Бившият английски национал Теди Шерингам коментира предстоящия Мондиал в Русия, както и очакванията си за представянето на "трите лъва".
"Дали Англия е способна на нещо на Мондиала? Честно да си кажа - не. За да спечелиш такъв турнир трябва да имаш поне няколко топ футболисти, а Англия има само един такъв - Хари Кейн.
Останалите играчи не са лоши, но има такива, които не попадат в състава на клубните си отбори. За английския футбол това е катастрофа.
Харесвам как работи Гарет Саутгейт, но той се намира в много сложна ситуация", заяви Шерингам пред "Дейли Мейл".
USD
CHF
GBP