Тази вечер националният отбор на България посреща Ейре в първия си мач от Лигата на нациите. Двубоят стартира в 21:45 часа.
В първото издание на този турнир "лъвовете" се представиха достойно и завършиха на 2-ото място в своята група, като така стигнаха и до плейоф за класиране на Евро 2020.
Заради пандемията от COVID-19 националите не са се събирали от края на февруари, когато бе контролата с Беларус (0:1).
Източник: LAP.bg
Точно затова мачовете с Ейре и Уелс са толкова важни, защото отборът ще може да влезе в нужния игрови ритъм и да намери правилния синхрон на терена.
С Ейре "лъвовете" имат 11 срещи досега. В тях имат 3 победи, 4 равенства и 4 загуби и голова разлика 9:14.
Източник: LAP.bg
Днес ще бъде дебютен мач като капитан на отбора за Петър Занев, който вчера получи лентата след гласуване между играчите.
Той наследява капитанската роля от Ивелин Попов, който взе решение да сложи край на кариерата си в националния отбор.
USD
CHF
GBP
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 18:33:43 #24Гришо го пробиха както са те пробили теб Педи
абе някой да знае къде дават Гришо ама по ТВ,не в нета
govedoebec
на 03.09.2020 в 18:33:43 #23Жълтур
Тази вечер съм неутрален !
А дано бием !
govedoebec
на 03.09.2020 в 18:31:39 #22Джаклино Предателко държавна за сочни чешки патки Бегай да гледаш Чехия ,на тях плащаш заплати Българските котки ги остиави на ези които им плащаме заплатите Бързо да лапаш цомбата на мама и да лягаш
blue_canary
на 03.09.2020 в 18:31:00 #21Амудже,нема се бъркаш.
Ние с Чикията си имаме "сладка" приказка от как съм тука.Той нема се разсърди,повярвай ми.
А и няма само той да ме дразни я.
united 17
на 03.09.2020 в 18:27:58 #20Успех на нашите и на чичо Гошо !!!
п.п. тъпи Спиртаци, Гришо играе, нещо статийка, тва - онова, информирайте заблудените си припоците ква е хавата все пак !!!
Мачкай Гришо !!!
govedoebec
на 03.09.2020 в 18:27:28 #19Да хвърлят екипите на Хома, Прокобата се облича с тази марка!
Локо Пд
на 03.09.2020 в 18:26:32 #18Чич' Гошооооо!!!! Киро купил ли е мача,че ми редиш такъв "състав"
С оглед на избора ти предлагам Валери Симеонов за нац'онален селекционер
blue_canary
на 03.09.2020 в 18:24:50 #17Тия си ги буаме 3:1 без проблеми.
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 18:23:15 #16Сянка(не искам да съм му адвокат ама не си обективен,а преднамерен)умерения не плюе той пожелава успех
и да няма други,но пък дай да не ги коментираме
виж СомЪ направо ни пожелава загуба
някакъва забележка към него
или синя толерантност може би
УмеренЦСКА
на 03.09.2020 в 18:22:39 #15...Доста се удивих на решението на селекционера на националния отбор (изобщо не го подозирам, че взема самостоятелни решения) да вкара Занев в състава и даже да му връчи капитанската лента! Натискът май беше солиден, ама Ники остана в резервите с корема си му предстои да посмъкне още малко, че да влезе и в минималните изисквания на треньора на Левски...
govedoebec
на 03.09.2020 в 18:21:00 #143:2 за българските котки
govedoebec
на 03.09.2020 в 18:17:12 #13Жълтур Спирай бронза минавай на лепило
Владo
на 03.09.2020 в 18:15:10 #12Рутинна загуба 3:7 . Папагалите знаят за какво става дума ...
blue_canary
на 03.09.2020 в 18:15:06 #11Успех на нашите,а Мечев да си гледа Лоич и дан са праи на интересен,щот както винаги излагацията му е пълна.
Мислел припса,е с кво е?
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 18:10:49 #10СомЪ освен кОрва на Боко се оказа и турчуляк
:
:
:
УмеренЦСКА
на 03.09.2020 в 18:07:48 #9...Нищо друго не остава освен да пожелаем на треньора Дерменджиев успех срещу Ирландия. В състава личат доста ветерани, но има и перспективни, все пак, футболисти. Никакви илюзии не трябва да има, но отбелязвам, че Ники Михайлов все пак е сред резервите. И Сисньо е там... ...Ако ще мрем, поне да мрем с песен...
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 17:52:43 #8Успех за България
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 11:34:51 #7Сомче много си зле моето дете
по-диктатура не е имало и при байТошо,всичко се ръководи и взима в полза на един
Болното говедо
: сигурно някъде ти пускат някакви трохи чрез хора на боко и затова си доволен,но боко е най-мръсната *** която,ни е управлявала
а аз нито съм партиен,нито ме боли уя кой ще е на власт,само да не е боко и шиши-доган
много се наяде,трябва повече от два мандата да няма един премиер,и никога повече да не се връща,но щом си решил че 20години боко на власт е добре
но аз не съм съгласен 45години ПАК да ни управлява един и същ човек
: и сомЪ как прецени че съм аутсайдер
да не си ме видял да рова в кофите
П.п.пиргул не бачкам за никаква фирма,групировка или държавата
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 09:59:04 #6Симче лапкай на боко
кОрви на власта
нашите искат промяна а вие сте си доволни
и само ние скандираме “боко педи”
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 03.09.2020 в 06:12:57 #5Таратанец,каруцар миришеш на конски фЪкий,вие рогите много не обичате да коментирате вашия Обор,А
ама виж тирето не си го вадите от дупето