Лудогорец посреща ЦСКА в дербито на 26-ия кръг на Първа лига. Мачът на "Хювефарма Арена" е днес от 17:45 часа и ще можеете да проследите и всичко най-интересно от него на живо в ТОПСПОРТ.
"Орлите" влизат в срещата на второ място с 50 точки, на девет от лидера Левски. Отборът воден от Пер-Матиас Хьогмо е в серия от две поредни победи - 1:0 над "сините" и 3:0 над Монтана.
ЦСКА е четвърти с 46 точки. "Червените" също имат два успеха поред - 1:0 над Ботев Враца и 2:0 над Локомотив София, а преди това отстъпи на Септември София.
В състава на домакините се завръщат Педро Нареси и Антон Недялков. С проблеми са Кайо Видал и Станислав Иванов. За "червените" всички са здрави и тренират пълноценно.
Главен съдия на мача е Любослав Любомиров. Любопитно е, че АВАР съдията Мартин Марков беше сменен с Тодор Киров.
Лудогорец няма загуба от ЦСКА в 11 поредни мача. Двата отбора излизат един срещу друг в два мача от полуфиналите турнира за Купата на България, а след това най-вероятно ще играят още два пъти и в плейофите на шампионата.
USD
CHF
GBP
gychopopov
на 14.03.2026 в 16:18:45 #36Мангалска, яж xyй!
salam-drugari
на 14.03.2026 в 16:18:42 #35Дано Анжело Мартино е левичар, щото трудно се бърше гьз с два счупени пръста на дясната.
salam-drugari
на 14.03.2026 в 16:14:36 #34Питас е леко безмоторно хвърчило
anatoli-iliev-6pIepogL
на 14.03.2026 в 16:13:53 #3325 - та минута и...Ето ,О ми се губи !! Второ мутрата на съдийчето хич не ми харесва !! Ще видиме !??
cvetomirmagnitski
на 14.03.2026 в 16:00:07 #32Пидирастин, даже не се сещаш за часовата разлика
Ще гледаш репортажи, ама след час
cvetomirmagnitski
на 14.03.2026 в 15:56:45 #31Ебaти якия мач, а няма и 10 минути
oficer1
на 14.03.2026 в 15:40:18 #30ЙОрист НедОдялко, който освен акЪдемик е и пастир по мУнтанските ливади на едър рогат добитък!
Слабоумът е до тук със 100 коментара, в които ни информира, че знаел как ще завърши мача и какво щели да си говорят после Армейците...
Га шимпанзетата му еВаха любимците не се весна тука, ама сЯ е отвързан от сезала и е в обичайната си роля на шут на форума!
ВоденПлазмадиииии, я дай един футболен коментар, ве, джудже комунистическо!
Отиваме и даваме всичко от себе си за победата! Дано любимците ми в червено играят футбол и заслужат победата!
Гувядата да си берят срамните постъпки с юношките и запалените фенерчета на целиОТ кабриолет га ги евЕ ЦСКА!
САМО ЦСКА!!! СЕГА И ЗАВИНАГИ!!!
gychopopov
на 14.03.2026 в 15:29:28 #29Успех на Микретата!
AK 47
на 14.03.2026 в 15:24:17 #28waterloo на 14.03.2026 в 16:48:18#49 Знам нищожество # 47, защото съм образован и интелигентен, а не като теб с ограничена обща култура и образование спряло някъде между началното и основното ------ УжасТ
Господи, събери си вересиите
cvetomirmagnitski
на 14.03.2026 в 15:12:45 #27Какви репортажи ще гледаш, то първите полувремена не са завършили
Ебaти биологичния отпадък
german
на 14.03.2026 в 15:11:29 #26обергрупенпрофесор
потвърдихте моите подозрения, че това е блестяща дезинформационна операция, за заблуда на добродушния норвежец
XAN_lil
на 14.03.2026 в 15:08:01 #25Африд Нгоме..... ....на някой дядото
salam-drugari
на 14.03.2026 в 15:07:14 #24ЦСКА излиза с първия си отбор срещу шимпанзята, за разлика от осрания Лесни, който в сходна ситуация навремето излезе с девиците си.
salam-drugari
на 14.03.2026 в 15:01:28 #23Дантелата-цокало-принтер пак залива топа с възпалените си хемороиди.
german
на 14.03.2026 в 15:00:13 #22не е по темата, ама кой е този Африд Нгоме
XAN_lil
на 14.03.2026 в 14:55:59 #21Тоя от топа....лични карти ли ще им вадят, та си изписани имената по документи
Ай ееее
seal
на 14.03.2026 в 13:24:11 #20cvetomirmagnitski Ще наeбем и шaлварите, и говeдата. Да се оправят между тях. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- так точно!
seal
на 14.03.2026 в 13:21:33 #19Гъчо е Петър, полицай от РПУ Асеновград, обслужва проститутките в района , покрай сестраси бивша "мадам" на Скобелева майка... преди години му хакнах профила и от тогава ми е "сърдит" обича да се кове с мургави мъже--- Горни воден.
gychopopov
на 14.03.2026 в 11:12:37 #18Кьопек, Матата се пъчи, че тебе мъчи...дупешката!
14_k4v_88
на 14.03.2026 в 11:06:27 #17Гъчи с потника се пъчи Матата отзаТ го мъчи