Българският шампион Лудогорец е домакин на Славия (Прага) в първия си мач от основната фаза на Лига Европа. Мачът е с начален час 22:00 на "Хювефарма Арена" и ще бъде ръководен от французина Жером Брисар.
Както е известно от този сезон вече няма групи в евротурнирите, а се играе на принципа на шампионат, като всеки тим ще се изправи срещу осем различни съперници. "Орлите" ще имат мачове домакински мачове с Атлатик (Билбао), АЗ Алкмаар и Мидтиланд, а ще гостува на Виктория (Пилзен), Андерлехт, Лацио и Лион.
Наставникът на българите Захари Сираков има проблеми със състава, като най-основните са липсата на Бърнард Текпетей, който лекува тежка контузия, и на Антон Недялков, който има проблеми с коляното от около месец и все още не е на линия.
Чехите също имат сериозни кадрови проблеми, като няма да могат да използват четирима основни футболисти - Иго Огбу, Индриж Станек, Томаш Вълчек и Лушак Вролицки.
Луодгорец намери място в тази фаза на Лига Европа, след като първо започна евроучастието си в Шампионската лига, където последователно отстрани Динамо (Батуми) и Динамо (Минск), но след това отпадна от Карабах и се премести във втория по сила турнира на Стария континент. В плейофите разградчани елиминираха молдовския Петрокуб.
Славия също стартира евротурнирите в третия квалификационен кръг на Шампионската лига, където отстрани белгийския Юнион Сен Жилоа, но след това в плейофите отпадна от френския Лил.
USD
CHF
GBP
abc-xyz
на 26.09.2024 в 06:14:59 #123И пак да напомня на модератора да даде лекарството на болния шалвар Нако, ака. green-discipline Човекът има нужда от спокойствие далеч от коментарите на ТопСпорт.
Мик Джагър
на 26.09.2024 в 05:30:44 #122Нако цигамето е бичил и нощна смяна, но това не променя обстоятелствата, че Славия Прага оноди шимпанзята и 20 чехи надвикаха цял стадион чaлми за радост на цяла България
abc-xyz
на 25.09.2024 в 21:08:02 #121Пък Нако хем е зверски eбaн, Хем ще получи доживотен бан!
abc-xyz
на 25.09.2024 в 21:06:19 #120Пък Нако е зверски eбaн, и ще получи доживотен бан!
abc-xyz
на 25.09.2024 в 21:04:12 #119Нако явно е решил да удави мъката със зверски бан от мода! Хем eбaн, хем със бан!
abc-xyz
на 25.09.2024 в 21:01:47 #118Нако, много ти е накъсан почерка! Цял мач ли ще те клатят докато пишеш?! Или може и по-дълго!
bobi_raf
на 25.09.2024 в 20:59:27 #117Отиде да ceре в главната статия
Има мъжеложци да пишат, а нема мод
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:58:48 #116goldberg04 на 25.09.2024 в 23:54:46 #226 Ммммм....таквоз чудо не бях виждал ====== И аз не бях виждал кореняк софиянец да се пише “мъж от Разград”, за да обясни що е от Шалварспор, ама Нако ташака го направи!
blqblq
на 25.09.2024 в 20:57:13 #115Рязград. Къща в Делиормана. Баща му на Нако пие шербет, намръщен. Идва жена му. - Какво има? - Седни - строго казва Сунай - Имам една лоша и една добра новина. Почвам с лошата. Нако, нашият син, станал гей. - Вай Аллах, кво е туй? - Гьотверен ма. - Вай, вай... А добрата новина? - със свито сърце пита жената. - Станал Мис Рязград .
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:57:10 #114Следвай Мик Джагър на 25.09.2024 в 23:55:32#227 Край на мъките на Нако ------- Що да не умря?
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:56:21 #113Айде другата седмица срещу Вики Пилзен пак да ни радват Нямахорче
blqblq
на 25.09.2024 в 20:56:13 #112Рязград. Къща в Делиормана. Баща му на Нако пие шербет, намръщен. Идва жена му. - Какво има? - Седни - строго казва Сунай - Имам една лоша и една добра новина. Почвам с лошата. Нако, нашият син, станал гей. - Вай Аллах, кво е туй? - Гьотверен ма. - Вай, вай... А добрата новина? - със свито сърце пита жената. - Станал Мис Истанбул.
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:55:32 #111Край на мъките на Нако
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:54:46 #110Ммммм....таквоз чудо не бях виждал
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:54:45 #109Мик Джагър на 25.09.2024 в 23:52:34 #195 Нако с тези големи комплекси какво компенсира според вас? ===== Очевидно е, че цесекари са го ибaли!
DrINKO
на 25.09.2024 в 20:54:10 #108Как е мача бе?
Мик Джагър
на 25.09.2024 в 20:53:27 #107Нако с тези големи комплекси какво компенсира според вас?
goldberg04
на 25.09.2024 в 20:53:24 #106Лудницааааа
abc-xyz
на 25.09.2024 в 20:52:53 #105А Нако го eбaт, але, але, але!
blqblq
на 25.09.2024 в 20:52:38 #104На Нако, сефтето му го е направил чичо му Сабри. ОтзаТТТ!!!