ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
code
на 29.07.2021 в 14:01:58 #34Нашите определено не играха нито в контролите,нито първите няколко официални мача от сезона. За щастие,спечелихме късметлийски мача с Числото. Определено егото
DelMareNegro
на 29.07.2021 в 13:59:42 #33fanty на 29.07.2021 в 16:52:11#47 кренвиршите вчера играха , обаче аз не си спомням да е имало такава активност по техните теми, комплексари....... кой е играл вчера? Аз не знам някой дали се интересува освен Петриньо, любовникът му и няколко гладни фена, чакащи дажбата и половин ден отпуска, за да идат на мач.
legendary-zmay
на 29.07.2021 в 13:59:26 #32Помаклар вий сте ясни.....Локо Пл. ....кога играят...
blue_canary
на 29.07.2021 в 13:56:02 #31Днеска всички сме люляци
house_75
на 29.07.2021 в 13:51:39 #30Бием днес
legendary-zmay
на 29.07.2021 в 13:50:13 #29Помаклар.....Оспех.....и.....не Ма посрамите.....помаклар с помакларите
:
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 13:48:58 #28Айде ограйте армейци
chubtireaka
на 29.07.2021 в 13:47:25 #27Аре, пийте и пейте, мощно за Тройчин
Аз естествено не ви пожелавам успех срещу тези и тайничко ще разчитам на един хикс, поне да изкарам малко кинти. Ако не стане - и аз ще пия. Ако стане - пак ще пия
kanchu
на 29.07.2021 в 13:46:47 #26Улаев, благодаря за линка. Засега тръгна като по вода...
Akademik
на 29.07.2021 в 13:45:21 #25bobi_raf
на 29.07.2021 в 13:29:46 #24Улаев,
Благодаря!
Спести ми търчане до нас в жегата
claudiu_offendera
на 29.07.2021 в 13:16:06 #23Ашдодски ужаси предстоят за горкия Герман, чак пушилка ще се вдига.
За Кешлата му пък да не говорим. Руският ботуш не прощава никому.
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 13:13:43 #22Първо, честит празник!
Второ, балансиран състав, виждам само един дафанзивен полузащитник- Юга, Това е добре.
САМО ЦСКА!!
red-bulgarian-truth
на 29.07.2021 в 13:11:23 #21САМО ЦСКА НАПРЕД АРМЕЙЦИ
kanchu
на 29.07.2021 в 13:09:58 #20Баси, в мойте хакерски листи няма Диема спорт 3!
:
:
:
XAN_lil
на 29.07.2021 в 13:06:07 #19По Диема Спорт 3
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 13:06:00 #18Айде, палим Веспата и се отправям да се подготвя за мача. Удри, Тройчине, мачкай Бру..., пардон Тройчо
kanchu
на 29.07.2021 в 13:03:34 #17По коя телевизия е мача?
XAN_lil
на 29.07.2021 в 13:03:31 #16Само победа и без пленници
Ай ЦСКАри
german
на 29.07.2021 в 13:03:16 #15claudiu, Sag ol, скритий почитателю на Олимпиакос