ЦСКА приема Локомотив (Пловдив) в дербито на 20-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 17:30 часа.
Битката противопоставя втория и третия в класирането, като и двата отбора се нуждаят от задължителна победа, които да ги остави максимално близо до лидера Лудогорец.
В миналия кръг "червените" загубиха от шампионите и към момента изостават на 6 точки.
"Смърфовете" пък направиха 1:1 с опашкаря Етър, а през седмицата срещнаха затруднение с аматьорския Беласица за Купата, но в крайна сметка продължиха на четвъртфиналите, където ще срещнат именно Лудогорец.
Главен съдия на днешния двубой е Валентин Железов, а назначението му разпали сериозен дебат.
Спортният директор на гостите Георги Иванов се изказа негативно за определянето на рефера, а малко по-късно от Съдийската комисия излязоха с официално становище защо са избрали именно Железов.
Днешната среща ще бъде особено специална за треньора на ЦСКА Бруно Акрапович, който пристигна на "Армията" именно от Локомотив (Пловдив).
На пресконференцията преди мача специалистът обяви, че при "смърфовете" има много приятели и ще ги посрещне с добри чувства.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
"Винаги се радвам за всеки мач, още повече за този двубой с Локомотив. Имам много приятели в клуба. Няма негативни чувства в мен, радвам се за срещата. Те идват на гости и ще ги приема добре. Няма да се опитам да изненадам никой. Искам да стане здрав мач", каза Акрапович.
От своя страна треньорът на Локо Александър Тунчев се изказа премерено.
"Бруно беше старши треньор на Локомотив, а аз бях негов помощник, но не мисля, че трябва да съпоставяме треньорите на двата отбора.
Определено трябва да изглеждаме така, както срещу Лудогорец. Ако искаме да постигнем някакъв успех, отборът трябва да бъде концентриран и агресивен", заяви Тунчев.


USD
CHF
GBP
Локо Пд
на 06.03.2021 в 17:44:18 #140припознавачи
ЧИБА, М@ма ви лоишка
Локо Пд
на 06.03.2021 в 17:41:47 #139дРИнко и други зависими
РАзБРА ЛИ
DrINKO
на 06.03.2021 в 17:41:01 #138Рулз, на Локо играта е прибрани, рушащщи, и се надяват на някоя контра. Затова и Бруно подходи по спокойно с постепенно атаки. Все пак притежанието на топката е 70-30. За съжаление в България се напълни с отбори играещи грубо, но при всяко докосване се търкалят и искат фаул. А идиотите в черно им го дават.....
DrINKO
на 06.03.2021 в 17:37:00 #137КлаУйййДиЯ, миризлива селска пачавро. Събрал съм в топките бая спермоч, ела да ти я изсипя в голямата миризлива уста!!!! Ако търсиш внимание, на рЯзградското околовръстно най-лесно ще го намериш. Хем и някой лев ще изкараш за ГучИ от женският пазар. Турските ТИР-аджии сигурно обичат маркови ***. Питай майка ти, тя 100% знае.....
Локо Пд
на 06.03.2021 в 17:33:49 #136ЯЖТЕ
КОРРРРР
Да в'ае'ейба Ф люляците
staroto
на 06.03.2021 в 17:33:10 #135Трионо Краля не можеха да го фаулират. Краката му бяха като диреци.Иначе от Лондон 68 и Мексика, едва ли има 15 мача.
mottorrhead
на 06.03.2021 в 17:31:27 #134user avatar 42444 СЛЕДВАЙ DrINKO на 06.03.2021 в 18:50:19#160 Аз идея нямам как с вършини като Кейсадо, Бисмарк, Коч, Юга и Матей, ние не можем да вкараме гол от статично положение.... Ако съм треньор цяла седмица това ще ги има. Поне 1 гол на мач трябва да влиза след статично положение..................... Дринко не е така, техните защитници са същите върлини, жалкото е че бруно не е забелязал, тряаше да ги тренира ниско по тревата да играят, а ние си играхме английски футбол от 90- те, тичане и високи центрирания от фланговете, играта ни тряале да бъде по тревата къси подавания, финтове, и най вече шутове, ние за 90 минути пак имаме 4 /5 шута няма как да стане, и пак старата слабост не можеш да биеш ни първия, ни третия, как да сме шампиони
НИЕ СМЕ
: ЦСКА
:
Локо Пд
на 06.03.2021 в 17:30:32 #133Локо Пд
на 06.03.2021 в 17:29:03 #132ПОДЧИНЕНИ
ПО ЗАКОН
Локо Пд
на 06.03.2021 в 17:26:33 #131DrINKO
на 06.03.2021 в 17:25:31 #130Рулз #196 Гонзалес се оказа прав за Железов, тоя направи всичко възможно да убие мача. Ако са се играли 30 минути футбол, пак добре.... ............ И в коя полза е това, че ГонзЮ се оплаква? В полза на онези дето се мъчеха да атакуват, или на другите 11 прибрани в тяхната половина цял мач???
claudiu
на 06.03.2021 в 17:24:06 #129Тия ловешките проститути пак оцеляват, дейба късметлиите.
Гледам обаче, че СпермоДринко почти се е задавил в семенната течност, която изгълтва всеки ден.
ChernotoVlechugo
на 06.03.2021 в 17:22:37 #128Ебати селският отбор са Велбъжд, съдията ги дотика до заветният Х. 60 нарушения...
kravemorcho
на 06.03.2021 в 17:21:58 #127не знам, нелош мач, а
Apostola
на 06.03.2021 в 17:21:33 #126ЕЙЙЙ страшни Калитковци ,пак се отърваха
bernal
на 06.03.2021 в 17:21:32 #1250:0 за съдията сега и 100 деклараций да има същото си е българското съдийство е мъртво като футбола ни нищо няма да се оправи докато тази клика в бфс не се тазкара
kravemorcho
на 06.03.2021 в 17:19:23 #124е 55 минути ли да даде
VB
на 06.03.2021 в 17:18:57 #123Оранжевите: Играли сме добро, али сме немали шансу
DrINKO
на 06.03.2021 в 17:18:14 #12255 нарушения в мача и съдията дава само 3 минути продължения? Сега става ли ви ясно в коя полза свири съдията?
kondi
на 06.03.2021 в 17:16:34 #12106.03.2021 в 16:59:28 Ку4еф Маринчееееееее Знам, че щи си ти, късметче мое Пиши го направо 3-0 и да не си губиме времето Превземке , шофьорът на колекторската фирма пали колата на път към Белославци. Ако обичаш помиярът си го пускай да бяга надалече.