Организираните привърженици на Лудогорец готвят ад за Риека в реванша от II предварителен кръг на Шампионска лига. Феновете се надъхват да създадат аржентинска атмосфера на официалните си канали в социалните мрежи.
Ето и тяхното послание:
"Орли!
Най-важният мач (засега) за клуба наближава, като остават броени дни!
Докато четете това ние вече сме започнали подготовката за мача, като целим с подкрепата си от трибуните да бъдем 12-ят играч на терена и заедно да продължим да се доказваме на европейска сцена!
За мача сме подготвили хореография, като за изпълнението единственно трябва да се слушат инструкциите от мегафона!
Източник: Green boys Razgrad
За още по-голям заряд и подкрепа към отбора бихме ви помолили:
- Да не ползвате телефони толкова често, а да подкрепяте отбора с песни и скандирания, като слушате агитката
- Да не люпите семки - освен че замърсявате стадиона, пречите в подкрепата към отбора
- Да не сте седнали по време на мача (в агитката това е забранено), пейте, скачайте, подкрепяйте, бъдете наистина полезни на отбора
Важно по време на мача е и отново ви молим:
- Слушайте мегафона
- Пей цял мач
- Подкрепяй отбора (включвай се в скандиранията, бъди емоционален, пляскай в ритъма на тъпана)
- Бъди активен на корнерите в наша полза
По този начин ще надъхаме момчетата, ще бъдем наистина полезни и вярвайте, че ще успеем да ги отстраним!
Чакаме се на Арената! Само Лудогорец!", гласи апелът на ултрасите.

USD
CHF
GBP
n-a-EYDiZVqV
на 26.07.2025 в 11:56:00 #15Значи семки неможе,а кремвирши може,аз съм взел 5 кремвирша ще има за всички по един
moti_k
на 26.07.2025 в 11:47:09 #14Гейренци, платете си глбата или Делянчо ще дава отново?
moti_k
на 26.07.2025 в 11:46:10 #13Припоци, баражчета, гответе си новио стадион, че както закрихме стария, така ще открием и новия!
irina-borisova
на 26.07.2025 в 11:41:26 #12СИНЬО-ОРИНДЖ ЗЛОБА ЯКО ВИ ТРЕСЕ! КОРЕМ ВИ ЯДЕ ОТ ЯД И МЪКА ,КОЛКО ЖАЛКИ СТЕ ПРЕД ХЕГЕМОНА!
duneraaa
на 26.07.2025 в 11:28:58 #11Малиииии
tundzhaka
на 26.07.2025 в 11:13:16 #10ама знаеш как е .
tundzhaka
на 26.07.2025 в 11:04:26 #9ssauron, то вчера само проверих накратко форума. То голяма радост беше че са ви били с автогол в последната минута. Нищо, че нищо не са играли.
sssauron
на 26.07.2025 в 10:50:43 #8Както има един шмульо тук във форума дето пише дитирамби в тяхна чест, плащат му на човека, пише, може и в кремвирши да му плащат, лошо няма, то друга платена работа в *** няма, човекът заради два кремвирша се сцепва да пише, жив и здрав да е и да продължава да ни забавлява
sssauron
на 26.07.2025 в 10:47:39 #7Ми то в България шалварите нямат ултраси, та явно вербуват разни индианци за тази цел, лошо нема, Гела има пари, угажда си
kurzelevdki
на 26.07.2025 в 10:47:19 #6… Чакаме се на Арената! Само Лудогорец!", гласи апелът на 7- те ултраси..!!!!
tundzhaka
на 26.07.2025 в 10:37:45 #5от тъпспиртя напоследък се eбават с Лудогорец.
soprano
на 26.07.2025 в 10:37:04 #4Ясно.Ще плюскат кренвирши прави.
Мик Джагър
на 26.07.2025 в 10:35:15 #3Тия хулигани ще забранят и кренвиршите
Mr.Jack
на 26.07.2025 в 10:31:10 #2Мхмм
И мормони, мормони, мормони....безчет!
Dtem
на 26.07.2025 в 10:28:18 #1