Лудогорец посреща ЦСКА в дербито на 26-ия кръг на Първа лига. Мачът на "Хювефарма Арена" е днес от 17:45 часа и ще можеете да проследите и всичко най-интересно от него на живо в ТОПСПОРТ.
"Орлите" влизат в срещата на второ място с 50 точки, на девет от лидера Левски. Отборът воден от Пер-Матиас Хьогмо е в серия от две поредни победи - 1:0 над "сините" и 3:0 над Монтана.
ЦСКА е четвърти с 46 точки. "Червените" също имат два успеха поред - 1:0 над Ботев Враца и 2:0 над Локомотив София, а преди това отстъпи на Септември София.
В състава на домакините се завръщат Педро Нареси и Антон Недялков. С проблеми са Кайо Видал и Станислав Иванов. За "червените" всички са здрави и тренират пълноценно.
Главен съдия на мача е Любослав Любомиров. Любопитно е, че АВАР съдията Мартин Марков беше сменен с Тодор Киров.
Лудогорец няма загуба от ЦСКА в 11 поредни мача. Двата отбора излизат един срещу друг в два мача от полуфиналите турнира за Купата на България, а след това най-вероятно ще играят още два пъти и в плейофите на шампионата.
USD
CHF
GBP
bernal
на 14.03.2026 в 17:24:19 #116Е за какво е правят сега тази глупост нашите футболисти , за да си изкарат ненужни картон и наказания за следващите важни мачове .
cvetomirmagnitski
на 14.03.2026 в 17:24:03 #115Оги, как сте се борили, като нямате шут към вратата на Шалварите?
donaldtrump
на 14.03.2026 в 17:22:46 #114Другари ярмейци, вадете отбора. За разлика от играта, това поне го можете
Да идва Стойкас и да вади
Vendettta
на 14.03.2026 в 17:21:27 #113Очевидно, че Лудогорец отново ще е шампион.Устите на Левски и ЦСКА са само гоелми
e123
на 14.03.2026 в 17:21:22 #112Като е гарга да е рошава, давайте още
ogi-simeonov
на 14.03.2026 в 17:20:34 #111Левски поне падна с по гол само и се бори мъжки.Сега е трагедия.Да не си отидат с петица червените..
goso-conev
на 14.03.2026 в 17:20:15 #110n-a-PG Нито е това вярно, че ще създали за полувреме повече опасности пред вратата на Лудите от Левски ,нито за това говорех.. Да като нападение първото полувреме е ЦСКА много добре.. Ама като отбрана сте трагични, да падаш за 40 минути игра 2:0 и да получиш 2 гола който са 100% грешки позициониране на защитниците, си е страхотно много.. Едно е да те задмине със индивидуални действия нападателя или да получиш гол след много ходова атака която да обърка защитата.. Ама да получиш цели два заради зле позиционира говори само за едно.. Няма синхрон във защита.. Да, срещо Локо София не си проличава, ама срещи топ отборите да, пък да не говорим за Лудогорец..
jordan_levskara
на 14.03.2026 в 17:20:01 #109И аз се присъединявам към грухтящите под мен. Наистина играете по-добре от Левски. И все пак стискам ви палци да додрапате до равен!
Ataspor
на 14.03.2026 в 17:18:34 #108Янев мурво, Янев мурво, Янев мурво
Vlady
на 14.03.2026 в 17:13:36 #107При такава игра в защита е трудно да се търси вина във вратаря, надали Евтимов щеше да се справи по-добре.
oficer1
на 14.03.2026 в 17:11:05 #106Най накрая!
Ataspor
на 14.03.2026 в 17:10:19 #105Тоя неоценен гений Янев го разкри треньорът на Септември, какво остава за Лудогорец. Ма карай, ние свикнахме вече да играем за 4-5 място. И така наречените ни фенове тук викат - споко, всичко е наред, време трябва
oficer1
на 14.03.2026 в 17:02:50 #104В момента Делова е като ЕтоГо преди да дойде Ицо! Много добър играч, но постоянно прави малоумия и с непредизвиканите си грешки създава голови положения за противника! Първите 10-тина минути на второто показват, че психически не сме готови кЪт отбор. Дано се пооспокоят малко, че... Ицо да започва със смените, на играчи и на самата тактическа схема. Така нЕа Фкараме гол. Дали ще загубиш с два или три гола..., разлика йОк. Поне да опитат със смени да променят нещата!
Тунчо
на 14.03.2026 в 17:01:34 #103Следвай oficer1 на 14.03.2026 в 18:52:37#160 На мен не ми харесва, че загуба тази вечер означава, че ЦСКА няма да е шампион! Но да изчакаме. Има още 45 минути. Може късметът да дойде при нас и да реализираме положенията =≈========/= Мухахаха
Шампион ли?Бе вие ребрандирани безродници и травестити гледайте баража да не изтървете, а то безтитлието ви е вече традиция.,
staroto
на 14.03.2026 в 16:59:24 #102Лудогорец е много лошо структуриран отбор. Нямат крила. То и Маркус е по скоро халф, Защитата им издиша. И недялков и Вердон. И играят ходом и просто чистят топката. И водят с два на нула!! Засега...
athletic_slava_1923
на 14.03.2026 в 16:57:21 #101Саламчо, каква ясна представа има вратаря? Всичко става на 13-14 метра пред него секунда по-късно топката е пред зеления. Говорите глупости. Теодор както увисна можеше и директно да си вкара автогол, няма как вратаря да тръгне накъдето и да е преди Теодор да отиграе топката. Не ми се спори, защото имам чувството, че няколко човека и за физическо не са се събличали, какво остава футбол да са играли
salam-drugari
на 14.03.2026 в 16:56:55 #100Шимпанзурите почнага да се търкалят и да им влиза мед. помощ от 48-та минута
goso-conev
на 14.03.2026 в 16:53:38 #99Във защита трагично представление от ЦСКА.. Точно кадето имахте най-големи проблеми през есента взехте точно един играч а той разбира се няма как да оправи всичко със магическа пръчка.. Вижда се реално че сте далеч от Лудите и Левски..
salam-drugari
на 14.03.2026 в 16:52:57 #98Атлетик Ще ти го обясня просто. Физиологически еволюцията е създала мъжът с предимство пред жената в преценка на разстоянието. Т. Иванов му се удря у кратуната Клепоухов има ясна представа къде отскача топката т.е. от него се очаква да тръгне напред и с юмруци и ритници си проправя път към нея, не да ми трепери на метър пред гол линията
toni-tasev
на 14.03.2026 в 16:52:31 #97Ataspor наистина си зле с главния мозък...и къде е вината за вратаря за втория гол...пий хаповете и лягай