В официалната страница на Левски във Фейсбук обявиха, че е изпълнена целта от 3000 абонаментни карти, като продадените екземпляри са точно 3202.
"Сините" са категорични, че продажбата на абонаментни карти осигурява основния приток на средства в клубната каса и благодарение на тях клубът е успял да погаси краткосрочния заем от почти 200 хиляди лева.
"Урок по любов, епизод пореден. Автор - великата синя публика!
Целта от 3000 абонаментни карти се оказа лесна топка за привържениците на най-големия клуб в България!
Продадените карти са точно 3202, като в символичното класиране води сектор А с 1747, сектор В излиза на втора позиция с 837, а сектор Б е с 618.
Абонаментните карти са основния източник на приходи за клуба в момента. Благодарение и на това, краткосрочният заем от 199 хил. лв. е погасен!", написаха от столичния клуб.
USD
CHF
GBP
sly
на 15.08.2020 в 12:33:01 #10Трудовашка Галка, на nedangelow? На малоумното говедо каквото и да му кажеш, то мучи и...... големи купчини ....И цял живот страдате, че сте оборът недоразумение и срам за цяла България, а позорът, който е неизличим, че сте отборът на евроидиотите, виси като воденичен камък! Васил Кънчев???? Това само говедо може да сътвори! Ега ти презрението към българския род!
sly
на 15.08.2020 в 10:40:21 #9Мистър Изуйгащи смята Кабриото за учебен полигон,.
krum-krumov
на 15.08.2020 в 07:39:41 #8Въпрос към радио Ереван: Говедата ли са най-тъпите фенове? - да прекарват ги по един и същи начин за 20 път
steiner
на 15.08.2020 в 01:09:13 #7Новата цел,още 3000 карти.Давай мейджър вила.Купувай,кухорогий идиът.
sly
на 14.08.2020 в 20:48:44 #6Сините са ясни. Но нека да е бавно, че насладата голяма. Колкото и да се пънат, да изтерясват-факт! Оня цукито Галка откато е тук записва всеки пост, кой какво казал! Та да повторя, че ако пропусне да запише-актуалното финансово състояние на клуба си е е..о мамата! Фалит!
Apostola
на 14.08.2020 в 18:29:11 #5Жал ми е за съществата.Те не разбират.
Ohliovski_reboot
на 14.08.2020 в 17:42:49 #4Па то и мача с Берое беше урок по любов. Ама ан@лна.
ChernotoVlechugo
на 14.08.2020 в 17:28:08 #3ФК Пеевски чувай уйо путтки щракат
Apostola
на 14.08.2020 в 17:20:44 #2Да,това е урок,от грамотните,разумни,и способни на жертва личности към съществата ограбени и изнаси,лени вулгарно и жестоко от един висок човек.Те няма да го разберат,травмите от насилието ще ги преследват цял живот.Поради тези психо травми ,тези същества вече отричат тотално чувства като любов,състрадание,саможертва ,жертвоготовност,нужда да помогнеш и да спасиш това което обичаш. За тези същества съществува само злобата,присмеха,грубият цинизъм,самозаблудата и лъжата в която вегетират.Само истината ще ви спаси,трябва да я приемете. Няма вече Цска,защото не сте като ЛЕВСКАРИТЕ.САМО ВИЕ СТЕ СИ ВИНОВНИ! Пийте си чашата с отровата,и се надявайте,че хората ще ви простят.
cska_bg_army
на 14.08.2020 в 17:19:59 #1Тази пропаганда и манипулация е в пъти по голяма и от в Северна Корея. Представяте ли си какво мислят за сините фенове,тяхните собственици- мислят ги за най-простата прослойка в човечеството. Добре,че на някои взема да им идва акъла в главата,че....