Бившият собственик на Левски Тодор Батков сподели очакванията си минути преди първия мач на "сините" срещу АЗ Алкмаар от плейофите в Лига на конференциите. Той изрази оптимизъм за двубоя с нидерландците.
"Очаквам тежък мач, но ако играем организирано, имаме шанс. Много ми харесва този отбор на Левски. Харесва ми колектива. Треньорът държи здраво играчите. Виждам настроението".
USD
CHF
GBP
nikox2
на 21.08.2025 в 20:51:39 #4И този е фантазьор като сина си.Че те досега не са срещнали сериозен отбор и въпреки това не могат да вкарат гол.И как ще имат шансове без гол.Да не говорим,че в българското първенство също нямат мач срещу сериозен отбор,а и програмата им направиха така,че да играят предимно в София.Едно гостуване във Враца и се издъниха.
steiner
на 21.08.2025 в 19:56:26 #3Овчеглавия сложи два точни резултата по Дарик радио.1:0 и 0:0.
steiner
на 21.08.2025 в 19:55:36 #2valeri-rangelov
на 21.08.2025 в 18:35:15 #1Като го видя имам чувството че всеки момент ще му се търкулне мускалчето с розово масло