Ботев Враца приема Левски в двубой от петия кръг на Първа лига. Срещата на стадион "Христо Ботев" започва в 21:15 часа.
Футболистите на треньора Хулио Веласкес продължават своето европейско "синьо" лято след победа над Сабах с 2:0 като гост в реванша от третия квалификационен кръг на Лига на конференциите в четвъртък.
26-кратните шампиони са в серия от 4 поредни победи със само един допуснат гол, който беше в края на мача срещу Спартак Варна в миналия кръг. Левски дели първото място с Лудогорец след 4 изиграни двубоя, като ще се стреми към пети пореден успех в първенството във Враца.
Ботев е на 10-ата позиция във временното подреждане с актив от 3 точки. Днешните домакини нямат победа от началото на сезона и трудно ще я постигнат тази вечер. Играчите на Христо Янев направиха 0:0 срещу Монтана в миналия кръг. Преди това Ботев подели по точка срещу Спартак във Варна.
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 17.08.2025 в 06:07:41 #5Арда отлагат мача, те щяха и други да отложат, ако можеше, все пак сега им паднал шанс веднъж в живота. ЦеЦеКа-то мига да ги бият два пъти в годината или пак на бараж
gychopopov
на 17.08.2025 в 05:35:14 #4https://www.youtube.com/watch?v=sq4c6nLv0qE&t=6s
tundzhaka
на 17.08.2025 в 05:33:21 #3От Арда така са решили, пазят се от контузии просто според мен.
donaldtrump
на 17.08.2025 в 05:22:52 #2Не вярвам да се затрудним срещу малкия Лоич. Веласкес срещу Тюфлека
дано няма жертви, както се казва в #1. Само Левски Европейски Вековень!
Тунчо
на 17.08.2025 в 05:09:56 #1Може ли някой да ми обясни,защо добичетата на Цола не отлагат мачове,за разлика от ребрандирания оранжав урод на "отворено общество"?все пак подхуенци,също като Арда се подвизават с треторазрядния турнир "интертото".За Арда протоколния мач с бардака и звезната му селекция можеше да си една загрявака за този със следващите аматьори в интертото.лично аз се чувствам ощетен,че няма да гледаме сейра на маймуните и параолимииците амтибългарски.