Изглежда системата за видео повторения не е на кадем за Лудогорец. За само три мача "орлите" вече видяха три дузпи срещу себе си.
Преди това за цели десет години наказателните удари в ущърб на разградчани у нас се брояха на пръстите на двете ни ръце.
Благодарение на ВАР съдиите се подсигуриха и за три червени картонa в рамките на въпросните 270 минути в efbet Лига.
Снощи при загубата с 1:4 от ЦСКА изгонен бе Мавис Чибота, а миг по-късно Жорди Кайседо вкара дузпа. В предишния кръг срещу Локомотив Пловдив (1:2) Елвис Ману потегли предсрочно към съблекалните. Малко преди това Димитър Илиев бе точен от "бялата точка".
В тази среща още един играч на шампиона бе изгонен - Каули Оливейра.
При победата на Лудогорец над Берое (3:1) пък Макоута отбеляза почетното попадение за заралии от 11-метров удар.

USD
CHF
GBP
emidobre
на 13.05.2021 в 07:28:46 #18user avatar 84226 СЛЕДВАЙ Holmar на 13.05.2021 в 10:13:03#20 Не харесвам това което направи, но си е негово решение и си носи последствията !!! Ама да кажеш, че не става
!!!??? Има техника, бързина ,пас , плътен удар, поглед върху играта. Ако тоя не става не знам кой става !!!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:26:00 #17Клаудия, всички мачове на Нямахорче са безсмислени
claudiu_offendera
на 13.05.2021 в 07:25:19 #16Любомире, остави Нако, а я кажи дали видя какви гнусни роми имаше в Сектор "Г", когато дадоха как приматите псуват Киро при един корнер второто полувреме - такива и у Факултето не мо'е намериш.
Ако си виждал снимка на Мик Джагър с една раздърпана ризка и фантичка до него, може и да си представиш за какво ти говоря.
bernal
на 13.05.2021 в 07:24:32 #15Кирилов е прав ако през следващия сезон има ВАР през целия сезон ще се нагледаме на извращения и нелогични отсъждания въпреки ВАР,все пак ВАР е безспорен само при засадите(и то не винаги) със слагането на линиите,докато дузпите и червените картони си остават по преценка на съдията особено за играта с ръка.
claudiu_offendera
на 13.05.2021 в 07:23:09 #14emidobre
на 13.05.2021 в 07:22:45 #13user avatar 88296 СЛЕДВАЙ georgi-kirilov на 13.05.2021 в 10:07:10#1 За едни по нормален футбол от следващия сезон
и за ден на бащата тука по тия географски ширини
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:12:55 #12Оставете изражението на лицето и забитите в тревата подгънати крачка, вижте постановката на дясната ръка
asentseto_asentseto
на 13.05.2021 в 07:05:26 #11Снимката кърти
KOH_be_KOH
на 13.05.2021 в 07:04:56 #10На снимката, киру репетира за лебедово езеро или лешникотрошачката ( ако троши нечий лешници )
emidobre
на 13.05.2021 в 07:02:55 #9user avatar 56492 СЛЕДВАЙ Мик Джагър на 13.05.2021 в 09:55:23#6 Снимката казва всичко, култова
!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 07:00:07 #8Битка
emidobre
на 13.05.2021 в 07:00:02 #7user avatar 88296 СЛЕДВАЙ georgi-kirilov на 13.05.2021 в 09:55:56#7 Прав си, но се надяваме поне да няма такива очевадни подаръци като до сега, независимо за кой отбор е !!!
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 06:59:27 #6Първенството си беше супер и щеше да е много оспорвано и интересно, ако ги нямаше рязаните. Махнете този тумор, извадете му резултатите от класирането и вижте каква ботка яка щеше да е.
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 06:55:23 #5Вижте Кире Безполов на снимката
Мик Джагър
на 13.05.2021 в 06:54:43 #4Фактите са си факти, толкова дузпи и червени картони катомпоследните 3 мача срещу Делиормана не е имало за 10 години
Ама това е защото играят нападателен футбол
emidobre
на 13.05.2021 в 06:52:52 #3И откакто тиквата не е на власт се надяваме да става все по добре
!!!
САМО ЦСКА
!!!
golden_flash17
на 13.05.2021 в 06:44:27 #2Вчера ЦСКА победи Делиормана с 4:1 . Но съдиите отново допуснаха три фрапиращи грешки : 1. Около 60 минута спряха обещаваща атака на ЦСКА за засада , а такава нямаше . Нали има ВАР , трябваше да оставят атаката да се завърши и ако има гол ще го прегледат 2 . Гола на Лудогорец е от засада , а по диемата пускат маниполативни кадри. Това всеки може да го провери на записа от мача 3. В края на мача Мавис Чибота беше за директен червен картон . Секунди по-късно Турицов изведе Кайседо на стрелкова позиция . Защитника на Лудогорец удря с лакът в лицето Кайседо - чиста дузпа , рефера отново мълчи .
ugliesttroll
на 13.05.2021 в 06:38:25 #110 годишната развихрила се мафия покровителстваща и гнусния селски проект без любов подкупогорец доказа че и този сезон е шампион благодарение само и единствено на организацията със съдиите паричките от кораби каптагон и данъкоплатци четворния конфликт на интереси и зависта злобата и егото на някакви си мразени гелосани уроди ...тези неразследвани изруди изпазаруваха над 20 точки като всичко беше ясно още в самия първи кръг !!! Видео материали сглобяване на доказателствата няколко самопризнания на чернодрешковци и отнемане на поне 8 от титлите на зелената мърша !!!