Отборът на ЦСКА гостува на Берое в мач от 24-я кръг на efbet Лига.Срещата в Стара Загора стартира в 15:00 часа.
Двубоят може да се окаже от изключителна важност за борбата и местата, даващи право на участие в европейските клубни турнири догодина. Преди днешния мач домакините се намират в по-добра позиция и са само на две точки от петото място, което дава право на участие баража за Лига на конференциите.
При успех на ЦСКА днес, "червените" ще се доближат максимално до днешния си съперник и ще скъсят дистанцията до Берое на само една точка.
Тимът на Александър Томаш също трябва да се отърси от разочарованието от дербито с Левски преди седмица, когато "червените" пропиляха преднина от два гола и не успяха да победят вечния си съперник.
Аут за срещата са Джеймс Ето"о и Марселиньо Кареасо, които са наказани. Фьодор Лапоухов и Матиас Фаетон също са извън сметките, тъй като продължават да се възстановяват от травми.
В същото време Берое няма особени проблеми с кадровия си състав, като всички погледи са насочени към нападателя на отбора Леандро Годой, който се намира в отлична форма. Преди седмица Кошмара записа хеттрик във вратата на Спартак Варна и вече има петнадесет гола от началото на кампанията.
USD
CHF
GBP
dedoboris
на 08.03.2025 в 13:50:44 #34ИГРАЕЛИ ДОБРЕ ТАКТИЧЕСКИ И ЩЕЛИ ДА ВЗЕМАТ МАЧА
КВИЧИ ЕДНО СВИНЧЕ ПО-ДОЛУ
ГЛАДНА СВИНЯ, ПОМИЯ СЪНУВА
ТОМАШ НАДИГРАЛ УРИБЕ
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:50:29 #33По скоро съм объркал пиенето.
Rafata
на 08.03.2025 в 13:49:32 #32Не виждам някаква по-специална тактика или нещо различно от Томаш. Първите 5 минахме не можехме да минем центъра, после се поокопитихме. За малко от един рикошет Берое да си вкарат автогол, иначе от техни грешки в защита дадоха две възможности на Питас, които той не уползотвори. Като цяло слаби крила, особено Илиан, слаби и халфове. Дано второто се събудят и заиграят, защото първото полувреме беше тотално проспано.
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 13:48:44 #31Кико, ти да не си объркал каналите? Две положения на Питас и едно на Тасев, срещу възможност Годой да ни вкара от 40 метра, след абсолютно непредизвикана грешка.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:46:49 #30Коцане, и на теб честит празник.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:42:27 #29Ние с един а бирои с два-три. Гледайте го тоя мач, играем ганкиното.
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 13:41:28 #28Що бе Киркор, абсолютна прав е Офицер
Спокойно можехме да водим поне с гол. Томаш си води много добре мача. Какво да направи, че имало пропуски или непредизвикани грешки?
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:37:39 #27Фриц, ти да не гледаш някой мач преди 20г на запис?
oficer1
на 08.03.2025 в 13:36:20 #26Играем добре тактически! Томаш надиграва Урибе по всички показатели. Играта обаче ни куца леко, защото мнОО непредизвикани грешки, ве! Просто съм потресен от постоянните непредизвикани грешки от червените! Томаш е разместил състава за да реши проблемите в средата, но тФа не е оправдание. Тези грешки не ни позволяват съвсем да наврем беройци под аязмото. Тасев е много превнавит. На полувремето Томаш да го успокои! Линдсет ще ме побърка с пасивността си в средата!
Дори не се затичва тФа момче, камо ли да се открива...,придвижва се пължеском към играча с топка.
Томаш немедлено да го размени със Шопов.
Питас направи пропуска на сезона.
До тук Скаршем ни е най-креативният играч.
Ако продължаваме така да играем, ще спечелим! Стига да сведем до мимимум непредизвиканите грешки.
САМО ЦСКА!!! СЕГА И ЗАВИНАГИ!!!
dedoboris
на 08.03.2025 в 13:33:48 #25ЛОВЕЧ И БКП ЗОВАТ ЧЕРВЕНИТЕ АМА ОРАНЖЕВОТО ОТДОЛУ ПРОЗИРА
dedoboris
на 08.03.2025 в 13:33:11 #24Мик Джагър
на 08.03.2025 в 13:32:08 #23Напрее Армейски Лъвове! България Зове
tundzhaka
на 08.03.2025 в 13:30:04 #22Не сме тук за да правим скандали.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:26:00 #21Баууу
cvetomirmagnitski
на 08.03.2025 в 13:24:43 #20Аууууу
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:23:34 #19С тия 90% пасове назад е нормално да загубиш.
grizzlybear1948
на 08.03.2025 в 13:22:05 #18Май играем за 0:0. Типично за Томаш.
:
bernal
на 08.03.2025 в 13:20:30 #17Никакъв фал на Тасев няма в тази ситуация игра с топката
:
:
:
:
:
mottorrhead
на 08.03.2025 в 13:08:08 #16ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА ЦСКА
р
mottorrhead
на 08.03.2025 в 13:07:44 #15Тия вкарат ли ни първи гол...сме чао