Футболистът на Левски Насиру Мохамед се отчете с любопитен коментар в социалните мрежи.
Играчът, който е под карантина, изглежда е в добро състояние на духа. Това става ясно от последната му публикация.
"Най-доброто чувство в света е да гледаш как нещата се нареждат.
Особено след като преди доста дълго време са се разпадали", написа ганаецът, което бе разчетено от феновете на тима като положителен знак за случващото се на "Герена".
USD
CHF
GBP
УмеренЦСКА
на 16.11.2020 в 17:53:12 #1"Най-доброто чувство в света е да гледаш как нещата се нареждат. Особено след като преди доста дълго време са се разпадали..." ...Прочел е футболистът, че се очакват спонсори и "таванът" на заплатите да се надигне... А може би очаква на първо време да бъдат изплатени поне дължимите заплати...