И двата отбора все още нямат загуба в Първа лига, но докато Спартак Варна има три равенства до момента, то Левски е с три поредни победи.
"Сините" остават на своя стадион, и след изстрадана победа над азербайджанския Сабах с 1:0 в Лигата на конференциите, се завръщат към домашните си ангажименти срещу Спартак от Варна. Левски бе лидер в шампионата, след три поредни победи, преди изиграването на първите мачове от настоящия кръг.
До момента Хулио Веласкес си позволява доста сериозни ротации в мачовете от Първа лига, в сравнение с тези в Европа. Сега със сигурност няма да може да разчита на Георги Костадинов, който пропусна мача в четвъртък, но няма да може да бъде възстановен и за неделя. Не е ясно какво е състоянието и на Радослав Кирилов, който излезе на полувремето срещу Сабах, поради неразположение.
Спартак Варна постигна три поредни равенства. Първото от които бе у дома с Берое 0:0, последвано от престижно такова като гост на ЦСКА в София за 1:1. Същият резултат бе оформен и при домакинството на Ботев Вр в последния кръг.
Но най-големия проблем за варненци не е спортно-технически, където явно се справят прилично, а извън терена. В света на финансите. Преди дни стана ясно, че тимът има сериозни задължения, от над 4 млн. лв., което може да даде повод на БФС да отнеме лиценза на клуба.
Мачът между Левски и Спартак Вн е в неделя на ст. "Георги Аспарухов" от 19:00 ч., с главен съдия Васил Минев.

USD
CHF
GBP
Fernando
на 10.08.2025 в 18:26:48 #41133 куци са само Цирковите Съветски Колхозници от Армията.
Johnny
на 10.08.2025 в 18:01:26 #40Това червено говненце, дето обиколи половин България, се прави на футболист. Хубав гол, но си е червено говненце. На малоумното ми личице е изписано колко е тъп. Дано Мето Томанов си го прибере.
donaldtrump
на 10.08.2025 в 18:00:46 #39shadow на 10.08.2025 в 20:58:27#142 Търдин ни е един от най-стабилните играчи. Днес не игра, явно Веласкес го пази за реванша със Сабах. За Охене и Рилдо съм съгласен. ----------- Въюможно е, не исках да го обиждам човека. Просто още нямам поглед над играта му и мислех, че не може да се впише. Добре той да остава.
Blade_Reloaded
на 10.08.2025 в 18:00:23 #38Код е жена.
г
donaldtrump
на 10.08.2025 в 17:57:12 #37Коуто е много добър и я чува играта. Трябва задължително да го вземем. Да дават всичките Охене, Рилдо, Търдин (тоя не разбрах даже кога сме го взели), Мислович и прочие и да го развиваме момчето.
Vlady
на 10.08.2025 в 17:47:36 #36Спартак Варна продължава експеримента без защита, разчитат само на спасяванията на Ковальов.
sssauron
на 10.08.2025 в 17:44:19 #35Да, Тунджак, Стоянов опропасти дузпата, а нашите трудно вкарват, първото полувреме ги смачкахме и няма кой да вкара гол, после темпото спадна, щото отгоре на всичко нямат силици да тичат цял мач
tundzhaka
на 10.08.2025 в 17:43:50 #34а , пeдеpaca пак са го шибaли и са го върнали обратно. Казахме ли ти да не говориш с пълен кeнeф, който наричаш уста?
tundzhaka
на 10.08.2025 в 17:42:03 #33Това че не бихте Кутловица , не говори добре.
donaldtrump
на 10.08.2025 в 17:41:28 #32Кой стои зад този плакат "Сираков вън"? СЗ ли?
sssauron
на 10.08.2025 в 17:36:07 #31Ми ще видим какво ще направим с вас, отборът ни не е лош, ама за разлика от вас не трупаме увереност, а губим точки всеки мач - първият мач поведохме 2:0 на Славия, изравниха ни, вторият мач шалварите ни биха в последната минута, третият мач точно тези Спартак ни изравниха в последната минута, а последният мач изпуснахме дузпа и не бихме, това са много изпуснати точки просто така, дано ви се опънем и направим нещо запомнящо се
cska_bg_army
на 10.08.2025 в 17:28:57 #30колко са некадърни говедата и в какъв надут балон живеят.
tundzhaka
на 10.08.2025 в 17:28:42 #29лошото е че наистина Лудогорец видят ли зор за титлата веднага се вкарват добре познатите практики.
sssauron
на 10.08.2025 в 17:25:30 #28Баце, заложи на 1Х следващия мач, търси изненадата
нешо
на 10.08.2025 в 17:21:51 #27Има и два хикса в последните 6 мача за първенство между ЦСКА и Лудогорец. Хикса е загуба на две точки. При хикс в Разград с Подуяне ЦСКА ставаше шампион.
sssauron
на 10.08.2025 в 17:18:25 #26Той Илиев каза, че заплатите в Морето са ниски, чудя се що тимаджиите са такива скръндзи, човекът им направи солиден отбор, а те не желаят да го доразвият, те това са типичните български "бизнесмени"
нешо
на 10.08.2025 в 17:16:01 #25Ако подуенци се борят за титлата ЦСКА задължително трябва да пада от Лудогорец и да им върне на подуенци за преди два сезона, когато се надупиха на Лудогорец. Всичко се връща говеда.
Didоgun
на 10.08.2025 в 17:14:04 #24#76 В Черно Море има таван на заплатите. Сула искаше повече пари. Това е. Може да си спира топката, но дотам. То и това се оказва, че е повече от достатъчно в смешното ни първенство. Не се превъзбуждайте. Приятелски съвет.
sssauron
на 10.08.2025 в 17:10:38 #23Ми изгониха аутиста и им тръгна играта, така е, то и в ЦСКА, ако поизгонят неколцина ще им тръгне, ама засега не знаят от кой да почнат
tundzhaka
на 10.08.2025 в 17:10:19 #22без фенски*