ЦСКА приема Септември София в двубой от осмия кръг на Първа лига. Срещата на националния стадион "Васил Левски" започва в 20:15 часа.
Символичните домакини отчаяно търсят дебютен успех от началото на сезона и нова издънка най-вероятно ще коства поста на босненския специалист. "Червените" се намират на 14-ото място в класирането с едва четири точки от шест изиграни мача.
Септември стартира с четири поредни поражения, но в последните три кръга стабилизира играта си и взе цели шест точки след победи над Добруджа и Локомотив София, изкачвайки се до 10-ото място в класирането.
Единственият отсъстващ от състава на "червените" е Джеймс Ето'о, който изтърпява наказание. С тима през последните 2 дни пълноценно тренираха и футболистите, които имаха ангажименти с различни национални отбори. По-рано през тази седмица бившият играч на ЦСКА Божидар Чорбаджийски започна тренировки със Септември. Вариант да подпише със столичани обаче няма, заради многото футболисти на тази позиция в състава.
USD
CHF
GBP
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 13.09.2025 в 19:10:10 #68Евала на момчето. Красив гол Но Керкенеза е пътник
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 13.09.2025 в 19:08:47 #67user avatar 39026 Следвай sssauron на 13.09.2025 в 22:00:44#115 Е да де, Мик, ама вие сте на кота нула вече 2 години, а не се вижда кой полага основите **** Само две? Май повече . Пък кой им е виновен,че си разпърдяха отбора. Имаха и прилични мачове в ЕКТ... Какъв отбор градят,като обират някакви смешници и сменят играчи като носни кърпи. Че и тренери
Ragnar2
на 13.09.2025 в 19:04:51 #66Това на Лапеня сега беше нарочно, абсолютно съм убеден
red-phoenix
на 13.09.2025 в 19:04:50 #65Всичко дойде от тъпотията на Джуниър. За какво ти е да лъжеш и да се правиш на голям техничар до наказателното, бе? Не можеш да я подадеш или да я изриташ дори, като виждаш какво се случва...
И като не ти свирнат фаул, си дотам. Или те хващат и ти вкарват гол, или някой трябва да направи нарушение пак до наказателното... Тъпанарска история!
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 19:03:31 #64Само Гьоко Жаджиевски няма да ни взимате
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 13.09.2025 в 19:03:28 #63Оня ден тук голяма инфантилна радост,че в някаква контрола били сърби от Б група...
svetoslav-hristov-qAZNXxZB
на 13.09.2025 в 19:02:37 #62ЛП 9 като застъпи- ще я втасате....
Доктора
на 13.09.2025 в 19:01:06 #61Айде за Сръбия
...ЛП9 да застъпва
Ragnar2
на 13.09.2025 в 19:00:05 #60Няма такива идиоти...
bernal
на 13.09.2025 в 18:59:31 #59Така става като не си вкарваш положенията накрая с един точен удар и ти вкарват гола и мача заминава.
Мик Джагър
на 13.09.2025 в 18:59:16 #58За мен отбор се гради поне 2 години. Особено както е при нас, от нулата.
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 18:52:26 #57user avatar 56492 СЛЕДВАЙ Мик Джагър на 13.09.2025 в 21:49:48 #106 Крис, не е нормално на 3 месеца да сменяме треньор. И аз съм недоволен досега от работата на Керкеза, ама трябва да му се даде възможност. До кога? Леверкузен , колко търпяха Тен Хаг? Керкеза до кога? Сезона замина
Мик Джагър
на 13.09.2025 в 18:49:48 #56Крис, не е нормално на 3 месеца да сменяме треньор. И аз съм недоволен досега от работата на Керкеза, ама трябва да му се даде възможност.
Доктора
на 13.09.2025 в 18:49:08 #55metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 18:47:48 #54Ако и след този мач Керкеза е треньор, оправия няма Бг варианта на Ман. Юнайтед Трудни са за гледане
Мик Джагър
на 13.09.2025 в 18:38:50 #53Абе тегава работа пак. Гол от центъра, първо положение макар и след фаул ни вкарват. Глупости в защита, много брак.
bernal
на 13.09.2025 в 18:35:54 #52Докторе аз пък видях от Додай доста пропуски имаше два златни шанса да вкара и ги пропиля , а в защита го няма никакъв не се връща и от там страда Аржентинеца който и без това е доста зле този мач ( дано не са му това възможностите , че Санянг ще ни се вижда като Роберто Карлош ) иначе да има доста желание и търчи много но трябва да покаже още доста .
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 18:33:00 #51Коцак, наздраве
Вземи ми автограф от Сиси Кеч
Ще почерпя
Доктора
на 13.09.2025 в 18:24:19 #50Додайчето е пушка, дано не го съсипем... ...как не намериха един такъв и за отдясно
Доктора
на 13.09.2025 в 18:14:32 #49