Мажоритарният собственик на Левски Наско Сираков заяви, че отборът никога няма да сложи тире в името си. Той и Тити Папазов ще направят всичко възможно, за да спасят клуба от фалит.
Във "Фейсбук" се появи видео, заснето от фен на Левски. Сираков е в автомобила си и казва през отворения прозорец: "Тире само през трупа ми. Никога!".
"Разбрахте ли всички?", отговаря фенът.
USD
CHF
GBP
Мик Джагър
на 14.08.2020 в 09:53:39 #19Не, не, не. В никакъв случай, трябва да продължават да бъдат натискани кредиторите, а държавата и бфс да си затваря очите. Искаме си тези подуянски коври на колене. Никъде няма да бягат, преди да понесат справедливия армейски гняв
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 09:53:18 #18Джагър . Какво по хубаво от това Тити Великий да ти е соПственик . Ооооо Тити Великий
Ооооо Насо Рунтаф ГазО
sly
на 14.08.2020 в 09:47:37 #17Моля да бъде изпълнен закона, и държавата да започне процедура по несъстоятелност на ФК Левски
Мик Джагър
на 14.08.2020 в 09:42:42 #16Говеда, аз лично не искам да почвате с ново дружество, че при правилно управление може и да се оправите. Искам ви точно такива каквито сте в момента - слаби, задлъжнели, политико-завсими, приемащи с благодарност дарения от Делян
Тази година вече е крайно време балансът ни в преките двубои да стане в наша полза
Какъв по-голям кеф да сте посмешище, което селски отборчета дънят на кабриото подпът и надпът и даже излизат като фаворити
sly
на 14.08.2020 в 09:30:13 #15НАП да бъдат така добри да си изпълняват служебните задължения и законите, и да обяват леФски в несъстоятелност- да прилагат закона-след като не плаща, и има такива огромни задължения-несъстоятелност
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 09:28:44 #14Sly има една поговорка и Песен на Руши Педерлиев. Всичко се връща се казва . Халал да са им соПствениците . Насо и Тити Великий до Живот на ГеиАрена
sly
на 14.08.2020 в 09:11:33 #13Мучащииии, Това е божие наказание. Заради всичките мизерии които сте направили на българският футбол през годините.хаххахаха.
stoyan-stefanov-uYo8oGpP
на 14.08.2020 в 09:06:36 #12Е то това е отпреди 5 6 дена тоя клип. Вие ся ли захапахте
Такива СоПственици като Насо и Тити Великий дай Боже всеки му .
Насо Тити
Да илядите
M6
на 14.08.2020 в 09:03:03 #11То жалкото подуенски отборче отдавна е труп на апаратно дишане , без надежда за оправяне!
sly
на 14.08.2020 в 08:51:09 #10По-добре млъкни, че който копае....! Казали са го! По-добре свиквайте!
litex-mikre
на 14.08.2020 в 08:50:32 #9Едно интересно мнение,взето назаем от интернет,цитирам го дословно общо взето
Много ЦСКА-ри отказаха да легализират измамата с местенето на Литекс в София - Джеки,Спас Джевизов, Ради Здравков, Мето Томанов, Цецо Йончев, Геле Рангелов, Лъчо Танев. Само Джони и Пламен Марков веднага се прикрепиха към Дришата.
Много други също не симпатизират на ребрандирания Литекс: Мето Деянов, Бербатов, Марто Петров, Бадема, Вальо Илиев, Иван Иванов, Сашо Тонев. От по-младите само Ицо Янев, Манчев и Велизар се навиха да имат вземане-даване с Дришата, както и Любо Пенев, който има да връща огромни дългове и няма голям избор.Цесекарите, които са финансово независими и могат да си позволят да отстояват собствено мнение, масово не признават местенето на Литекс в София.
litex-mikre
на 14.08.2020 в 08:45:44 #8Гаврата с по-машкия урод,незаконния тумор от микре-етрополе-ловеч,сделания на 02.06.2016 сбирщайн цицекс няма край
Не,няма
german
на 14.08.2020 в 08:36:48 #7#левскивитоша
нЕма тире
sly
на 14.08.2020 в 08:23:17 #6Лев-тире-ски?
kyp_kamo_nanyp
на 14.08.2020 в 08:19:58 #5Иначе наистина не е добре и "Левски" да е с тире. На мача им с микренци, как ще се разбираме тук, в коментарите? "Тире" срещу "Тире"?
По-добре е "Левски" вместо Тире, да сложат Тити ...
kyp_kamo_nanyp
на 14.08.2020 в 08:16:28 #4Насо Гъ3Ъ нима е забравил, че започна с футбола в "Левски - Спартак" ...?
ChernotoVlechugo
на 14.08.2020 в 08:08:30 #3*** беше казал, че и кракът му няма да стъпи в Подуяне ама какво стана.... Тиквата пада - туморът фалира. Ще, ще
kanchu
на 14.08.2020 в 07:56:25 #2Явно е неизлечимо болен и не му остава много....
angel-georgiev
на 14.08.2020 в 07:43:20 #1Раев Гащите и Тити Клоуна са попаднали на точното място. Нямат пари да се обършат, ама иначе на изявления равни нямат.