ЦСКА победи Локомотив Пловдив с 2:1 в мач от междинния 18-и кръг на Първа лига. Домакините държаха инициативата почти през цялото време, но спад в края позволи на "смърфовете" да изравнят. 31-кратният шампион обаче се бори до самия край и от дузпа Леандро Годой донесе седмата поредна победа в продължението.
Целият мач бе с повишен заряд заради силната енергия, която играчите и трибуните отправиха към борещия се с коварно заболяване Любослав Пенев.
ТОПСПОРТ проследи срещата на живо:
ЦСКА редеше ситуация след ситуация пред вратата на гостите до средата на първото полувреме, но така и не успяваше да открие резултата. Сякаш от нищото в 35-ата минута Джеймс Ето'о изскочи от втора позиция и отне топката в невралгична зона, след което намери Кошмара фронтално от вратата на гостите, а за "деветката" с едно докосване много класно успя да открие!
Източник: startphoto.bg
След почивката отново "армейците" контролираха случващото се на терена, но отпускане и кошмарна грешка на резервата Иван Турицов, позволил на Хуан Переа да стреля през него и изравни в 84-ата минута. Преди това съдията Димитър Димитров вбеси домакините със серия от странни отсъждания, които вероятно ще се дискутират в следващите дни.
ЦСКА не се предаде и създаде три голови положения в самия край, а развръзката настъпи в 93-ата минута. Ивайло Иванов игра с ръка при финт на Йоанис Питас в наказателното поле, а реферът в свой стил не отсъди нищо. ВАР преразгледа ситуацията и справедливостта възтържествува - дузпа за столичния гранд. Тя бе хладнокръвно реализирана от Кошмара и това сложи точка на спора.
Така във временното класиране ЦСКА вече е трети с 31 точки, а Локо е на шесто място с 29.
Източник: startphoto.bg

USD
CHF
GBP
pako6767
на 03.12.2025 в 18:23:34 #12DA POKANOSH KUXO GOVEDO V STUDIOTO DA KOMENTIRA CSKA E ..............OLIGOFRENIA
Smeh
на 03.12.2025 в 18:21:59 #11Турицов какво е сбъркал при гола? Вие кой мач гледахте?
machkai-kobra-2
на 03.12.2025 в 18:20:48 #10Гост водещия направи ше пръсне жлъчка от яд Голем кеф
Искам да чуя и оня крушарскки
Sampdoria
на 03.12.2025 в 18:16:24 #9САМО ЛЕВСКИ! 27--тата титла е близо!
machkai-kobra-2
на 03.12.2025 в 18:16:07 #8Истина е че можеше да си решим мача още 1вото полувреме. Реално изпуснахме поне още 2 да не кажа 3 гола. Ако късмета ни беше малко повече 1еотомполувреме 2рото щяхме да си ги доиграем спокойно
loko-pd
на 03.12.2025 в 18:14:51 #7Благодаря ви момчета .Играхте добре ..Една загуба ,но с игра .Само Локо пд .
cvetomirmagnitski
на 03.12.2025 в 18:14:02 #6На мен първото ми хареса, чист малшанс, че не ги приключихме още тогава. Това е първи мач, в който Янев не успя да си затвори мача, но се съмняват повече да пусне Турицов. Локото са много тегав отбор. В обобщение - наздраве
Говежда пърдюха
на 03.12.2025 в 18:12:41 #5Педалът от ГДР сега ще каже “оранжъвея отбор….” *** беззъб, никой не ти чете безумията които повръщаш))
seal
на 03.12.2025 в 18:12:36 #4абе продайте го този Турицов, 'баго и в шебека
nostradamusss
на 03.12.2025 в 18:12:22 #3Авторе, кому е нужна такава статия? Аз съм голям ЦСКА-р, но бива ли да си затваряме очите за проблемите? Какво ще стане в следващия кръг срещу Черно море във Варна? Ако си истински фен на отбора не бива да се радваш на такава игра, защото първенството е дълъг маратон, а не 1 мач!
Fernando
на 03.12.2025 в 18:09:52 #2Който е писал този пасквил е завършен ***.
machkai-kobra-2
на 03.12.2025 в 18:08:00 #1С доза късмет изпадащите станахме трети САМО ЦСКА