УЕФА обяви официално датите, часовете и съдийските назначения за двубоите между Левски и Сабах Азербайджан в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите.
Първият мач ще се играе на 7 август от 21:00 часа на стадион "Георги Аспарухов". Срещата ще бъде ръководена от хърватска съдийска бригада начело с Дуйе Струкан. На ВАР ще бъде неговият сънародник Марио Зебек.
Реваншът в Баку е насрочен за 14 август от 19:00 часа българско време. Главен съдия ще бъде украинецът Микола Балакин, а системата ВАР ще се управлява от Олексий Деревинский.
Левски достигна до тази фаза на турнира след драматичен успех над израелския Апоел Беер Шева.
USD
CHF
GBP
tundzhaka
на 01.08.2025 в 11:30:23 #15това е тъпо наистина.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 11:24:55 #14е, но може да му покаже вратата.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 11:24:20 #13Той специално за това няма как да отговаря, някой служител просто не си върши работата.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 11:05:58 #12Освен това Брага трябва да отпаднат от ЛЕ.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 11:05:14 #11те правят разбивки преди жребия.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 11:01:42 #10Вчера владеещият 16 вида спорт до съвършенство и изчел тонове книги така се изцепки че ще играем с карабах, на него му е простено.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:58:45 #9с Франкфурт беше на националния. И беше пълен до дупка.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:58:21 #8Карабах играят за ШЛ.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:57:42 #7Ти сериозно ли мислиш, че на евентуален плейоф ще има празни места на националния?
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:57:03 #6Ама ти до Азербайджан ли мислиш да одиш?
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:54:31 #5Не че на Арда е по-добре ама за тях допускан изключение.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:53:20 #4Който и да е скъперника плеофа ще е на националния.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:48:07 #3за евентуален плейоф вече.ще.е на националния. Там навечерието и 100к да е капацитета няма ни стигне.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:43:18 #2имаме нужда от стадион за минимум 30 К капацитет.
tundzhaka
на 01.08.2025 в 10:42:51 #1трябва да играем на националния, то пак за всички желаещи няма стигнат билетите, но и клуба ще е на печалба повече.