Левски и Джохор прекратиха контролната среща помежду им след около 55 минути игра при резултат 0:1 в полза на малайзийския шампион. Причина за това бяха редица неспортсменски сблъсъци и доста груба игра.
Футболистите на азиатския тим влизаха доста остро в краката на "сините", като сред най-потърпевшите бе Филип Кръстев, който всъщност бе в основата на сблъсъците между играчите на двата отбора.
Иначе от самото начало на срещата малайзийците действаха доста нагло и провокираха левскарите. Джохор успя и да поведе в резултата, благодарение на Хуан Мунис (24'). Футболистът се възползва от грешка на Патрик-Габриел Галчев и Ноа Сонко Сундберг. Муниз стреля мощно в близкия ъгъл и с помощта на страничния стълб прати топката неспасяемо във вратата на Пламен Андреев.
В 41-а минута Левски бе близо до изравнително попадение след центриране на Ивелин Попов и удар с глава на Рикардиньо, но топката премина на сантиметри от левия страничен стълб.
В началото на второто полувреме напрежението бе повдигнато след поредното нарушение срещу Кръстев, след което играчите на двата тима се скупчиха на центъра, но всичко завърши благополучно.
Малко след това арогантността на малайзийците отново вбеси "сините" и пак се стигна до грозни сцени в средата на терена, след които този път се взе решение двубоят да не продължава.

USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 17:04:33 #30Каквото и да се приказва, лошо се разви зимната подготовка на Левски. Май беше лошо планирана още от самото начало. Доста пари се изръсиха за Дубай, но планираните контроли с руски отбори се провалиха. С шампиона на Кувейт загуба, с Джохор- пак загуба и прекратен предварително мач. Можеше по- добре да се планира подготовката на отбора, като се избягнат напълно излишни емоции и у нас и в Дубай... ...Професионализъм? Ей за него би трябвало да се позамисли човек, примерно Левскар...
german
на 28.01.2023 в 16:57:02 #29сега, нЕква неустойка, това онова, м
chubtireaka
на 28.01.2023 в 16:55:39 #28user avatar 93614 mottorrhead на 28.01.2023 в 18:49:11 #38 Мърльо просто тренира изваждане на отбора, -------------------------- Колкото и да тренира, не може да достигне висините на Куция с фалшив паспорт
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:54:52 #27Шибамтелета сеКви.... Мотърхед/28/01/2023
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:53:52 #26Сбирай се народе шибамеживи телета, доведете ми Коцето-Германеца, доведете ми го по бикини със сандали и дълди бели хавлиени чорапи ми го доведетеее
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:50:04 #25Умерен, да, или поне така разпрааше коментатора, че ония били мноо груби
Zolyo
на 28.01.2023 в 16:49:31 #24Като не щат Спартак Москва, ето им сега малайзийски отбор. По-добре ли е?
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:49:11 #23Мърльо просто тренира изваждане на отбора, щото след първия кръг е решил да вади отборчето от недостойната ефбетлига и да присъедини лески към...... Висшата лига на Казахстан.... Тоест Левски - Казахстан
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 16:48:35 #22Някой гледал ли е мача? Истина ли е, че джохорците още от самото начало тенденциозно са ритали и провокирали играчите на Левски?
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:43:14 #21Мъри е фанал първата мотричка за Хаскоо и след малко сяда потресен да пише книгата "Дубайската афера и прокоба на ЧЕРЕПА" тва си звучи като жив хорър
УмеренЦСКА
на 28.01.2023 в 16:40:05 #20Хич не му върви на Левски в Дубай! Скандал след скандал! Кой е бил прав и кой- крив за сцените не е много важно. Важното е, че не се е получил "спаринг" и мачът не се е доиграл заради някакви емоции, които /уж, де/ нямат място в контролни мачове.
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:35:21 #19Жорка, що се косиш братле, да има купон във форума, утре драмата ше е при нас, настани се удобно, сипи си една малка водчица...
н
adjuva
на 28.01.2023 в 16:32:31 #18Ники Александров:”Мъри,когато са подготвяли лагера,не може да не е знаел,че ще играе с руски отбори! Мигача:знаел е,защото е искал контроли със силни съперници! Ники Александров:Като е знаел,защо сега отменяте контролите,така не се ли разваля цялата подготовка,планирана от Мъри! Мигача:Отлагат ги ,защото феновете(не всички) искаха да се отменят!А ти за Мъри не се притеснявай(вече Мигача бесен,бели слюнки капят от устата му),левскарите никога няма да го обвинят,той си знае работата!
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:28:11 #17Еми така е, мърльо, вече освен правилен футбол тряа да ги учи и на "правилен" бой, ма как да стане като полвината не са одили в казармата а другата полвина са бразилци тоест пак меки китки.... Аз не съм чувал некой самбаджия да скочи на бой
Мик Джагър
на 28.01.2023 в 16:26:21 #16Добре де, сега и някакъв Джохор ли шибал говедата
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:24:26 #15Слагам пуканките, кой има хубава бира
mottorrhead
на 28.01.2023 в 16:20:09 #14Прокобата на кокала е вече двойна, са усетиха и дългата ръка(прокоба) на Черепа... Карма, кво да праиш, надявам се поне да са прИбили и мърльо та да се усвести малко таа машина на правилният футбол
XAN_lil
на 28.01.2023 в 16:19:50 #13Явно Леца е в някакви тото игри или поне ги ползват....от азиатските тото - пазари... Това си бе чист отказ да завършат мача.. Преди години и Боб40 на бърка националния в подобни тото- игри...
Figaro
на 28.01.2023 в 16:17:57 #12Позор, само момичета на терена, Филип Кръствев го свалят с тупаник на земята, няма кой да отвърне...
VLAD
на 28.01.2023 в 16:14:05 #11Тая дубайска подготовка става легендарна.
. Всеки ден ново забавление.