Тази вечер националният отбор на България посреща Ейре в първия си мач от Лигата на нациите. Двубоят стартира в 21:45 часа.
В първото издание на този турнир "лъвовете" се представиха достойно и завършиха на 2-ото място в своята група, като така стигнаха и до плейоф за класиране на Евро 2020.
Заради пандемията от COVID-19 националите не са се събирали от края на февруари, когато бе контролата с Беларус (0:1).
Източник: LAP.bg
Точно затова мачовете с Ейре и Уелс са толкова важни, защото отборът ще може да влезе в нужния игрови ритъм и да намери правилния синхрон на терена.
С Ейре "лъвовете" имат 11 срещи досега. В тях имат 3 победи, 4 равенства и 4 загуби и голова разлика 9:14.
Източник: LAP.bg
Днес ще бъде дебютен мач като капитан на отбора за Петър Занев, който вчера получи лентата след гласуване между играчите.
Той наследява капитанската роля от Ивелин Попов, който взе решение да сложи край на кариерата си в националния отбор.
USD
CHF
GBP
KOH_be_KOH
на 03.09.2020 в 20:00:19 #64УДРИИИИ ТЕС ЛИПРИКОНИ
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 20:00:00 #63united 17
на 03.09.2020 в 19:59:26 #62govedoebec
на 03.09.2020 в 19:59:15 #61black_sea_sailor
на 03.09.2020 в 19:59:03 #60united 17
на 03.09.2020 в 19:57:59 #59к4фъ, теб в затвора напраиха ли те булка, или само дъни свирчоци ???
united 17
на 03.09.2020 в 19:55:51 #58Шад, ами то май само той, Кр. Димитров и Краев знаят за кво става въпрос !!!
united 17
на 03.09.2020 в 19:50:51 #57Гришо мачка !!!
german
на 03.09.2020 в 19:42:54 #56Kandinsky-Clerambo
german
на 03.09.2020 в 19:39:41 #55а съдиите къртят, с какви розови пеньоарчета са се спретнали
united 17
на 03.09.2020 в 19:38:35 #54Мадлен, мноо си куха ма !!!
german
на 03.09.2020 в 19:37:25 #53на почивката, публиката ще иде на протеста и после пак обратно за 2-то полувреме
nick-krastev
на 03.09.2020 в 19:36:55 #52Не стъпвайте върху чешкото ако, че ще засмърди.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 19:34:05 #51На Кошлуков водещия гледа България Сърбия
german
на 03.09.2020 в 19:31:46 #50със същия дизайн на екипите са играли нашите на СП в Мексико през 1970
и логото на таз' Хома е отврат
black_sea_sailor
на 03.09.2020 в 19:30:11 #49"Сега важното е да се запази хладен ум ..." ==================== Коментаторът е фен на "Новите съседи" ...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 19:29:44 #48СомЪ ти да мълчиш
и тебе те разкрихме с пожелание да паднем
мърша
:
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 19:26:40 #47Абе може и национала да стане властелина на последните минути
black_sea_sailor
на 03.09.2020 в 19:23:23 #46Защо тоз гъбарко Галин Иванов е въобще в отбора, а Мартин Минчев не е повикан? Между другото, днес вкара гол в третата минута за "Спарта" в контрола ...
nick-krastev
на 03.09.2020 в 19:19:05 #45Добре, че от уйефата са забранили публика та няма да се види интереса към националния отбор на България. К У Р за чешкото ако !