Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков заяви, че отборът никога няма да сложи тире в името си. Той и Тити Папазов ще направят всичко възможно, за да спасят клуба от фалит.
Във "Фейсбук" се появи видео, заснето от фен на Левски. Сираков е в автомобила си и казва през отворения прозорец: "Тире само през трупа ми. Никога!".
"Разбрахте ли всички?", отговаря фенът.
USD
CHF
GBP
german
на 14.08.2020 в 14:12:38 #59Avro aptallari, е правилно пиргос
partenkov
на 14.08.2020 в 14:11:01 #58Няма да повтарям за хиляден път какво мисля по темата. ‐-----------------
Какво мислиш ти или който и да е при с по темата няма никакво значение.
sly
на 14.08.2020 в 14:00:11 #57А краткосрочният заем с въшки ли ще го връщате. Ако инфото е верно, разбира се. Щото много не трябва да им се вярва, защото много лъготят! С гащите на Галка ли?
sly
на 14.08.2020 в 13:58:42 #56Holmar, знаеш ли от какъв род е? От Подуенски!
sly
на 14.08.2020 в 13:57:41 #55Всяка сутрин мучащите смешници ме разсмиват как ЦСКА била умряла. Палячовци, хем умряла, хем пълните гащите от нея, и малкото ви ум все с нея е зает. Клоуни, крайно време е да разберете че ЦСКА си е ЦСКА, а не някой друг. Така ще спестите нерви, и ще е добре за душевното ви здраве.
sly
на 14.08.2020 в 13:55:16 #54А Насо няма да бъде изхвърлен! Галка от трудовите, Впрочем леФски съвсем скоро ще го сполети същото! Готви се! Та как беше в трудовите, сподели. Чухме, че си се била прочула там?
sly
на 14.08.2020 в 13:51:00 #53Ето какво пише в сайта на УЕФА: "The football idiots of Europe" (in short, "Euroidiots") is a popular, ironic name of the Bulgarian football club PFC Levski (Sofia), formerly Vitosha (Sofia). It first appeared in several European media after the match between Royal Antwerp and Levski (UEFA Cup 89/90, 1st round). In this match Levski were leading with 3:1 until the 89th minute and then Antwerp managed to score three goals in the next 5 minutes with 10 men on the field. The match finished 4:3 for Antwerp and they were through after the first leg 0:0 in Sofia." Отбори се закриват, откриват, но Евроидиотите са завинаги! The football idiots of Europe" (in short, "Euroidiots") is a popular, ironic name of the Bulgarian football club PFC Levski (Sofia), formerly Vitosha (Sofia).
Ех, Галка трудовашка, хем ни няма, а хем се наакват от страх от нас, и сънуваш кошмари!
Мик Джагър
на 14.08.2020 в 13:44:32 #52Еми не, моряче. Точно това не са писали. Написали са нещо по-различно, но за мен темата е безинтересна. Айде един да ми обясни защо е по -честно да почнеш от най-ниската група, но ме платиш и една стотинка от това да удовлетвориш кредиторите с 36 % и да придобиеш законно активи и емблема. И не ми обяснявайте, че всеки може да си я купи, защото видяхме, че Кире и слугите му неможеха
Освен това имах възможност да разгледам цялата агитка на подлогите с чaлми и видях адаки примитивни и нискочели същества. Имаше един-единствен с по-интелигентен вид, но лъхаше на травеститизъм, с една дълга косичка и с раирана червено-бяла фланелка.
Отбора на народа
на 14.08.2020 в 13:42:30 #51Сираков да си запомни думите.
Да не се налага да му ги припомняме ние.
Честно казано, въобще не му вярвам. Това е хитър и неискрен човек.
Предполагам, ако докара клуба до припознаване, ще избяга преди припознаването да стане факт.
Нискоръстовият му приятел също заяви пред глупаците, че ще им оздравява клуба. С ясното съзнание, че ги лъже.
Беше си решил да докара Литекс на всяка цена. Насилието "само през трупа ми" Ганчев го интерпретира като "само през трупа му (на цска)
И двете дружки са един дол дренки. Подмолни и лъжливи. Наско да не се кълне. Знаем, че когато не е в клуба, по-голем враг от него нема
Умната, ей!
kyp_kamo_nanyp
на 14.08.2020 в 13:38:41 #50Златинчо, УЕФА няма и да го каже. Шефчетата ви писаха, че Тире не е ЦСКА, а ребрандиран"Литекс"!
Мик Джагър
на 14.08.2020 в 13:32:43 #49Педерастено моме, стига лъга. Уефа никога не е казвала, че сме Литекс. Заради теб сега няма да повтарям за хиляден път какво мисля по темата. Очевидно нямаш нужните познания по материята и не си запознат какви са начините за възраждане на футболен клуб след фалит.
german
на 14.08.2020 в 13:16:04 #48кво да се прави, партенков
илюзиите са съществена част от живота
partenkov
на 14.08.2020 в 13:13:39 #47Точно така , Германе. И прекръсти Литекс, за да не плаща, както всяка чистачка в УЕФА знае, че това е Литекс. Само заблудения припс се залъгва, че това не е така.
partenkov
на 14.08.2020 в 13:09:41 #46Сираков е човек на думата си. Тирето ще стане след като се оттегли и подари акциите на феновете да си свиват цигари с тях. Тогава ще видим едно Тире, и един нов Левски тръгнал "на чисто". Къде го гледахме този филм
german
на 14.08.2020 в 13:07:55 #45партенков, ГГ не мога да го дишам, но той направи най-добрият от най-лошите избори за цска
всичко останало е бла-бла, честен път и т.н.
в момента, в който си покажеш носа от аматьорския футбол и ти тръсват дълговете "плащай, твойта мама!"
partenkov
на 14.08.2020 в 13:03:29 #441000 пъти в световен мащаб кое
Рейн Джърси доведоха в Глазгоу Абърдийн ли
Литекс купил емблема, която беше на търг и всеки желаещ кръчмар можеше да я купи по дефиниция.
Това щеше ли да направи кръчмарския му отбор Цска с 31 титли
german
на 14.08.2020 в 12:59:50 #43жак, ми то кой не е обичал ракия в гимназията, бе
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 12:45:31 #42Пана . Видя се кой Кой е . 1 маршрутка агитка .... Ще ми е интересно по нататъшното развитие на ЦеКа 45+3 .Ама срещу ЛеЕевски съм за тях
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 12:39:15 #41Морски . Ако Вуцан е добър . Защо е без работа ???
sly
на 14.08.2020 в 12:29:43 #40Ей на това се чудя на Мучащите, хем според тях ни няма, а хем се наакват от страх от нас, и сънуват кошмари!