Българският шампион Лудогорец ще изиграе своята последна проверка от подготвителния лагер в Турция. "Орлите" ще премерят сили за грузинския гранд Динамо (Тбилиси). Опонентът на разградчани трябваше да бъде друг, но поради проблеми с COVID-19, спарингът срещу БАТЕ (Борисов) не успя да се осъществи.
Очакванията са, че днес Валдас Дамбраускас ще заложи на титулярния състав, който е твърде вероятно да бъде избран и за предстоящото подновяване на efbet Лига. Добрата новина от лагера на лудогорци е свързана с предстоящото завръщане в игра на един от основните футболисти Вандерсон.
Работи се активно и по привличането на кипърския национал Сотириу, който напусна Астана и в момента е свободен агент.
До този момент отлично впечатление по време на зимната подготовка правят офанзивните футболисти Кирил Десподов и Бърнард Текпетей. Не трябва да се пренебрегва и добрият синхрон в отбрана между Жосуе Са и Оливие Вердон.
Динамо (Тбилиси) е гордостта на грузинския футбол. Клубът е рекордьор на страната по спечелени титли (18), национални купи (13) и Суперкупи (7). Наставник на тима Георги Немсадзе, а в него играят доста от националните състезатели на Грузия. В тима има и няколко чужденци - двама испанци, двама сърби и по един словак, нидерландец и тогоанец. Сред най-популярните имена са тези на Карлос Кастро, бивш младежки национал на Испания, и това на местната звезда Георги Габедава.
Лудогорец се завръща в България утре. Шампионите бяха 25 дни на лагер в южната ни съседка Турция. Чартърът на отбора от Анталия, по план, трябва да кацне на летището във Варна в 10:30 часа.
USD
CHF
GBP
sailor_varna
на 04.02.2021 в 19:01:32 #9Георги Моистсрапхишвили =============== Те на тоя, ако му е Чичо Митко треньор, ще е "Жоро Халфчето" ...
asentseto_asentseto
на 04.02.2021 в 15:08:15 #8Е, Кучев, правя го, когато преценя, че е дошъл правилният момент!
h0ndapr3ludeturbo
на 04.02.2021 в 14:59:52 #7Топспорт дайте инфо за мача на Малкото менте и Динамо Киев, може и главна!
grozdanov78
на 04.02.2021 в 14:58:33 #6Когато отбора се защитава нещата продължават да са зле, но за сметка на това когато изграждат атаките играта се подобрява с изключение на това че много пропуски правят офанзивните футболисти. Всички контроли завършиха гол-гол и над 2,5 гола. Трябва да се работи по отстраняване на грешките при статичните положения и да се научат по-точно да си подават при изграждане на атаките, имаше много брак при пасовете.
han-kamerun
на 04.02.2021 в 14:53:18 #5Много скоро Лудогорец се прибира в България и започва самоазправата с разни лаладжии, дето се излагат по сайтовете, раздават си разни жълти тенекийки за най-добър защитник, нападател, чужденец, духач, полски свирач! Походът към 10. ПОРЕДНА титла започва!
blue_canary
на 04.02.2021 в 14:44:08 #4Аз пък имам чувството,че Асенчето не носи чорапи,а чорапогащи
asentseto_asentseto
на 04.02.2021 в 14:26:01 #3Пу!
:
asentseto_asentseto
на 04.02.2021 в 14:21:34 #2И квоооо...
Дамбураускас шА прави ли местното отборче на Разград шампион......нали се справяли отлично в контролите?
asentseto_asentseto
на 04.02.2021 в 14:08:34 #1