Локомотив (София) се изправя срещу Левски в двубой от 18-ия кръг на efbet Лига. Сблъсъкът в квартал "Надежда" започва в 17:30 и ще бъде ръководен от Радослав Гидженов.
Редица мачове този кръг бяха отложени заради обилния снеговалеж в цялата страна. Във вчерашния ден теренът на стадион "Локомотив" в столичния квартал "Надежда" също бе изцяло покрит със сняг. Домакините обаче наели нужната техника, за да може игрището да бъде приведено във вид.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!
През седмицата "сините" гостуваха в Русе на местния Дунав. Съставът на Николай Костов елиминираха русенци от турнира за Купата на България след успех с 3:1. "Червено-черните" пък отпаднаха от Спартак (Варна) след изпълнение на дузпи. Интересното е, че в първата среща Левски разби "железничарите" с 6:0.
Вероятни състави:
ЛОКО СФ (3-4-1-2): Любенов; Д. Димов, Станоев, Кардосо; Найденов, Милошев, А. Иванов, Франко; В. Николов; Франса, Д. Митков
ЛЕВСКИ (4-1-4-1): Андреев; Петрис, Ван дер Каап, Кордоба, Галчев; Дарлан; Роналдо, Краев, Фадига, М. Петков; Рикардиньо
USD
CHF
GBP
mottorrhead
на 27.11.2023 в 16:23:02 #9Истината, само истината и цялата истина за леСки https://vm.tiktok.com/ZGedkk4AG/
mottorrhead
на 27.11.2023 в 16:16:04 #8Черноризец, няма как да не мое а кажеш името на голмайстора и да коментираш футбол, сеш ли се е тенеке смотано
Vlady
на 27.11.2023 в 16:15:49 #7Засега Гидженов свири нормално - определено нямаше дузпа за Левски, при пробива на Марин Петков нямаше никакво основание за спиране на атаката или отмяна на гола.
milko-tsankov-l3g7eGbw
на 27.11.2023 в 16:13:14 #6Ако е литекс се изписва гоооооол!!! Да го духат литекс!!!
mottorrhead
на 27.11.2023 в 16:10:21 #5Марин Петков е шматка, не си знаеш футболистите, тееба у умрелото теле... Марто бил
VLAD
на 27.11.2023 в 16:09:12 #4Мача е Х за кеф на видния локомотивец Данчо94, който не е олигофрен.
Chernorizec
на 27.11.2023 в 16:05:32 #3Чешката да се чете чурката
Chernorizec
на 27.11.2023 в 16:04:14 #2Кое е редно и кое не незнам ама Марто Петков си натопи чешката в разшлякания ти г.з
Blade_Reloaded
на 27.11.2023 в 15:45:30 #1Редно е Локото да топне чурката в синята подводница. Ей така за разхош на кръга :-)