Левски изписва името на вечния си съперник ЦСКА неправилно. Ако го направи и по време на предстоящия мач между двата отбора от 15-ия кръг на efbet Лига, домакините ще бъдат глобени от БФС, съобщава "Спортал".
В серия от публикации за сблъсъка официалният сайт на "сините" твърди, че ще играе срещу ЦСКА-София.
От 28 януари 2025 г. ЦСКА официално е без тире, а от новото първенство то е премахнато и в документите на БФС, УЕФА и ФИФА.
Ако Левски не се съобрази с официалното становище на българските и международни институции и изписва на таблото на "Васил Левски" името ЦСКА с тире, клубът подлежи на санкция за уронване на престижа и достойнството на съперника.
Подобни глоби е търпял и ЦСКА, след като при домакинствата си срещу ЦСКА 1948 изписваше съперника не с пълното му име, а като "гост".
Дербито между "сини" и "червени" е насрочено за 8 ноември (събота) от 15:00 часа на Националния стадион "Васил Левски".
USD
CHF
GBP
seal
на 31.10.2025 в 13:33:40 #15тиреето е преди --- Спартак
nepreklonen-armeets
на 31.10.2025 в 13:28:37 #14Е, какво друго им остава на комплексарите от Сухата река?!? Наказвали сме ги, мачкали сме ги, по колене са лазили след Кольо Цанев и Митата Якимов, Гошо Денев-Царя на рамене ги е разнасял по игрището, Жеков ги е успивал от Центъра, а Киро Ракаров от зад Центъра, Ицо им е слагал Четворка, Тройчо им правеше редовно Тройки като треньор, видяха "как се става шампион на говеждия стадион", а Каранга не пропускаше мач да ги накаже ... Няма как да ни простят! Винаги ще живеят с комплекса ЦСКА! Нека правят каквото искат! Важното е да ги ударим пак! Или поне да им скочим както трябва! САМО ЦСКА!!!
grizzlybear1948
на 31.10.2025 в 13:27:44 #13Е, те че ще го лапат, спор няма. Само не е ясно, със и без топките?
steiner
на 31.10.2025 в 13:19:38 #12Говедата имат денги.Да плащат и да го лапат.
cskaevelichie
на 31.10.2025 в 13:14:26 #11Спомням си го Важиха. Игра в Рух Хожув и Панатинайкос. С двата отбора яде зверски бой от колоса ЦСКА в евротурнирите
cskaevelichie
на 31.10.2025 в 12:47:02 #10Е нормално е да няма билета за "А". Пеевски ги "купува" и ги подарява на сините клошари
Sampdoria
на 31.10.2025 в 12:31:30 #917 минути и вече няма билети за А. Само сините, любимите!!!
filo-123
на 31.10.2025 в 12:29:15 #8Тъпите милиционери в този форум са като някакви латерни. Повтарят едни и също, това са болни хора, които знаят само едно, да плямпат едно и също, но въпроса с ЦСКА отдавна е решен от компетентните органи, а и не само.Самия обор от Подхуене (този без тирето)е на максимум 27 години. Само ЦСКА!
oficer1
на 31.10.2025 в 12:11:23 #7Боли ме шнурО как шА ни изписват братчедите! Ние да им Фтъкнем “тирето” до сливиците, пък те ако искат после да пискат, че и у ЛоЕч са ги еВалЕ!
gychopopov
на 31.10.2025 в 12:01:42 #6Аналболи и ти си с тире!
gychopopov
на 31.10.2025 в 11:58:33 #5Да плащат глобата!
n-a-Q5ISHwar
на 31.10.2025 в 11:37:22 #4#6 Подуянския милиционер е било най-ебаното животно в историята. За цялата си 56-годишна история, датираща от 22.01.1969 с първото тире постигна два отличителни успеха: Вечно втори и евроидиоти, като най-скорошния пример е с 6:1 от АЗ Алкмаар
n-a-Q5ISHwar
на 31.10.2025 в 11:35:33 #3Ако трябва да сме най-точни "дЕрБиТо" е ЦСКА (София) срещу леФски-Спартак МВР (Подуяне)
grizzlybear1948
на 31.10.2025 в 11:26:15 #2То при тази нищожна глоба, всеки си прави, каквото си иска.
А Воднистия, гълта тирето с макарите.
filo-123
на 31.10.2025 в 11:07:54 #1И какъв е проблема! Те са първия отбор с тире и го носиха цели 20 г., без никой нищо да има казва. Неслучайно носят с гордост точното наименование "говедата".