Днес Левски гостува на Брага в мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят на "Ещадио Мунисипал" е с начален час 22:00 и ще бъде ръководен от белгиеца Лотар Д'Онт.
Първата среща между двата тича завърши без попадения - 0:0, така че днес в югозападния край на Европа "сините" ще се опитат да намерят начин да продължат напред.
Победителят в сблъсъка ще се изправи срещу победителя от двойката Лугано - ЧФР Клуж, като в първия мач в Швейцария резултатът също бе 0:0.
Загубилият пък ще продължи участието си в Лигата на конференциите, където в третия кръг на надпреварата ще срещне победителя от срещата Петрокуб - Сабах, където в първия мач азерите победиха с 2:0 като гост и са значително по-близо до тази фаза.
Както е известно, за да стигнат до тази фаза "сините" успяха да отстранят в първия кръг изралеския Апоел Беер Шева.
Наставникът на Левски Хулио Веласкес ще може да разчита на всички свои основни футболисти, включително и на последното ново попълнение Мазир Сула.
USD
CHF
GBP
Esox
на 31.07.2025 в 18:49:15 #41КучеФ, аз съм у Гърция на почивка бре, спри да четеш "Белият зъб" и да фантазираш. Викни едно "само Левски" и туй то!
tundzhaka
на 31.07.2025 в 18:48:26 #40бичкията от отвъдното лити звънна?
pala4a
на 31.07.2025 в 18:45:39 #39Джагър евала че винаги си себе си и не опитваш да се харесаш на някого
pala4a
на 31.07.2025 в 18:44:23 #38Нека не сме лицемери пожелавам тежка загуба на говедата...от ❤️
piatek.fut
на 31.07.2025 в 18:39:50 #37Тва е задължително
piatek.fut
на 31.07.2025 в 18:39:22 #36Пак Веласкес бърка състава още от началото.Второто трябва Цунами и Сула да сменят Търдин и Алдаир и Петков и Евертон да си разменят позициите щото иначе ще берем много ядове
tundzhaka
на 31.07.2025 в 18:39:21 #35омерения е антилевскар.
Мик Джагър
на 31.07.2025 в 18:35:36 #34Кор за Лефски, другари милициомери
Esox
на 31.07.2025 в 18:26:41 #33Левски, оле, оле оле оле...
chubtireaka
на 31.07.2025 в 18:22:45 #32Оставете Умерения демент да коментира, че на мачовете на Безтире се крие
Тук му е шанса да измъкне с чаршафите, които малцина четат
donaldtrump
на 31.07.2025 в 18:22:30 #31Момчета покажете какво можете, пък да става каквото ще става. Напрееед!
УмеренЦСКА
на 31.07.2025 в 18:14:11 #30Тунджака по мой адрес: "омерения вмирисан комуняга ще коментира ли мача?" ...Няма да го коментирам! Ще оставя антитицесекарите да си изпразнят червата във форума, на добър им час!..
tundzhaka
на 31.07.2025 в 16:10:45 #29може и автогол.да си вкарат , няма значение важното е да ги охстраним. Не е да нямаме шанс!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 31.07.2025 в 15:50:32 #28Аз се пак шсе изкефя евроидиотите да ги отстранят тия ""мореплаватели"" . С един отправен удар срещу 35 на домакините
Амин!
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 31.07.2025 в 15:48:34 #27user avatar 106304 vladimir-nikolaev на 31.07.2025 в 13:23:05#19 А тоя моти_к е олигофрен,шизофреник и психично болен.Тоя плюс разни грозданки,светльо христовци и уориъри нямат нищо общо с Лудогорец и не са наши фенове,държа да го подчертая ДЕБЕЛО **** Спри да дишаш алуминий! Ти пък кой си,че да казваш кой на кого бил фен?
А единственото "дебело" е не нещо "подчертано"от теб,а онова, което виси от гьза ти.
cowfucker
на 31.07.2025 в 15:43:05 #26Да пожелаем успех на Левски. Почетна загуба от 3-4 гола няма да е изненада. Но 1-1 до 90та мин и гол за 2-1 ,,,
power
на 31.07.2025 в 13:35:33 #25Ако устискаме първите 30 мин. , имаме шанс за равен . Пък после каквото дойде .
duneraaa
на 31.07.2025 в 13:11:20 #24Чубак, добре играете. Тоя състам, макар и с корекции не играят от вчера заедно. Иначе офицера е прав, но за днешния мач, що си мисля, че ще има дузпи.
oficer1
на 31.07.2025 в 13:05:21 #23Чубак, Ние феновете много бързаме. То по принцип българинът все бърза. Иска всичко, тук и сега, на момента! Първо трябва в ЛКонференциите да се влезе 2-3 пъти. После да преминеш в ЛЕвропа, пак 2-3 сезона. Да се натрупа коефициент, самочувствие, обиграност, клубът да завърти колелото и по-добрите играчи да не се замислят, когато ги поканят тук! Чак тогава може да се атакува ШЛ. Ся и шимпанзетата да направят някакво муфа и да се промъкнат там, ще са бръшлян чувал! Вие нямате отбор за ЛЕ, голямата победа ще е ако успеете в ЛК. Там да се вземат при възможност точки! Нали ги видяхме Разград в ЛЕ…., те там ги бият кЪт маче у дирек, пък какво осата за ШЛ. Все пак взеха някакви точки, което е похвално. ЦСКА и леЦа нямаше да хванат ръка .
chubtireaka
на 31.07.2025 в 12:35:03 #22oficer1 Аз съм доволен от футбола ни през повечето време на базата на футболистите, които имаме. А фактът, че вече има и тактика е супер. И ние имаме доста дупки, които трябва да разкараме, но поне не играят толкова важна роля. Макар издънката със Септември да висеше на косъм. С Брага няма какво да губим, по-добри са, по-скъпи са, по-футболни са. И да паднем - отиваме в конференциите, където са отбори повече от нашата черга преди плейофите