Отборът на ЦСКА гостува на Берое в мач от 24-я кръг на efbet Лига.Срещата в Стара Загора стартира в 15:00 часа.
Двубоят може да се окаже от изключителна важност за борбата и местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири догодина. Преди днешния мач домакините се намират в по-добра позиция и са само на две точки от петото място, което дава право на участие баража за Лига на конференциите.
При успех на ЦСКА днес, "червените" ще се доближат максимално до днешния си съперник и ще скъсят дистанцията до Берое на само една точка.
Тимът на Александър Томаш също трябва да се отърси от разочарованието от дербито с Левски преди седмица, когато "червените" пропиляха преднина от два гола и не успяха да победят вечния си съперник.
Аут за срещата са Джеймс Ето"о и Марселиньо Кареасо, които са наказани. Фьодор Лапоухов и Матиас Фаетон също са извън сметките, тъй като продължават да се възстановяват от травми.
В същото време Берое няма особени проблеми с кадровия си състав, като всички погледи са насочени към нападателя на отбора Леандро Годой, който се намира в отлична форма. Преди седмица Кошмара записа хеттрик във вратата на Спартак Варна и вече има петнадесет гола от началото на кампанията.
USD
CHF
GBP
romperstomper
на 08.03.2025 в 18:48:53 #94Дъртия пеераЗ мира не му дава факта,чесинчето му носи сутиен и високи токчета
Спокойно е,гО.вядо дърто,не си първия Воден плъх с нежни наследници.На тати са се метнали
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 16:29:32 #93Яковлевич, само ти ги разправяш тия фантазии тука. Или си го правил, или много ти се иска. Ама май иде да е от опит.
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 15:21:35 #92Яковлевич, синчето ти е известно не само в Естония, но и в Германия и Унгария. Направо те би по популярност.
anatoli-iliev
на 08.03.2025 в 15:03:43 #91Е сега видяхте ли как се сИре ..по Делиормански ---как се СеРЕ по Геренски !!! Този гнуслив *** -съдийката са насраните сини кюлоти съсипа за 3 минути един общо взето джентълменски мач...НО НЕ и за говедото скапано !! Двама играчи умишлено извадени от съдията за мача ни с Черно море !! Ама да му признаем...точно в шестицата -знае кои да изгони !! Гони Делова на стоп кадър...а се изпускат секундите преди това когато циганина блъска в главата нашия !!
Blade_Reloaded
на 08.03.2025 в 14:58:36 #90Не бе, Дава ти жълт и вади капитана без докосване дори. И после гони друг основен защитник /заслужено/ обаче подкрепя мигрантите и за провокацията - нищо.
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:58:30 #89Яковлевич, понеже и аз съм добронамерен, няма да спомена, че Дантелата те разнася из цяла Будапеща, какви ги вършите ти, той, естонеца и синчето ти. Било нещо като новия формат на ШЛ, но по-интересно. Но не съм ти душманин и няма да го спомена.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:57:55 #88Ветерка, много развинтено въображение имаш. Вече се чудя, дали не ти се е случвало.
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:56:29 #87Съдията честит празник и на теб кYрво
:
Rafata
на 08.03.2025 в 14:53:55 #86А дори и жълт няма за марулята
:
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:53:54 #85Не е Бернал, ако те удрят по главата не е и за жълт, но за шамар в дупарата е червен.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:53:53 #84И за двамата трябваше червени да има.
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:53:29 #83Бфс - мафия
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:52:58 #82ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА
bernal
на 08.03.2025 в 14:52:16 #81Е как само на Делова картон бе тоя съдия бъзика ли се
:
:
:
: , а за това хващане и натискане на главата на Делова не е ли за картон.
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:51:49 #80Това не ги ли видя тоя на ВАР?
duneraaa
на 08.03.2025 в 14:51:26 #79Заслужен ч.к. не мога да разбера, какво се дърви...Има ВАР има всичко....баси идеота
Rafata
на 08.03.2025 в 14:50:46 #78Делова е за глоба
:
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:50:30 #77Тоя го скубе, а гони Делова за шамар по ***?
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 14:46:03 #76Яковлевич, злите унгарски езици твърдят, че естонеца не само порел гъзягата на синчето ти, но вилнеел и над бащино му гъзище.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:44:44 #75Ватерка, завиждаш ли, че хората се събират?