ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.
В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).
В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.
Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.
ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!
Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.
Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.
"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.
Наставникът на Лудогорец Валдас Дамбраускас ще бъде без Ману, Икоко, Каули, Анисе, Владислав Стоянов.
USD
CHF
GBP
spas-spasov
на 13.05.2021 в 00:43:22 #173Triono на 13.05.2021 в 03:03:36 Може и да си прав за титлата, аз лично виждам, и други причини. Но това не оправдава позицията и поведението на сектор "Г" (и не само) по отношение на много по-важни теми. Освен волейболната зала, нека да погледнем и стадионите: 30 мил. към Пловдив, 30г концесия (срещу ДОизграждане на стадион) към Подуене, а за нас 20мил. за участие в някакво измислено дружество за да можем да построим такъв. И никаква реакция от "червената" общност!? В същото време пореден "спонсор" за Гейреня, зала за Раева на земята на "Червено знаме"!? И все пак ... И ЦСКА Е ТИМ ЛЮБИМ ...
spas-spasov
на 12.05.2021 в 21:22:54 #172northern-ireland на 12.05.2021 в 21:51:30#56 Честита победа на ГМО Ловеч.Заслужена е. Отбора им е на светлинни години пред нивото на селските им фенове,които не го заслужават Доживях нещо свястно и от northern-ireland! Незнаеш колко си прав! А, аз искам да го напомня на всички които охулиха ръководството при продажбата на Соу и взимането на Матай, Чарълз, и Кайседо! Както и на тези които се покриха когато ставаше въпрос за отнемането на земите и залите на ЦСКА за чужда изгода. Дано се осъзнаят! И ЦСКА Е ТИМ ЛЮБИМ ...!
kanchu
на 12.05.2021 в 19:29:12 #171И Киро Гела, и Космонавта и Бойко хапнаха доста храна от армейската публика днес! Победата пък беше върха на сладоледа...
1999
на 12.05.2021 в 19:13:17 #170Милко, шпалирите много добре знаеш кой о'бор ги прави, нали? Знам че ти е гадно, но като не можеш да кажеш "Честито!" по-добре се скрий някъде и не се излагай за пореден път!
1999
на 12.05.2021 в 18:53:33 #169Пичове, човек и магарето си не бие така!
soro
на 12.05.2021 в 18:44:46 #168БИЧКИЯ , НЕ СЪМ БАТ ТИ , ПО-МАНЕЧЪК СЪМ СИ ОТ ТЕБЕ , НЕ СЕ ДРЪШЖ , КАТО НЯКОЙ ОТ БОСФОРА , ТЕ ТАМ МАЛЕ -ЛОЕМО БАТ - ТА БАТ СИ ВИКАТ И ДА СЕ ЧУДИШ КОЙ РЕАЛНО Е БАТКО /НО ГО ПРАВЕЛИ ОТ РЕСПЕКТ ДЕ / , баса ми няма ка да е сАс зелката , што не се познаваме извън форумо... С ЕДНИ МОИ СТАРИ АВЕРИ , ГОВЕДА БЕШЕ ... ЗАЛОГА Е СИМВОЛИЧЕН ... НЯМА КАК ДА ГИ НАПРАВЯ ОТ МИЛИАРДЕРИ , МЕЛИОНЕРИ
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:42:36 #167Пичове, ясно е, че няма да постигнем съгласие. Оставям ви да се радвате на великата ви победа. Вярвам, че ще остане със златни страници в историята ви както примерно победата над рома тоя сезон. Наздраве и честита победа.
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:39:10 #166Трионо 10те ни титли съвпадат със 7 участия в европейски клубни турнири, 2 участия в ШЛ, първа победа за БГ отбор в ШЛ - сигурно и там сме печелили без спорт
Дамбраускас се гаври - тва било един от най-важното мачове на тирето за сезона - в мач без значение за Лудогорец. Яко.
mottorrhead
на 12.05.2021 в 18:38:36 #165mottorrhead на 12.05.2021 в 19:33:10#79 Ако днес бием ще е с историческа разлика минимум...... М........?
soro
на 12.05.2021 в 18:37:19 #164ОХ , МАЙКО МИЛА 4-1 , ЦЕЛИ 2 БАСА С ЕДИН МАЧ , ЛУД КУПОН СЕ ОЧЕРТАВА
AK 47
на 12.05.2021 в 18:36:48 #163Лошото е само че вече няма да можем да разлагаме арабите с разградските амфебиотици
blqblq
на 12.05.2021 в 18:35:20 #162Ръкоблудният син, ти на кой отбор си фен?
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:35:07 #161Може и да сложим 2 звезди
glagoabazubaduza
на 12.05.2021 в 18:34:53 #160Домусчиеви вредят на отбора си с вторите начини. Ако не спрат, както някога направи Ганчев след големия ЕКТ резил на Литекс, този отбор ще стане още по-изнежен и небиткаджийски. Развращават дори и юношите си.
imco1
на 12.05.2021 в 18:34:52 #159Лош ЦСКА, да бие само с 4:1...
AK 47
на 12.05.2021 в 18:33:52 #158С падането на Баце пада и Проектът. Днес е началото на края на "Всенародната кауза". И остава само един БФС да ги последва. Ще!
elaizgrey
на 12.05.2021 в 18:33:47 #157Абе зелен глист, като сложите поне две звезди тогава може да коментираш великия ЦСКА. Скрий се в анадолската дупка и се поклони пред тази публика, която никога няма да имате.
УмеренЦСКА
на 12.05.2021 в 18:33:37 #156...Цесекари, днес имахме пълната възможност да се изкефим на нашия ЦСКА! Нека антицесекарите да си бършат сополите и да умуват и филосософстват за "мафии" и прочие...
DelMareNegro
на 12.05.2021 в 18:33:07 #155Бб п.п. и гелът са гейм овър. Унижение са първият отбор на шефа, а второят е свършил преди да почне
Bludniq_Sin
на 12.05.2021 в 18:32:53 #154Ей го и друг видиотен- въпреки съдиите - вечната мантра - червен картон и дузпа и продължава да говори че въпреки съдиите .. Тва на тирето ако не свирят срещу съперника 2 червени картона и 2 дузпи в началото на мача то задължително е въпреки съдиите