Локомотив (София) се изправя срещу Левски в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът в квартал "Надежда" започва в 17:30 и ще бъде ръководен от Радослав Гидженов.
Редица мачове този кръг бяха отложени заради обилния снеговалеж в цялата страна. Във вчерашния ден теренът на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" също бе изцяло покрит със сняг. Домакините обаче наели нужната техника, за да може игрището да бъде приведено във вид.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!
През седмицата "сините" гостуваха в Русе на местния Дунав. Съставът на Николай Костов елиминираха русенци от турнира за Купата на България след успех с 3:1. "Червено-черните" пък отпаднаха от Спартак (Варна) след изпълнение на дузпи. Интересното е, че в първата среща Левски разби "железничарите" с 6:0.
Вероятни състави:
ЛОКО СФ (3-4-1-2): Любенов; Д. Димов, Станоев, Кардосо; Найденов, Милошев, А. Иванов, Франко; В. Николов; Франса, Д. Митков
ЛЕВСКИ (4-1-4-1): Андреев; Петрис, Ван дер Каап, Кордоба, Галчев; Дарлан; Роналдо, Краев, Фадига, М. Петков; Рикардиньо
USD
CHF
GBP
alexnikolov
на 27.11.2023 в 19:32:22 #29СЛЕДВАЙ gri-gan4o на 27.11.2023 в 19:46:32 Левски може да се дъни и да пада , колкото си пойска. Той се бори да оцелее и нищо друго няма значение. Не виждам, защо припознавачите толкова се радват. Левски има само 2 цели. Да оцелее и да бие ЦСКА София! Нищо друго няма значение. Ако спре червените за титлата, ще е все едно е шампион! КЗЛефски!!! ....... Нормално, за вас победите над ЦСКА са като ШЛ, Висша Лига, Ла Лига и А група взети заедно, не всеки може да бие Гранде ЦСКА, логично логично
УмеренЦСКА
на 27.11.2023 в 17:42:53 #28...А г-н Черноризеца се израдва на "Марто" Петров. Между Мартин Петров и Марин Петров има доста голяма разлика, не е ли така?..
УмеренЦСКА
на 27.11.2023 в 17:40:32 #27Вчера левскарчетата злобяха по повод на мача на ЦСКА, сега нямат поводи да се израдват даже.
любо пенев
на 27.11.2023 в 17:33:12 #26Резултатът и класирането не са важни. Важното е, че никой досега не ни е надиграл...!
vanko-211
на 27.11.2023 в 17:32:28 #25Щом и тия неможачи не можем да бием, заеви...
alexnikolov
на 27.11.2023 в 17:30:23 #24Правилния футбол пак не надделя, защо ли... Кой сега е номер 1
Ragnar2
на 27.11.2023 в 17:28:04 #23Мик Джагър на 27.11.2023 в 19:01:14#20 Тия Локото са по-скандални и от говедата --- Не е сигурно
elaizgrey
на 27.11.2023 в 17:28:00 #22Кажи честно. Говеда, верно ли бе? Защо бе дебамааму???? Докога с тая прокоба бе.
VLAD
на 27.11.2023 в 17:26:52 #21Абе, копитата при 2:0 да не запалиха фенерчетата та си еваха мамата?
elaizgrey
на 27.11.2023 в 17:26:37 #20Засега сте наравно. Води Милко
elaizgrey
на 27.11.2023 в 17:25:49 #19Накоциганина, не е срамно да си тъп, но е тъпо да ни убеждаваш ежедневно, че си безнадеждно тъп. По тъп си и от водното л@йно, с който си оспорвате титлата изтривалка на форума
VLAD
на 27.11.2023 в 17:24:53 #18Баси, властта в БФСто се сменя и реферите се ошашавиха.
VLAD
на 27.11.2023 в 17:16:41 #17Очаквам коментар от Умерения за влизането на новия български национал - цигането Уелтън.
Chernorizec
на 27.11.2023 в 17:03:47 #16bobi-mihaylov-n1 щото мо писна от малоумници като тоя , като джагър и умерения педерас
Мик Джагър
на 27.11.2023 в 17:01:14 #15Тия Локото са по-скандални и от говедата
Мик Джагър
на 27.11.2023 в 16:59:54 #14Голем играч Чандъра, добре, че доносниците го ангажираха дългосрочно
Мик Джагър
на 27.11.2023 в 16:50:06 #13Влад, не, не е нормално изпълнението на Франса
Чакай обаче да оставим тоя милиционер Чернопутец да беснее за наше забавление
VLAD
на 27.11.2023 в 16:38:16 #12Ваша Чест, пускам сигнал, че мача е съмнителен. Такъв пропуск като на локомотовския мангау може да бъде направен само умишлено.
Мик Джагър
на 27.11.2023 в 16:37:40 #11И разбира се забравих Пламката Андреев, дето му гласят смяна от Б група
Мик Джагър
на 27.11.2023 в 16:36:05 #10Майкоу, сега видях гола
Такова нещо не може да се види в организирания футбол
Доко зверски се излагат. Не е нормално да губиш от играчи като Дарлан, Марин Петков, Папи Галчев, Фадига, Асен Митков и Чандъров