Деветкратният шампион на България Лудогорец отново има за цел влизане в групите на Шампионската лига.
Вече два пъти разградчани успяха да се доберат до същинската фаза на турнира. Днес "орлите" започват деветата си европейската си кампания с гостуване на черногорския Будучност.
Тимът на Павел Върба е абсолютен фаворит, но домакините не са за подценяване.
Лудогорец не е в оптимална форма. Отборът загуби от Локомотив (Пловдив) мача за Суперкупата на България, а след това беше пометен от Ботев във Враца на старта на първенството.
Във втория кръг разградчани разгромиха Славия с 3:0 и частично си върнаха самочувствието. Подценяване срещу Будучност със сигурност няма да има, защото победителят ще бъде определен в един мач. Следващият съперник, надяваме се на Лудогорец, ще бъде датският Мидтиланд.
В Будучност са наясно, че разликата в класите е сериозна и ще заложат на предпазлива тактика, като ще се надяват да накажат евентуална грешка в отбраната на "орлите".
"Ще направим всичко, за да стигнем до втория кръг. Лудогорец е сериозен отбор, с голям брой качествени чужденци. Знаем силните им страни, но имат и слабости, които ще се опитаме да използваме. Ще бъде трудно, но ще се борим. Трябва да намерим точния баланс между атака и защита, както и да бъдем търпеливи", заяви звездата на отбора Милош Райчкович.
Досега Лудогорец три пъти е отпаал на старта на пресявките за Шампионската лига. През 2013 година, при дебюта си в евротурнирите, "орлите" отстъпиха драматично на Динамо (Загреб).
През 2016 година дойде най-големият провал на тима от Разград - елиминация от молдовския Милсами, а през 2019 година отборът загуби на два пъти от унгарския Ференцварош.
USD
CHF
GBP
united 17
на 19.08.2020 в 18:46:49 #54Сега ще ти избуха некой знак "СТОП", откъде да знае Къцку неграмотнуту какво е т'ва "препинателни знаци" !!!
djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:45:59 #53Леца ще си прави компания в Ефбемти лигата с Л@йногорец!
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:44:10 #52Малограмотник! Нужни са препинателни знаци, а не емотикони за да се разбере текста!
djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:41:58 #51тез взеха за мезе каузата на Гела ,от корнер искат да им вкарат!
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:40:38 #50Черногорци играят хитро и грамотно, също като Черноморци, но им липсва класа ...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 19.08.2020 в 18:40:04 #49Маламашка,никой не го интересува този мач
ама ти кво се напъваш да дразниш някой ли
или компания си търсиш
елементарен
djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:39:56 #48Будунезнамкаквоси разгадаха май турското менте
german
на 19.08.2020 в 18:39:11 #47тъпа работа, футбол на празни трибуни
на фифа плейстейшън има повече заряд
blqblq
на 19.08.2020 в 18:35:00 #46german
на 19.08.2020 в 18:34:59 #45бре
30 минути, 3 голаС, хандбал гледаме
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:32:13 #44Titikakale на 19.08.2020 в 21:26:49 #58 Няма кого да напсува чиляк. Какво става с тоя форум? =============== Бъдещето вкара. Всеки момент ще се появят ...
djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:31:36 #43а те вече оплодили мюслитата
djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:30:39 #42ако Будучност Сънливост лопнат един гол на резняците ще напълнят шалварите
blue_canary
на 19.08.2020 в 18:30:19 #41Тити,буай наред е майна.Все някой ще отвърне.
blue_canary
на 19.08.2020 в 18:27:51 #40djingibi1914
на 19.08.2020 в 18:27:36 #39Тез Будучност ще търкалят Леца на почивки
black_sea_sailor
на 19.08.2020 в 18:27:09 #38Два на нула, ама няма нищо общо с играта на онзи "Лудогорец", който изправи на нокти "Ливърпул" и "Реал", който дори когато губеше, го правеше с красива игра ...
united 17
на 19.08.2020 в 18:26:58 #37Чики(джи)я, може да загасяш телевизора и да потърсиш утеха при Айшето !!!
german
на 19.08.2020 в 18:25:41 #36тоз милинкович е слаб тренер, опита си късмета и в Азербайджан, бързо го разкриха
ама, те и играчите му същата стока
han-kamerun
на 19.08.2020 в 18:22:40 #35аве, блоди ли си, сворди ли си не знам, но си голям БОКЛУК!