Изглежда системата за видео повторения не е на кадем за Лудогорец. За само три мача "орлите" вече видяха три дузпи срещу себе си.
Преди това за цели десет години наказателните удари в ущърб на разградчани у нас се брояха на пръстите на двете ни ръце.
Благодарение на ВАР съдиите се подсигуриха и за три червени картонa в рамките на въпросните 270 минути в efbet Лига.
Снощи при загубата с 1:4 от ЦСКА изгонен бе Мавис Чибота, а миг по-късно Жорди Кайседо вкара дузпа. В предишния кръг срещу Локомотив Пловдив (1:2) Елвис Ману потегли предсрочно към съблекалните. Малко преди това Димитър Илиев бе точен от "бялата точка".
В тази среща още един играч на шампиона бе изгонен - Каули Оливейра.
При победата на Лудогорец над Берое (3:1) пък Макоута отбеляза почетното попадение за заралии от 11-метров удар.

USD
CHF
GBP
sly
на 13.05.2021 в 07:56:38 #38Галке, Педерло, гледам и се чудя-ще обясниш ли на форума какво е това С-Ъ-МОЛЕТ? "Никога не съм се интересувал или писал за някой си Кайседо или пък за някакъв съмолет" Педерло не знае как е името на Апостола. Цитат "Васил Кънчев". А сега и първолакът не пише "С-Ъ-МОЛЕТ"! И как така фонетичната при теб веднъж замества Ъ, а после А? "Запомни едно - аз стоя зад всичко което съм поместил тук."-написала Галка! Да те ..... и многоумния Йорист! Неграмотник! Галке, склададжийке! И кажи за рабфака! На всяко гърне си, а за рабфака -мълчиш? Ангелов, как имаш вишу без средно? Галке, у рабфака учихте ли писане?
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:56:17 #37Според мен Безполов също е доста добър футболист, но просто е беполов по характер, което е пречка за по-сериозното му развитие.
sly
на 13.05.2021 в 07:55:35 #36Галке, не се мотай! Кажи за рабфака! Там ли обърна резбата-партийно поръчение! Имаш интересни спомени! Хайде, какво е ставало у Будапеща? Там ли чете лекции? Известен си бил сред левите муцки? Кажи бе, Галке, Ангелов, с трепет ще те четем!
Bloody_Sword
на 13.05.2021 в 07:55:13 #35По темата- футболът ни е отражение на държавата. Демек - няма го. Обаче има надежда за положителна промяна- Боко падна, след него е Киро.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:54:38 #34Клаудия, турчееща се циганко, няма нужда да те убеждавам в нищо, не знам защо се пениш
Bloody_Sword
на 13.05.2021 в 07:52:10 #33Клаудиу/Нако, Ами хвани един бас с Джагъра, и се вижте наживо да видиш черен ли е или бял. Няма да стане нали? Щото тролчетата ги е страх да излязат на светло.
Bloody_Sword
на 13.05.2021 в 07:49:50 #32Пиргос, ДесПотката има талант, и е дъбър футболист за стандартите на Домуслигата. Лошото е, че се оказа безхарактерна проститутка без достойнство.
claudiu_offendera
на 13.05.2021 в 07:47:36 #31Всички сме те виждали бе, ром сплескан. Няма панче, няма манче тука.
Искаш да ме убедиш, че си бял като сняг, рус и със сини очи ли?
Тъпак! И двамата знаем как изглеждаш и че си точно обратното на това, което описах.
german
на 13.05.2021 в 07:45:34 #30сигналът за намеса на ВАР в спорна ситуация се подава от хора, живи хора, биологични единици
субективният фактор не може да бъде избегнат, което до някъде обезсмисля идеята
друга работа, ако компютър решава дали има нужда от преразглеждане на момента, обаче историята не търпи "ако"
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:41:37 #29Па заповядай да ми я видиш ако искаш на живо, да се увериш дали е истина
Панче ме е виждал най-скоро, може да го попиш
claudiu_offendera
на 13.05.2021 в 07:38:23 #28Дали си среднист или висшист нямам идея, но е явно, че си доста неграмотен и не ми е понятно как такъв неграмотник си е взел изпитите по БЕЛ и история, за да влезе в специалност "Право". То е ясно, че не си учил в СУ, а в някакво извращение като Югозападния в Благоевград, но все пак... Виждал съм ти грозната мутра и знам, че си мургав примат. Другото не ме интересува.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:38:20 #27Разбира се, че не съм черен, даже очите ми не са тъмни
Никога не съм носил чужда риза и обикновено имам над 20, както е и в момента. Та, да, лъжеш турчееш се циганино
Кажи сега защо така си се превъзбудил и чак на нелепи лични обиди го удари заради един безсмилен мач
VLAD
на 13.05.2021 в 07:36:05 #26Дадоха дузпи и ч.к. при вече решен шампионат. А да видим следващия дали ще е така. Силно ме съмнява.
claudiu_offendera
на 13.05.2021 в 07:35:05 #25A бе, гнусен циг@нин лъжлив, нали ти видяхме гнусната черна мутра. Ще отречеш ли, че си черен и че оная смешна ризка не е твоя, а боклук? Грам не ми пука оранжевата течност до тебе дали е фанта или урина, грозотийо!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:32:41 #24Обидиш
claudiu_offendera
на 13.05.2021 в 07:32:23 #23М@нго грозен, знам, че си фен на отбор, който не е изпадал в подобна ситуация, но какъв би бил смисълът от мача ви с Берое, ако сте спечелили Купата и вече сте си осигурили класирането за ЕКТ?
Не ми отговаряй, черен уроде!
radostinov
на 13.05.2021 в 07:31:53 #22Не разбрах Космонавта какво правеше на ъглова в средата на второто полувреме Искаше май корнер да бие Някой от Немахорец да ми обясни
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:31:41 #21Клаудия, ти като турчееща циганка си свикнала на отвратителни лъжи. Аз газирано почти не пия с изключение много рядко на кола. Фанта откровено мразя
Айде сега пак се пробвай да ме убидиш на високо чело или че съм беден или среднист
bernal
на 13.05.2021 в 07:31:05 #20Клаудио и теб те видяхме на стадиона с русия гребен отличаваше се от другите 3ма фена ,и ти приличаше на циганин
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:28:47 #19Иначе феновете-кренвиршояди създадоха вчера напрежение. Тръгнаха да щурмуват сектор Г, който преследваше Кириль Безполов по двата корнера