Тази вечер от 21:00 часа, Левски гостува на Дунав в Русе в мач от четвъртия кръг в Първа лига. Срещата ще се играе на Градския стадион.
При победа днес, "сините" ще изместят, поне временно, ЦСКА от върха на таблицата. Отборът ще търси втори пореден успех под ръководството на новия старши треньор Славиша Стоянович, след като в дебюта на сърбина, столичани спечелиха с 2:0 над аутсайдера в елита Ботев (Враца).
Снощи специалистът определи групата на 26-кратните шампиони и там видяхме няколко изненади. Противно на очакванията, Давид Яблонски попадна в нея, въпреки че имаше информации, че ще е аут от терените за поне три седмици. В състава ясно личат и доста юноши на клуба.
Ситуацията при "драконите" е по-различна, тъй като Малин Орачев не трябва да се бори с кадрови проблеми. Александър Александров вече е възстановен от контузията, която получи и има голяма вероятност дори да започне като титуляр тази вечер.
USD
CHF
GBP
CHUKCHA
на 11.08.2018 в 18:55:41 #40Спирам да гледам този "мач", ясен ми е, ще има дузпа. Пускам Атлетико и Интер. Реал и Милан няма да е интересен. Хайде сполай ви! 0:1 и кой от къде е.
boecbg
на 11.08.2018 в 18:53:25 #39Аре отивам да гледам Интернационале, че може и купа да вземе тая вечер.
Rafata
на 11.08.2018 в 18:50:38 #38Шпалираджиите спешно да звънят на полувремето на Агата, че доносниците ще им вземат безцеремонно точки
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:49:29 #37Арабията, що го няма Тунджата на главната страница! Не ми се вярва да е в Русе, подкрепяйки "своя" си отбор на стадиона...
bobi_raf
на 11.08.2018 в 18:46:39 #36поздравявам тунджата за куража, с който обяви,че е бисексуален под статията за чорбаджийски днес.
Rafata
на 11.08.2018 в 18:46:17 #35Добре, че Гришата даде куфарчета на Донос РусИ, че я говедарос как ще загубят точки. Нал тъй, шпалираджии
Perforator
на 11.08.2018 в 18:45:25 #34Много ми харесва страничния от далечната страна. Ще остана на този канал за да го гледам второто как ще се представи с вдигането.
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:45:24 #33...само чакате една грешна стъпка на ЦСКА, и веднага ще наскачате..." Много добре го каза, колега, поздрави!
Rafata
на 11.08.2018 в 18:43:52 #32Бати яловите говеда
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:42:20 #31Левскари, извинете ме, но ми стана скучно от Вашите вече... Бая време мина и Вашите все не успяват да поразят вратата на скромния Ви съперник в мача!
CHUKCHA
на 11.08.2018 в 18:42:20 #30УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:39:45 #29Само отбелязвам, че буквата "Л" в нашенското "идеологическо" пространство може вече да означава какво ли не! Най-вече "модната" тема "Литекс"...
PorutGosho
на 11.08.2018 в 18:37:36 #28shadow на 11.08.2018 в 21:30:34 #57 Досега гледах Уулвърхямптън - Евертън и пуснах сега този мач... Все едно гледам друг спорт Ама... родното си е родно, какво да правиш. ----------------------------------------------------------------- Няма спор
Аз като съм превъзбуден нещо и ми идват мисли да пия цяла вечер , просто си пускам леко някое дерби тип Ботев Враца - Септември и след 10 минути съм заспал , после само се будя да изгася телевизора
boecbg
на 11.08.2018 в 18:36:19 #27shadow,вълците много боеспособен тим са сглобили,браво.
CHUKCHA
на 11.08.2018 в 18:35:47 #26Неделчев обърна резбата
boecbg
на 11.08.2018 в 18:33:06 #25Неделчев ти прозре,браво!!!
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:27:55 #24...Абе време е вече Левски да вкара гол! Г-дата нещо пак я подкараха на привичната си тема за "продадени" мачове...
El Marcone
на 11.08.2018 в 18:25:41 #23Защо всички простаци във форума/и не само/ са припознавачи
?Въпрос на интелект, възпитание, месторождение, социален статус ли е
?Просто ми прави впечатление, че всички псуещи са припознавачи на Ловешкото ГМО
УмеренЦСКА
на 11.08.2018 в 18:19:58 #22...Елементарната логика подсказва, че "дрийм тимът" на Левски трябва да победи убедително скромния отбор на Дунав! Цялото "съзвездие" на селекцията под мъдрото ръководскво на Русев-Роси е на лице...
PorutGosho
на 11.08.2018 в 18:19:36 #21Тоя Малин Орачев ще им разкаже играта , откъде го изкопаха тоя селяк
Той не че предния не беше , де
С извинение към хората от Русе