Отборът на ЦСКА гостува на Берое в мач от 24-я кръг на efbet Лига.Срещата в Стара Загора стартира в 15:00 часа.
Двубоят може да се окаже от изключителна важност за борбата и местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири догодина. Преди днешния мач домакините се намират в по-добра позиция и са само на две точки от петото място, което дава право на участие баража за Лига на конференциите.
При успех на ЦСКА днес, "червените" ще се доближат максимално до днешния си съперник и ще скъсят дистанцията до Берое на само една точка.
Тимът на Александър Томаш също трябва да се отърси от разочарованието от дербито с Левски преди седмица, когато "червените" пропиляха преднина от два гола и не успяха да победят вечния си съперник.
Аут за срещата са Джеймс Ето"о и Марселиньо Кареасо, които са наказани. Фьодор Лапоухов и Матиас Фаетон също са извън сметките, тъй като продължават да се възстановяват от травми.
В същото време Берое няма особени проблеми с кадровия си състав, като всички погледи са насочени към нападателя на отбора Леандро Годой, който се намира в отлична форма. Преди седмица Кошмара записа хеттрик във вратата на Спартак Варна и вече има петнадесет гола от началото на кампанията.
USD
CHF
GBP
dedoboris
на 08.03.2025 в 14:11:43 #54mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:09:46 #53Мача отива на 1
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:08:05 #52Айде
oficer1
на 08.03.2025 в 14:07:52 #51Уважаеми фЕнУе
Ако в тази постройка на ЦСКА, вие очаквате игра през крилата от ЦСКА, значи или аз нищо не разбирам от тази игра или...
Томаш се справя добре! Играчите стоят където ги е поставил и е явна идеята му да играе без темпо - умно, главно чрез атаки през средата! Трите точки са ни важни!
Така концентрира беройци и ги кара да стоят в средата.
Тасев и Илиев трЕЕ са позабравените крила в моменти от мача и с пасове към тях да се изостря играта, но и двамата...главно Илиев много бавно разменя местата си със Скаршем, а Шопов отива не когато трябва в тази зона и се получава лек миш-маш.
Ако успеем да се поуспокоим втората час и да започнем да си подаваме точно, играта ще заприлича на нещо доста по-добро, защото тактически стоим добре!
Много технически грешки първата час. Дано Томаш ги е успокоил!
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:06:25 #50Още веднъж Честит празник, скъпа ми Кика
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:05:38 #49Кой ми изтри поста?
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:05:13 #48Ей, Коце стига писа от моя акаунт само праиш интриги
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:03:56 #47mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:02:30 #46Баси забилия топ... 4 минути пиша и технически проблеми
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 14:01:25 #45И пак нищо не играем ‐---- Най после, някой дето гледа мача.
mottorrhead
на 08.03.2025 в 14:01:23 #44Добре ли е
machkai-kobra-2
на 08.03.2025 в 14:00:26 #43И пак нищо не играем
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:59:48 #42mottorrhead
на 08.03.2025 в 13:59:14 #41Коце, ма айде да ти не скърша хатъра. Честит 8-март мила Гризлиян
mottorrhead
на 08.03.2025 в 13:57:48 #40Коце, много си жесток, бате, ние сме 'ристиЕни ора недей така с бела
dedoboris
на 08.03.2025 в 13:57:18 #39ЩЕ БИЕТЕ БЕ, СПКОЙНО КУЧИЦИ МОИ ЧЕРВЕНИ... ЩЕ БИЕТЕ... ЦЕНТЪРА!
mottorrhead
на 08.03.2025 в 13:56:58 #38А кучев има петолевки и двулевки секви
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:55:59 #37Да ти се връща тъпкано Коцане. Да видиш, че съм ларж.
mottorrhead
на 08.03.2025 в 13:54:56 #36Офицер, как можеш да кажеш, че нещо ти харесва в този мач
oficer1
на 08.03.2025 в 13:53:08 #35Гризли
ГЛЕАм ги сЯ, наще и кФо да ти кажа..., не е кЪт преди 20 години.
Освен, че Томаш сЯ иска да играят кЪт БарЦелона, ама нашите прААт по мнОО неточни или спорни подавания! Технически много посредствено представяне.
Мача тактически ми допада, даже може да го гледам пак.
Технически се проваляме до тук. Имаше няколко предпоставки за хубави атаки, но неточното подаване разрушаваше всичко. Да не говорим за подаванията в трибуните без никой да притиска играча в червено. Сигерно десетина пресечени подавания през центъра и атака за Бироето. Безопасни и хаотични атаки, но веднъж ще им се получи и ...
Ако Патис беше вкарал от два метра, щеше да е идеално. Едно попадение ще поуспокои червените и може и да заиграят по-спокойно!
Предполагам, че ще спечелим, но футбол е, всичко е възможно.