Локомотив (Пловдив) качи Купата на България на 2914 метра. "Черно-белите" показаха отличието, което спечелиха във финала срещу градския съперник Ботев от връх Вихрен.
"Вдигнахме купата още по-високо! Слънчевият връх Вихрен отразява красотата на Пирин планина от Купата на България. Локомотив Пловдив поздравява всички българи!"
Това написаха от клуба на официалния си сайт.

USD
CHF
GBP
Аlex
на 20.06.2019 в 15:48:07 #5Само Ботев Пловдив
loko-pd
на 20.06.2019 в 15:05:28 #4Само Локо Пловдив.
Bloody_Sword
на 20.06.2019 в 13:18:00 #3Жълтите к*рви си хапят цъфналия гъС от яд.
Ohliovski_reboot
на 20.06.2019 в 12:22:25 #2За бюста на Тиквата има по-заслужили кандидати.
CHUKCHA
на 20.06.2019 в 12:11:47 #1Като качат бюста на Тиквата на Мусала тогава да се хвалят.