Шампионът на България Лудогорец излиза днес в третата си контролна среща от подготовката на турска земя.
Разградчани ще се изправят срещу единайсеторката на ЧФР Клуж.
Общо шест контролни мача ще изиграе в Турция българският номер едно. Първият съперник бе Ботошани, на 18 януари шампионите премериха сили с унгарския Хонвед, а днес се изправят срещу първенеца на Румъния ЧФР Клуж.
За 25 януари е предвидена контрола с лидера в полското първенство Легия (Гданск). На 1 февруари Лудогорец се изправя срещу руския Ахмат, а на следващия ден е последния спаринг на турска земя - срещу шампиона на Сърбия и участник в Шампионската лига Цървена звезда.
Лудогорец се прибира в България на 3 февруари.
Тази сутрин звездите на шампионите проведоха тренировка във фитнеса. Заниманието протече под ръководството на кондиционния треньор Иван Диаз.
След упражненията в залата групата имаше тренировка на вътрешния терен на хотел "Корнелия Даймънд".
USD
CHF
GBP
hufu
на 22.01.2019 в 16:56:47 #3Абе къде са шпалираджиите
Под статитя за загубата на ЦСКА в контролата 100 говежди коментара, а под загубата на чалмаритее ги намя
ElleMaestro
на 22.01.2019 в 16:18:50 #2ее какво става бе... трябва да се вдигне бюджета
Аlex
на 22.01.2019 в 15:42:03 #1Айде купиха и Серкан.