Испанският Райо Валекано и френският Страсбург са сред потенциалните съперници на Левски за плейофа в Лига на конференциите. УЕФА направи разбивките, като двойката на "сините" със Сабах е сред непоставените.
Жребият е от 15:00 часа.
Мачовете от плейофа за Лигата на конференциите ще се изиграят на 21 и 28 август.
Потенциалните съперници на Левски, ако елиминира Сабах, са:
1. АЗ Алкмаар/Вадуц
2. Андерлехт/Шериф Тираспол
3. Лугано/Целие
4. Райо Валекано
5. Страсбург
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 12:05:56 #22Почва uefa.com
tundzhaka
на 04.08.2025 в 12:00:50 #21къде ще чакам,аз проста ако някой плати солидна сума (ама едва ли) ще пратя хора с лопата да те съберат и изхвърлят на бунището.
sojourner
на 04.08.2025 в 11:51:11 #20AZ смазаха Галатасарай преди няколко месеца. Не ги искам.
tundzhaka
на 04.08.2025 в 11:39:30 #19те и Апоел бяха с в пъти по висок бюджет. Левски ще продължи напред убеден към. Още по-убеден съм, че като пукнеш на никой няма му дреме за теб и ще те намерят когатосе разводи на разложено и нама да те разпознаят. Всичко ще е в буболечки и червеи. Кеф, братче Само ти напомням.
tundzhaka
на 04.08.2025 в 11:14:59 #18До биха Петроклуб с общ 6:1 , но тия са пълни капачки тип Етър . Но не трябва ги подценяване няма е лесно
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 11:08:37 #17Аз пък баш Райо не искам, тея са кучета гладни и търчат и се бият до смърт, андерлехт ми изглеждат по-възможни, а АЗ загубиха от някакви финландци с 4-3
tundzhaka
на 04.08.2025 в 11:07:15 #16Сабах с нищо не ни превъзхождат, играем най-добре от всички БГ отбори и шанса е на наша страна.
piatek.fut
на 04.08.2025 в 11:04:42 #15Райо или Лугано/Желе си желая аз
tundzhaka
на 04.08.2025 в 10:44:51 #14няма да е по тегав*
tundzhaka
на 04.08.2025 в 10:44:37 #13Който и да се падне няма да е по тогава от Брага Но нека първо да отстраним Сабах.
tundzhaka
на 04.08.2025 в 10:43:28 #12Райо нямат опит в евротурнилите, Брага са поне класа над тях.
glider
на 04.08.2025 в 10:28:38 #11Lucho, мен ако питаш и петте, е може би даваш малко за N3. Ама нека първо да отстранят азерите. Ако продължаваме с това ялово нападение я стане, я - не. Дузпите - ако добутаме дотам може и да не са за нас този път. Ама пак - късмет, може този път да се отпуши.
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 10:19:52 #10Кога се тегли жребия ?
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 10:19:21 #9И кои по-точно ? Андерлехт отпаднаха от шведски отбор, Страсбург са млад отбор, дали не влязоха по-миналата година в Лига 1, АЗ Алкмаар - абсурд, а Райо ще са много неприятен съперник, ама не мисля да са по-силни от Брага
Lucho0046
на 04.08.2025 в 09:23:11 #84 от 5 са по-силни от Брага. Леш.
tundzhaka
на 04.08.2025 в 09:07:47 #7и, разбира се, плитък масов безименен трап за oтpeпката от #1
n-a-chx8TkqA
на 04.08.2025 в 08:52:23 #6Аз не виждам по-силни от Брага, виж словенците са ни перфектни
tundzhaka
на 04.08.2025 в 08:10:38 #5направо му 7айте една кирка и лопата до си изкопаеми сам трапа, и едно дебело въже.
tundzhaka
на 04.08.2025 в 07:56:26 #4вместо са си гледа жалкото отборче и да го подкрепя в борбата за оцеляване в първа лига то керемиди под статия за големите отбори
tundzhaka
на 04.08.2025 в 07:54:51 #3аз гноясалия му свръдлив труп няма го взема у фермата.Да се разлага в някоя крайпътна канавка в каквато е иcpaн преди време от евтина магистрална труженичка.