Днес от 20:00 часа ФК ЦСКА 1948 приема ЦСКА в мач от втория кръг на плейофите в efbet Лига. Срещата трябва да се играе на Националния стадион "Васил Левски". Новаците в елита обаче се заканиха да бойкотират мача. Искането за пренасрочване бе, тъй като в лагера на домакините има 11 футболисти заразени с коронавирус и са под карантина. Наред с това с COVID-19 са и хора от треньорския щаб.
Въпреки заканите си, че няма да се явят на мача, от ФК ЦСКА 1948 пуснаха скъпи билети за гостуващите фенове - от 20 и 35 лева. Пропуски за привържениците на новаците не бе съобщено да се продават.
В ЦСКА се готвят на пълни обороти за сблъсъка. Тимът стигна до трудна победа с 1:0 над Арда в понеделник, а сега иска да запише по-убедителен успех.
Наставникът Любослав Пенев със сигурност ще направи промени по своя състав. Очаква се титуляр да бъде Брадли Мазику, който доскоро лекуваше травма. Кери и Синклеър може да се появят в титулярния състав за сметка на Енрике и Йомов.
Ако от ФК ЦСКА 1948 решат все пак да се явят на срещата, то ще разчитат на доста юноши. От клуба така и не обявиха кои са заразените с коронавирус играчи, но и не са длъжни да го правят.
При неявяване "червените" ще бъдат наказани със служебна загуба 0:3, а от актива на отбора ще бъдат извадени три точки. Освен това новаците ще платят и глоба от 5000 лева.

USD
CHF
GBP
kanchu
на 07.05.2021 в 07:10:22 #7Не знам някой оттук списващите да е на работа в БФС?
Локо Пд
на 07.05.2021 в 07:00:25 #6Ако някой от коментиращите тук има достъп до правилника на БФС и има понятие от правила, покорно моля да ми обясни как и защо в една и съща седмица мачът с Локомотив Пловдив е отложен НЕИЗВЕСТНО ЗА КОГА по причина на над 10 играчи на ЦСКА 1948 заразени с ковид, но днес ЦСКА 1948 СЕ ЗАДЪЛЖАВА да изиграе мача с ЦСКА-София НЕИЗВЕСТНО с какви футболисти
Предварително благодарА
RED_EAGLE
на 07.05.2021 в 06:47:43 #5Emblemata - „Колкото до цекоцеков - неявяване за мача би било елегантно решение - ще избегнат тежък разгром и ще се отърват с лека уплаха и едно служебно 0 : 3.” Emblemata, ЗАЩО ЛИ не си спомням такова нещо да се е случвало НЯКОГА или СЕГА ви се е паднало и се надяваш в СРЕЩА С ЮНОШИ да осъществиш БЛЯНОВЕТЕ СИ? Доколкото си спомням, в първата среща от сезон 2020/2021 крайният резултат беше РАВЕН 2:2 (!) и ЕДВАМ ДОБУТАХТЕ до него, като първото полувреме ЦСКА 1948 ВИ ВОДЕШЕ с 2:0 (!) и по трибуните бяхте ТИХИ като препикано мушкато и САМО С ПОМОЩТА НА СЪДИЯТА в 49-та минута (при дадено продължение 3 минути !!!) Антов вкара гол, а в XIV кръг (втората играна досега с вас и останала единствена) сте победили с 2:0, при това с втори гол АВТОГОЛ (!) на Лазар Марин ЧАК в 82-та мин.!!! Emblemata, ХУБАВО Е, като пишеш такива коментари, ДА СЕ ЗАСРАМИШ, ако имаш СРАМ (?)! На СЛУЖЕБНА ПОБЕДА ли разчиташ, или на ПОБЕДА СРЕЩУ ЮНОШИ, за да се перчите с „тежък разгром” (!!!) и така да си вдигате келявото самочувствие!!! Ами я си представи, че тези юноши като СЛАВНИ АРМЕЙЦИ вземат, че постигнат ПРЕСТИЖЕН резултат (напр. минимална загуба, да не говорим за равен или победа), КЪДЕ ще трябва да се заврете? Какво ли питам, като виждам, че в редовния сезон НЯМАТЕ ПОБЕДА срещу отбор от първата шестица (с изключение над ЦСКА 1948 ), но продължавате да наглеете и да не може да ви се затворят устите!?!?!? Да задавам тези въпроси и на останалите оранжеви ПРИПОЦИ тук, е БЕЗСМИСЛЕНО!
radostinov
на 07.05.2021 в 06:25:34 #435 лева да гледаш пъпчиви хлапета които ще са спаринг партньор Това се е гавра с феновете на ЦСКА Цеката не спира с тъпотиите За цените на билетите за феновете на Требич ще попитаме 10те честни фена на отбора 3ма от които са в нашия форум
Мик Джагър
на 07.05.2021 в 06:12:33 #3Каквото и да си говорим, тук си требе Бочето
Мик Джагър
на 07.05.2021 в 06:08:42 #2ЦСКА играе с втория отбор на шефа и някакво гнусно изчадие обявили цени от 20 лв за Г и 35 лв за В сектор, без да обяви цени за билети за своите 20 привъженици...нещо типично за прост собственик на отбор без фенове
hristo-grozev
на 07.05.2021 в 05:52:54 #1За Цска, което е на другия олигарх - това на Гриша Ганчев. Когато има олигархични структури, няма равнопоставеност. Каквото за всички турци, това и за Кьор Хасан