Легендата на Левски - Наско Сираков осъди некоректното, по думите му, съдийство във вчерашния сблъсък между Левски и Лудогорец на "Герена".

Двубоят завърши при резултат 0:0, а ето как го коментира Вълка в студиото на bTV:

"Видяхте феноменална атмосфера, препълнен стадион, два отбора с амбиции и... три безумни съдийски грешки, само преди 20-ата минута!

Левски и Лудогорец не се победиха на стадион "Георги Аспарухов" (ВИДЕО)

С джобче горещи картони и орлов поглед: Рефер №1 опорочи Мача на сезона в Първа лига! (ВИДЕО)

Екшънът беше пълен, Йоргачевич изпратен като крал

Игра с ръка на Анисе в наказателното поле на Левски, задължителен жълт картон, след това получава още един. Спестен картон за Дяков, след това още един и в 20-та минута ситуацията с Натанаел, която не трябва да се случва във футбола.

Два удара - с лакът, с юмрук, класически червен картон. Страничният съдия сигнализира, но следва само жълт картон.

Никола Попов в момента е най-добрият съдия, и е неподкупен. Казвам какво видях. Но това са неща, които влияят изключително много, но е тенденция на мачовете с Лудогорец.

Всички отбори пропищяха от съдиите след мачовете с Лудогорец. Това не е случайно.

Никой не ми е предлагал пост в Левски. Да са спокойни всички. Моля ги", завърши Сираков.