Днес Левски гостува на Брага в мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят на "Ещадио Мунисипал" е с начален час 22:00 и ще бъде ръководен от белгиеца Лотар Д'Онт.
Първата среща между двата тича завърши без попадения - 0:0, така че днес в югозападния край на Европа "сините" ще се опитат да намерят начин да продължат напред.
Победителят в сблъсъка ще се изправи срещу победителя от двойката Лугано - ЧФР Клуж, като в първия мач в Швейцария резултатът също бе 0:0.
Загубилият пък ще продължи участието си в Лигата на конференциите, където в третия кръг на надпреварата ще срещне победителя от срещата Петрокуб - Сабах, където в първия мач азерите победиха с 2:0 като гост и са значително по-близо до тази фаза.
Както е известно, за да стигнат до тази фаза "сините" успяха да отстранят в първия кръг изралеския Апоел Беер Шева.
Наставникът на Левски Хулио Веласкес ще може да разчита на всички свои основни футболисти, включително и на последното ново попълнение Мазир Сула.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:47:49 #121Редно е да е в Азия
n-a-pbGQyCpy
на 31.07.2025 в 21:47:49 #120егати и мача съдиятя за сигорност е поткупен защо ли имаше дузпа за левски и онова същество не даде дузпа
:
:
:
:
нешо
на 31.07.2025 в 21:47:17 #119Къде ще е следващата спирка от турнето на ЕВРОИДИОТИТЕ?
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:45:25 #118Сянка, моето ако е жалко съществуване, ти би следвало да си окачиш веднага въжето
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:44:28 #117Събирай Фернандо, звънни на Божинката интой да помогне
Айде честито, евроидиoтинът е тук, отстранен от португалския Райо Валекано
united_cska
на 31.07.2025 в 21:43:46 #116Тоя Лима как ше я осе.ре така бе…
Fernando
на 31.07.2025 в 21:42:33 #115Да съберем 6 заплати за Лима и чао
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:42:14 #114Свнка, ти взе да полудяваш като капитан Салам
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:41:00 #113Така ако свърши всички ще сме доволни. Тонг, непростимо е да не знаеш кой е отбора на народната милиция и комунистическата държавна сигурност. Някак не е редно
Fernando
на 31.07.2025 в 21:40:08 #112Tong
на 31.07.2025 в 21:34:20 #111Сянка, важно ми е да не слушам мучене от милиционерско-доносническия отбор. Важно ми е и това е ============= Златине, и такъв отбор ли има? И кой е той? Щото тука играят Левски и Брага - а никой от тях не е такъв.
Пък и не съм виждал мучащи милиционери-доносници, освен ако не говориш за някое детско филмче
jekkovv
на 31.07.2025 в 21:32:24 #110Сбирай Се народе клатушкат ментето Лефски тире Спартак
skolex
на 31.07.2025 в 21:27:53 #109Ще изравнят
Fernando
на 31.07.2025 в 21:27:27 #108Ловешки иди организирай нещо срещу Локо Пловдив.
Ragnar2
на 31.07.2025 в 21:27:02 #107Тоя мач май приключи, ама с малко късмет на жребието на плейофа братчедите без проблем си влизат в групите на ЛК.
cska_bg_army
на 31.07.2025 в 21:26:03 #106Бахти говедата прости,всеки мач паркирват автобуса и играят за дуспи от първата минута. Онзи шизофреник драска по 50 листа драсканици на мач , а Брага сгрешиха 400 подавания. Аз не съм гледал скоро отбор с толкова брак, но говедата ги е страх да организират атаки
Fernando
на 31.07.2025 в 21:25:34 #105Само утрепки както винаги.
anatoli-iliev
на 31.07.2025 в 21:23:31 #104Горе главата сини богове....те поведоха но....да си спомним Антверпен и как може да им нанижем 3 гола !! Това даже беше предсказано във филма номиниран за Оскар за най великия нападател на света Гундьо !! Сигурни сме че треньора ни Хуйо Веласкес ще ....тури това което трябва и където трябва !! Глалактиката се отваря за нас !!
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:23:20 #103Да влиза дедо Боре с калашника
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 21:19:57 #102Сянка, важно ми е да не слушам мучене от милиционерско-доносническия отбор. Важно ми е и това е