Днес Левски гостува на Брага в мач реванш от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Двубоят на "Ещадио Мунисипал" е с начален час 22:00 и ще бъде ръководен от белгиеца Лотар Д'Онт.
Първата среща между двата тича завърши без попадения - 0:0, така че днес в югозападния край на Европа "сините" ще се опитат да намерят начин да продължат напред.
Победителят в сблъсъка ще се изправи срещу победителя от двойката Лугано - ЧФР Клуж, като в първия мач в Швейцария резултатът също бе 0:0.
Загубилият пък ще продължи участието си в Лигата на конференциите, където в третия кръг на надпреварата ще срещне победителя от срещата Петрокуб - Сабах, където в първия мач азерите победиха с 2:0 като гост и са значително по-близо до тази фаза.
Както е известно, за да стигнат до тази фаза "сините" успяха да отстранят в първия кръг изралеския Апоел Беер Шева.
Наставникът на Левски Хулио Веласкес ще може да разчита на всички свои основни футболисти, включително и на последното ново попълнение Мазир Сула.
USD
CHF
GBP
the_shooter
на 31.07.2025 в 12:34:07 #21До #32
the_shooter
на 31.07.2025 в 12:33:40 #20До #42 Ти хубаво им го пожелаваш, ама те самите не си вярват, че могат да надвият Брага! Справка приказките на Ромислав и цялата синя редакция на Дарик. Инъче пожелавам и на тях и на останалите да победят!
tundzhaka
на 31.07.2025 в 12:18:59 #19най-после.едно нормално изказване от чужд привърженик
tundzhaka
на 31.07.2025 в 11:31:06 #18ще вуни на 200-300 метра радиус, но по-добре от колкото да му слушаме брътвежите.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 11:28:59 #17дори кано се разложи ще изглежда по-добре от сега, поне ще пълчища, само някои червеи и буболечки първите няколко месеца ще пъплят и това ще му е. На никой няма му дреме.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 11:26:52 #16,Ако мелнеш случайно плешивия yродлив пeepac му кажи , че трябва да пукне и да се разлоожи за да му ритаме с черепа на малки вратички.
gychopopov
на 31.07.2025 в 11:26:47 #15Pязaнград
gychopopov
на 31.07.2025 в 11:26:04 #14От *** много надигат празни кратуни!
chubtireaka
на 31.07.2025 в 11:23:13 #13neco Успокой се, резак. Каквото и да ядем, нищо не променя фактите - вие си оставате един селски тимец, незначителен, с малък интерес и чешещ егото на един милиардер. Милиардер на хранилка при мафиотите, които ни затриват като страна. В момента, в който ви зареже, се връщате в миманса на окръжните групи, където сте били фактор преди да станете държавния проект. Но не сме комунизъм и няма как да карате насила хората да ви харесват, както е било с "витрината на комунизма". Независимо, че като тях печелите поредни титли. Да, има тук-там глорихънтъри из Попово и Нови пазар, но дотам
tundzhaka
на 31.07.2025 в 10:37:28 #12жалко, че повечето нормални припсове вече ка на изчезване , тука предимно комплексари останаха.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 10:32:34 #11То няма файда за бг футбола всички да отпаднат един само да продължи.
neco
на 31.07.2025 в 10:27:03 #10До- waterloo Нищо добро не ви чака!!!Ще ядете ПА ЛА МАР КА ТА!!!Мръсни антилудогорци!!!
tundzhaka
на 31.07.2025 в 10:02:29 #9Иначе оратжевите и разбирам мъката, толкова са зле и няма да се оправят скоро, но ние си вървим напред играем в Европа прилично. Това е важното . Пък нека се пукат от яд.
ChernotoVlechugo
на 31.07.2025 в 09:55:44 #8Какви усилия, няма да им свири Антон Генов, Сватбата, Драганов и другите утайки от БФС. Ще ги ритат като кучета
tundzhaka
на 31.07.2025 в 09:55:21 #7Реално само Левски освен Лудогорец има шанс за нещо повече в ект. Само Лудогорец няма да вдигне коефициента.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 09:53:48 #6настига че сте толкова зле, и да бяхте се класирали.огпадате от първия анонимник ако ще и от Гибралтар да е. Далече сте от истината и няма изгледи скоро да се промени нещо. Ние вървим напред. Колкото и да те е ядтака е и така ще е занапред.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 09:49:41 #5Апоел играха на 100% а вие пък изобщо сте много далеч от истината.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 09:40:17 #4И съм далеч от мисълта, че на Лудогорец примерно шансовете и срещу Брага сега биха били по-големи, а за другите емроучастници да не говорим.
tundzhaka
на 31.07.2025 в 09:31:25 #3Левски до момента се представя не по-зле от Лудогорец А и Брага си е класен съперник, но с 4-5 гола няма да паднем.
power
на 31.07.2025 в 08:26:12 #2Разбира се , че ще се опитат да намерят начин да продължим напред . Мъжка игра и каквото стане . А за микре и шалварите - те си знаят .