ЦСКА гостува на Лиепая в мач-реванш от втория квалификационен кръг в Лигата на конференциите. Срещата в Латвия е от 17:00 часа.
Първият двубой на "Българска армия" завърши при резултат 0:0, което доведе до сериозно напрежение след последния съдийски сигнал.
Дни по-късно, начело на "червените" застана Стойчо Младенов, който днес ще изведе отборът за първи път при петото си завръщане.
Преди три години след дузпи беше елиминиран друг латвийски тим - Рига!
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Специалистът обяви, че не познава на 100% отбора и ще трябва да се запознава в движение с играчите. Той няма да може да разчита на Мено Кох, Бисмарк Чарлс, Митко Митков, Федерико Варела, които са с контузии. До последно ще се преценява състоянието на Валентин Антов, който получи тежък удар в окото в първия двубой.
Очаква се Младенов да не направи драстични промени по състава за днешната среща. Почти сигурно той ще заложи на любимата си схема 4-2-3-1, като Бусато ще бъде на вратата, а пред него в отбрана ще действат Турицов, Матей, Антов и Мазику.
Жеферсон и Юга ще да дефанзивните халфове, а Чатакович ще действа като плеймейкър. Кери и Вилдсхут ще започнат на двете крила, а в атака ще бъде Кайседо.
USD
CHF
GBP
kurvata05
на 29.07.2021 в 16:46:06 #294сега и ако човекоядеца се е контузил от некадърно бита дузпа ще припадна от смях, този "мач" ще се помни дълго! Осиек са се насрали вече доволно
yordan-dimitrov-iPWqGGrR
на 29.07.2021 в 16:45:43 #293Оффф Този филм със Стойчо Младенов, толкова много пъти сме го гледали..
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 16:45:38 #292Имаме топки явно. Според мен президентът на Лепая в виновен, защото каза по-добрия да победи
chubtireaka
на 29.07.2021 в 16:45:36 #291Чакаме Ачу и великия Трою за анализи
Аз съм доволен финансово, за дузпите - тия са бахти ботушарите, нормално паднаха
bernal
на 29.07.2021 в 16:45:29 #290Сега всички синьо зелени отрепки обратно в харстите
soro
на 29.07.2021 в 16:45:29 #289ТИЯ КАТ , КАЦНАТ НА ЛЕТИЩЕТО И НА БЕГОМ КЪМ БОРИСОВАТА
ТОЛКОВА ЗЛЕ ИГРАХА , ЧЕ НЕ СМЕЯ ДА СЕ РАДВАМ НА КЛА СИРАНЕТО
cvetomirmagnitski
на 29.07.2021 в 16:45:24 #288Офф, сега ще се надера с облекчение
code
на 29.07.2021 в 16:45:23 #287Съдбата си знае работата.
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:45:23 #286Две дузпи фана Бусато, браво!
VLAD
на 29.07.2021 в 16:44:57 #285Къде си бе, турчолята познавач? Ела кажи как познаваш.
CHUKCHA
на 29.07.2021 в 16:44:54 #284Дано другия мач срама да не е по - голям!
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:44:33 #283Скопец, И за тебе се отнася, лапай и се потапяй!
Komap
на 29.07.2021 в 16:43:42 #282Добре, че имаме поне вратар! Напред!
Bloody_Sword
на 29.07.2021 в 16:43:41 #281АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕ! ЧЕСТИТА ПОБЕДА! СОПОЛИТЕ ОБРАТНО В ХРАСТИТЕ!
loveca
на 29.07.2021 в 16:43:39 #280Това е армейският дух.
ВЕЛИКА ПОБЕДА!
asentseto_asentseto
на 29.07.2021 в 16:43:33 #279Отървахме се!
Мик Джагър
на 29.07.2021 в 16:43:28 #278Говеда и чaми, гадно ли ви е
VLAD
на 29.07.2021 в 16:43:25 #277Айдеееее черта мин*дили.
oficer1
на 29.07.2021 в 16:43:14 #276kurvata05
на 29.07.2021 в 16:42:54 #275Край ,спечелихме турнира! Да ни връчват купата на първото издание..Бусато е голям!!!