ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
vfv
на 29.07.2021 в 16:52:30 #314Гранда ЦСКА продължава с клизми.. а средняка Сивасспор ще мачка след малко.. успех на Арда и Локо ПД..
code
на 29.07.2021 в 16:52:29 #313Срещу Осиек пак опълчение и много скъсани нерви.
chubtireaka
на 29.07.2021 в 16:52:05 #312user avatar 56492 Следвай Мик Джагър на 29.07.2021 в 19:47:50 #401 Чакаме сега мача Ботев Вр - Леца милиционерката ---------------------- И ние го чакаме, явно ти е мъка да гледаш оранжевеещото ДНК на Тире с
с любимеца ти Трою
УмеренЦСКА
на 29.07.2021 в 16:51:18 #311Важното е, че ЦСКА се класира! Славно, безславно, това е друга работа... Предлагам на колегите антицесекари да си обършат носовете и да си пийнат нещо, за разтуха. Не им предлагаме да се радват с нас, ако им е нещо криво, да го удавят в чашите си...
Thomаs Linke
на 29.07.2021 в 16:51:00 #310Мик Джагър
на 29.07.2021 в 16:50:20 #309Коефициентът се трупа
imco1
на 29.07.2021 в 16:50:15 #308И да паднем, и да бием - само ЦСКА! Ай
loveca
на 29.07.2021 в 16:50:11 #307СПОРЕД МЕН ПАПАЯ В А ГРУПА ЩЕШЕ ДА Е ТОП3! МНОГО КОВАРЕН ОТБОР, НО ГИ РАЗБИХМЕ! ТОВА Е ХАРИЗМАТА, ТОВА Е ТИРЕТО!
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:49:42 #306Кофти ли ви е, зелени сополи?
САМО ЦСКА!!
bernal
на 29.07.2021 в 16:49:12 #305Хайде сега всички синьо зелена отрепки обратно в храстите
kurvata05
на 29.07.2021 в 16:49:12 #304Асенце,веднага ти казвам големия виновник,но ти си му фен мисля
vfv
на 29.07.2021 в 16:48:45 #303Като цяло е много добре че продължавата.. но е много лошо ако паднете с много другия мач.. по добре сега с дузпи от колко 3-4 парца в един мач..
MM61
на 29.07.2021 в 16:48:27 #302Половината са за гонене...с такъв елемнтарен отбор да стигнеш до дузпи е почти престъпление!Лошото е,че чак след зимната пауза могат да се чакат резултати от работата на Стойчо и Динчев.Такива като Ахмедов,Баи,Мъдуракович,Вилдхуй са нещастници пълни...
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 16:47:50 #301Чакаме сега мача Ботев Вр - Леца милиционерката
Айде, армейци
Важно е, че продължаваме, все ще се върнат контузените и Бивола ще влезе във форма
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 16:47:39 #300Сега ще мога да гледам другите мачове с желание
...
...
...
vfv
на 29.07.2021 в 16:47:31 #299Браво.. заслужена радост за толкова големия успех
ако някой от Разград докато си пие чая ги гледа дузпите и неистовата радост напикае от смях..
loveca
на 29.07.2021 в 16:47:15 #298ГОЛЯМ МАЧ НА БУСАТО. РАЗМАЗАХМЕ ГИ! ГОЛЯМА ЕВРОПЕЙСКА ПОБЕДА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ!
УмеренЦСКА
на 29.07.2021 в 16:46:49 #297Колеги цесекари, редно е да демонстрираме на нашите опоненти своите здрави нерви, калени от какво ли не в последно време!
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:46:47 #296Стойчо всичко е планирал, тренирали са с чосове дузпи.
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 16:46:12 #295Не може,....не, не може така да играе ЦСКА в Европа!
Защо напоследък играем толкова трудно с първия съперник??? Защо нашите не ги мачкат, както би било нормално??...
Добре, че се отървахме, защото това представяне не е в ДНК-то на ЦСКА!