Левски и Джохор прекратиха контролната среща помежду им след около 55 минути игра при резултат 0:1 в полза на малайзийския шампион. Причина за това бяха редица неспортсменски сблъсъци и доста груба игра.
Футболистите на азиатския тим влизаха доста остро в краката на "сините", като сред най-потърпевшите бе Филип Кръстев, който всъщност бе в основата на сблъсъците между играчите на двата отбора.
Иначе от самото начало на срещата малайзийците действаха доста нагло и провокираха левскарите. Джохор успя и да поведе в резултата, благодарение на Хуан Мунис (24'). Футболистът се възползва от грешка на Патрик-Габриел Галчев и Ноа Сонко Сундберг. Муниз стреля мощно в близкия ъгъл и с помощта на страничния стълб прати топката неспасяемо във вратата на Пламен Андреев.
В 41-а минута Левски бе близо до изравнително попадение след центриране на Ивелин Попов и удар с глава на Рикардиньо, но топката премина на сантиметри от левия страничен стълб.
В началото на второто полувреме напрежението бе повдигнато след поредното нарушение срещу Кръстев, след което играчите на двата тима се скупчиха на центъра, но всичко завърши благополучно.
Малко след това арогантността на малайзийците отново вбеси "сините" и пак се стигна до грозни сцени в средата на терена, след които този път се взе решение двубоят да не продължава.

USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 28.01.2023 в 19:45:44 #50Офицер тука не си познал, утре ако скочи някое хърбаво маке, Колоса Юга ша им разнася цялото национално отборче като пръскачка на лозе
oficer1
на 28.01.2023 в 19:39:40 #49С малайзийцитИ нищо не делиме, ама пак се ФъргЪт кЪт животни.
ЦигЪнският език си е международен, а на игрището имаше доста мангАл, така че, нашто чаве Филипчо, май е кАзал нещо на майчин език, дет другото чаве от Малайзия е разбрало и му е обърнало една цигЪнскЪ плесница.
От там кЪт на цигЪнска сватба...
Утре ще ги видим макетата, кЪк ще се ФъргъТ да ни газят. Там ще е яко нахъсване. Трее се вземе победата...нищо, че ще е с мото "НЕ НА НАСИЛИЕТО."после ще има шествие, а посрещането ще е кЪт за герои у Скопие.
mottorrhead
на 28.01.2023 в 19:38:22 #48Владко къде изчезна моето момиче, пребледняла ми се виждаш нещо, шо не си вземеш почивка, мила, я иди на почивка при жаки за малко....
8888.bg
на 28.01.2023 в 19:35:28 #47Вадуц Тричковски Хамрун Ал Кувейт Джохор Къде ги намирате тез изроди да ви ибът в гъзъ
mottorrhead
на 28.01.2023 в 19:33:25 #46Хоу мени=хау мени=how many
mottorrhead
на 28.01.2023 в 19:30:32 #45vladang на 28.01.2023 в 20:47:19#59 Тъпият копанар,е представителна извадка. Нищо смислено не казва,само чака да се прикачи някъде и да пуска емотикони,или да се залепи Кажи бе *** смотан, кажи 1-во от добре организираното ви лагерче, колко(хоу мени) контроли изиграхте, ако са повече от 1 със един отбор аз напускам форума... 2-ро:накрая след като ви биха на футбол ви одраха и от бой и само дето невиебаха.... кажи защо, отговаряй мършо баптистка.? И не на последно място вярно ли имаш розова къща и мебели версаче(както всеки уважаващ се мангал) и плюшено кученце с клатеща се главичка на задния прозорец на старата черна Волга с белия волам...... Отговаряй!! Притежаваш ли всичко това.... Юда
german
на 28.01.2023 в 19:26:23 #44фанта, най-сигурно е да касираш неустойката авансово
vladang
на 28.01.2023 в 19:17:08 #43С това е безсмислено да се спори с факти и доказателства.Ето един -пуснали декларация.Иди доказвай ,че няма декларация Другият малайзийците били не знам какви си диваци. Иди доказвай ,че са испанци ,италианци и бразилци. Също като преименуваният Литекс. Даже и УЕФА вдигна ръце. Ама не е вдигнала терету
chubtireaka
на 28.01.2023 в 19:10:08 #42...първи пуснаха декларация в мрежата ----------------- Пикоч, знам, че си изгладен природно, но я ми покажи каква декларация е пусната? За да се порадвам, че съм победител
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 19:06:58 #41...Късно стана, но беше време вече по темата да нахълтат "сините" и да я отместят /темата, де/ към привичните им теми, които те си знаят единствено, просто защото в бинарно устроени мозъци няма място за многоцветната реалност, в която има и политика и финанси...
chubtireaka
на 28.01.2023 в 19:06:55 #40user avatar 76408 Следвай CHUKCHA на 28.01.2023 в 19:45:09 #51 Чубак, куция може само да диша прахта на византиеца Томето Лафчис. ------------------- И ти си прав - къде е византиеца, къде е аутсорснатия в Германия
vladang
на 28.01.2023 в 19:03:40 #39Кажи ,бе скучаещ виртуален! Коя е темата? И кога ти си говорил по темата? По-добре започвай пак колко спечели тази седмица,какво си купи,колко котви изчука,какво коли им купи,колко дари за африканците,с колко измами данъчните и т. Н. Това го интересува тукашния лузър.Давай,а с мен не се занимавай,не обичам да си гледам в краката
vladang
на 28.01.2023 в 18:47:19 #38Тъпият копанар,е представителна извадка. Нищо смислено не казва,само чака да се прикачи някъде и да пуска емотикони,или да се залепи за някои от уж тарторите тук и да угодничи и да им смуче тестисите. Гнусна история,също като мутрата му. На всичкото отгоре има мнение за себе си ,че е човек ,щото се е снимал
mottorrhead
на 28.01.2023 в 18:15:08 #37CHUKCHA
на 28.01.2023 в 17:56:36 #36Умерен, ти си мазохист!
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 17:54:46 #35...Поне наша умерена скромност вече си мечтае да завърши поредната "контролна лига" и "трансферна лига" и нашенските отбори да се приберат най- сетне в "ефбет- лигата"! Значи извън всички "глобал" и "евро" въпроси и да поритат топката в реалните условия на нашенския футболен шампионат и турнир за купата...
CHUKCHA
на 28.01.2023 в 17:51:14 #34georgi-kirilov на 28.01.2023 в 18:24:26 #23 След като прегледах коментарите на феновете на ментето, за мен всичко е ясно. Чорбар е диагноза. Тежка. Шизофренията ги тресе яко. Многоникови оранжеви полуидиоти никнат навсякъде. Дори без да ги поливаш. Смешковци. Жорка, да не говорим пък какви трябва да са тия, които са ги отгледали!
CHUKCHA
на 28.01.2023 в 17:45:09 #33Чубак, куция може само да диша прахта на византиеца Томето Лафчис.
anatoli-iliev
на 28.01.2023 в 17:42:14 #32Ей тея галактически шматки са срам за БГ футбола !!!! Кой не ги Фане той не ги пребил ...НАиБАЛ...и не им налузил миризливите кюлоти !! Останаха аборигените от Австралия да ги осеменят и....те ти нова порода крава - " австралийско буш говедо " !!
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 17:09:55 #31...Откровено казано и ЦСКА си тури "таралеж в гащите" с тая контрола с македонския отбор. Надявам се да се мине без "ексцеси", все едно колко на колко ще завърши мачът... ПП Колкото и да е неприятно, тая пуста "политика" се намесва даже и в контролите на такива третостепенни участници в нея като българските футболни отбори.