Левски приема Лудогорец в мач от 29-ия кръг на Първа лига, а "сините" ще се опитат да прекратят лошата си серия в шампионата.
В последните си 4 срещи за първенство футболистите на Делио Роси допуснаха равенство с Етър и допуснаха три загуби, съответно от ЦСКА, Берое и Ботев.
Все пак левскарите ще влязат с настроение в мача, след като победиха ЦСКА през седмицата с 2:0 в първия полуфинал за Купата на България.
Лудогорец пък спечели драматично в миналия кръг срещу ЦСКА и дръпна на върха с 6 точки. Разградчани обаче се нуждаят от задължителна победа днес, за да запазят комфортния си аванс пред преследвача от "Българска армия".
Левски също се нуждае от 3 точки в борбата за 3-ото място с Берое, имайки предвид, че старозагорци победиха Ботев по-рано през деня и вече имат 4 точки аванс пред играчите на Делио Роси.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov
на 15.04.2018 в 13:09:09 #48Наш приятел е Натанаел, Всички той поред ги е *бел, Инструмента дълъг му е и дебел, Черен или рунтав ще е той- син, оранжев ,ален или бел... Анисет контузен сегичка; но пък конски лиги и за него точат се от всички и наверед, Всеки там се надреварва непочтително и гадно.... да му врътне сладък , мазен и чевръст мин-ет!
svetoslav-hristov
на 15.04.2018 в 06:29:31 #47Те му платиха за гол от центъра, но така се случи... от ъглов. П . П. Добре ли спахте? В сряда има дерби, там ще си ги мерите пак; не се отчайвайте, ще изпаднете в депресия, няма да ви стават пишките.
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 21:02:50 #46И не не казва "корнер ". А КУрнер. В случай че имаш затруднения и нередовно изхождане!
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 20:58:06 #45Ти от кой отбор си "Анти Левски "- 143 # ? Че другия път да ти го вкарат направо от тъч! Може пък да ти е по - хубаво и безболезнено.
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 20:55:39 #44# 143 Предизвестена е румънската пишка в *** ти розов .
anti-Lefski
на 14.04.2018 в 19:38:55 #43Предизвестен край на приятелския мач!
Тва с корнера кърти мивки.
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 19:28:48 #42Туттти Президенте, Туттти Маденте, Туттти Левски Туттти Копа България Туттти Калъфенте!
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 19:20:21 #41svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 19:15:24 #40"Рагаццце, Президенте, Маденте....."
/*Из интервю на Делю/
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 19:11:26 #39Делю дава интервю : "Лудогорец скуадра форте..... А ние цял мач.... Ко ме фаче де ла куре, Ла минете де гаргаааре... И накрая за купата -Черкаре ми фаре..."
staroto
на 14.04.2018 в 19:07:16 #38Кешеру определено искаше да подаде на Митрев!Няколко пъти гледах.Пластумн му се скара.
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 19:05:00 #37Сега ако направим хикс с Берое, пък после ако Долнохуйнище бият Дългопол. ....и ако и София победят Созопол, в случай че Хибърниън и те не паднат...
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 19:02:28 #36Tong
на 14.04.2018 в 19:01:24 #35Жалко за Митрев! Добро вратарче е, но е в дупка. Направи страхотни спасяваня. А сега има нужда от подкрепа, а не от тъпи коментари. Той е сред най-истинските левскари в Левски и си играе добре.
loveca
на 14.04.2018 в 18:57:05 #34Ето за такива голове хората гледат футбол. ВЕЛИК!
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 18:57:02 #33Аз се чудя Шушурю кога ще бие дузпи като свят? 20 минути отбора ходи без мисъл заради тия неща? Пропуска не за пръв път.
svetoslav-hristov
на 14.04.2018 в 18:53:38 #32Игра ли се мача?
Един път да не може и цска София да се зарадва на издънка на Ревски...
Мик Джагър
на 14.04.2018 в 18:52:22 #31Ако трябва да сме честни реалния резултат беше 0:3.
armeiski
на 14.04.2018 в 18:49:49 #30Жалки крави! Явно ще разчитаме на някой по-силен отбор - Берое, Ботев, Верея...
Мик Джагър
на 14.04.2018 в 18:48:28 #29Леска-шпалираджийката от село Подуяне
Шадоу, споко, след резултата от първия мач и титулярите ни не могат да се справят. Купата е синя