в 17:17:14 #9Страхотна игра и само късмета държи резултата 1:0. Това е шампионският мач според мен, победата е много важна, но задължително трябва да вкараме още 1 гол, защото МЮ може да вкарат случаен гол и мачът да стаме неприятен.
OrangeHog
на 19.01.2020 в 17:13:52 #8Е кво браво на ВАР, комбинацията беше страхотна
Ще има още, гарантирам.
Крайно време е трона да се вземе от шампиона!
Мангалите кви успехи имат? Да попитам? В Европа нещо? Сравнимо с Ливър?
Нека не забравяме, че Евертън имаше огхромен шанс да вземе КЕШ някога, но ги наказаха!
Никога няма да забравя онзи отбор на Евертън! Въобще, Ливърпул е футболен град!
Заебе мангалите
CHUKCHA
на 19.01.2020 в 17:10:08 #7Тити, сложи ли за гол на Върджил? Наздраве на всички! За сега всичко върви по план.
stoyan-kiryakov
на 19.01.2020 в 17:08:07 #6Кое е това отборче, с което играят Пуул? Ми то много жалко, от Чемпионшипа ли е?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.01.2020 в 17:04:36 #5Ливърпул шампион
Трионо евала за определението за трол,толкова подробно не знаех значението му
OrangeHog
на 19.01.2020 в 16:58:42 #4определено е удоволствие да гледаш Ливър-а няма такъв отбор Клоп е велик!
OrangeHog
на 19.01.2020 в 16:46:10 #3айдеееее
OrangeHog
на 19.01.2020 в 16:40:34 #2да го таковат подводно мангалчестър! +2 гола за ливър!
kpetrov
на 19.01.2020 в 16:04:21 #1Какво се надяваш Х2 ?! Толкова са слаби нашите, че няма на къде повече. Тука с по-малко от 2 разлика няма да паднем.