Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков заяви, че отборът никога няма да сложи тире в името си. Той и Тити Папазов ще направят всичко възможно, за да спасят клуба от фалит.
Във "Фейсбук" се появи видео, заснето от фен на Левски. Сираков е в автомобила си и казва през отворения прозорец: "Тире само през трупа ми. Никога!".
"Разбрахте ли всички?", отговаря фенът.
USD
CHF
GBP
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 12:28:07 #39Жаб Наздраве
Бира и Цаца Плаж Море
Наздраве на всички
kyp_kamo_nanyp
на 14.08.2020 в 12:27:45 #38Златин Джагаров, Вуцан овчеглав, в краткия си престой на Тича не загуби от "Левски", и два пъти би ЦСКА. Единият път в София, другият път с 3:0. В Тире днес, би бил на почит, защото за разлика от псевдотреньорчетата ви, той поне е мотиватор.
Мик Джагър
на 14.08.2020 в 12:13:55 #37sly
на 14.08.2020 в 11:50:50 #36Мучащо нещо трудовашката, метресата на всички режими леФски вирее само защото винаги е бил отборът на властта. Който се е развивал за сметка на другите отбори. Та затова, това което вие го наричате величие, нормалните хора го наричат низост. Марш при мафиотите да им лижеш .... И се готви за фалита на леФски. Което ще бъде най-хубавият ден за българският футбол!!!!!!!!!!!!!!
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 11:49:05 #35Ватерло . Изкуфел номеклатурчик. Я обади Иванка Капитанка за колко стинки я шитнахте . КАПИТАНА
Ше фъцнете и вържете с Тити Великий
и Насо Рунтавия ***
.Да илядът на Геиарена
Продават си капитана за 125к еуро
sly
на 14.08.2020 в 11:42:14 #34Не келявото игрище подарено им от общината ли е мачът им с Арда? Или ще ги клецат в Къджали? Крайно време леФски да фалира, и агонията му да свърши. Та и прошляците, които го подкрепят да си отдъхнат, и да не събират пари за издръжката на милионери. Не може леб да си купи диването, тръгнало да дава помощи на ония с големите заплати!
sly
на 14.08.2020 в 11:35:26 #33Ей, чак компа ми се погнуси от тази трудовашката: та да повторя без бързане: Трудовашката, престани ма, всички те знаем, че май и основно нямаш! Ти остави сайта на УЕФА-да, транскрибирам на бг, за такива като теб, че да напишеш Васил Иванов Кънчев или че България освободена 1879 г-трябва не просто да си тъп! Кака такъв като теб "полиглот"пише Уйкпедия? Нали там и трудовите имал много Уй, та бърка. И Галке, доценте. какъв Корнвол, ма? Саааааан Тропе???? Мучаща, благодарение на Галка трудовашката, индексът за умност на българите се намалява.Мучащо, хем ни няма, хем се наакваш от страх от нас, и сънуваш кошмари Мръсният ти език-мнооого добре показва трудовашката ти младост!
sly
на 14.08.2020 в 11:31:31 #32Трудовашката, престни ма, всички те знаем, че май и основно нямаш! Ти остави сайта на УЕФА-да, транскрибирам на бг, за такива катотеб, че да напишеш Васил Иванов Кънчев или че Бълагрия освободенат 18979 г-трбва нпросто да си тъп! Кака такъв като теб "полиглот"пише Уйкпедия? Нали там и трудовите имал много Уй, та бърка. И Галке, доценте. какъв Корнвол, ма? Саааааан Тропе???? Мучаща, благодарение на Галка трудовашката, индексът за умност на българите се намалява.Мучащо, хем ни няма, хем се наакваш от страх от нас, и сънуваш кошмари Мръсният ти език-мнооого добре показва трудовашката ти младост!
kyp_kamo_nanyp
на 14.08.2020 в 11:29:06 #31german на 14.08.2020 в 13:51:56 #33 м/у другото, Джагър вуцан jr. хич не е лош тренер ============ На 100% съгласен.
german
на 14.08.2020 в 11:26:38 #30джаб, имам впечатления от него в спартак вн морето и в славия
нямам идея какви образования има но има про лиценз от школата на НСА
всъщност, той отдавна вече не е тренирал никого
strange-sheriff
на 14.08.2020 в 11:25:41 #29За съжаление тъпите плебеи припознавачи им дадоха на тези тарикати възможност да се правят на герои и да трупат фалшива митология за години напред. Сираков прекрасно разбира, че няма глупав кредитор, който да иска фалит на длъжника, който притежава нула актив. В негов интерес е длъжника да продължи да работи и да му прибира част от парите. Лесно е за Сираков да каже, че няма да припознае. То, за това не се изисква нито ум, нито пари. Малшанс такъв някой селяк да иска да си пласира селския клуб в столицата е едно на хиляда, при това, на Герена няма имоти за преотдаване, няма и няма да има мотив. Хили се Наско, куражлия се бара.Знае, че всичко на тоя свят се върти. Знае, че все някога ще се оправят, знае навярно, че ще е по- скоро, отколкото всички смятат и тогава ще си припише геройството на неопетнената чест. Широко му е около гушата, като знае, че след припознавачествто оттатък нищо не може да му се случи, може само да се издигне над тъпите, няма как да сгреши. Хили се, ама, я сега ЦСКА да си влизаше в елитната група на своя стадион, преминал през всичките линии, както си е реда.... Тогава Наско нямаше да се хили, а да се стяга за петгодишен рестарт. Отдолу, от окръжната , пет години и пет месеца, етап по етап.
sly
на 14.08.2020 в 11:12:19 #28Мучащо, хем ни няма, хем се наакваш от страх от нас, и сънуваш кошмари. Такова раздвоение в психиатрията се нарича шизофрения.
sly
на 14.08.2020 в 11:08:59 #27Галка трудовашката реже вени! Евроидиотът-the popular European Sports Channel "Eurosport" began their evening UEFA match overview with Levski's game by referring to them as "the football idiots of Eurpope".
sly
на 14.08.2020 в 11:06:57 #26Най-обичам мучащи, изпаднали в истерия и невроза от огромните "успехи" на леФски. Несвързаните им брътвежи за "величието" на леФски, и истеричните им проклятия за ЦСКА направо ме кефят. хиххихи. Мучащи, ФК Синьо говедо,НАП да бъдат така добри - ще си изпълнят служебните задължения и законите, и ще обяват леФски в несъстоятелност.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Заради всичките мизерии които сте направили на българският футбол през годините.хаххахаха.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 10:55:05 #25Не не не Пирго . Тити Великий
Насо Гъзо
german
на 14.08.2020 в 10:51:56 #24м/у другото, Джагър
вуцан jr. хич не е лош тренер
boris
на 14.08.2020 в 10:08:11 #23"Веднъж се замислих и ето- колко е просто, @бати - животът това е тирето, между двете ни дати!"
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 10:03:51 #22Джагър .Прав си
Аз искам Жадното
sly
на 14.08.2020 в 09:59:21 #21Джага, май си прав! Искам педерлото Галка да се гъне под униженията! За всичките си писани мерзалии да гледа как ги дънят знайни и незнайни!
Мик Джагър
на 14.08.2020 в 09:55:06 #20Стояне, аз лично не съм удовлетворен напълно. Искам Овчеглав за треньор, а Цанко Стоичков спортен директор и тогава ще се успокоя.