ЦСКА приема Септември София в двубой от осмия кръг на Първа лига. Срещата на националния стадион "Васил Левски" започва в 20:15 часа.
Символичните домакини отчаяно търсят дебютен успех от началото на сезона и нова издънка най-вероятно ще коства поста на босненския специалист. "Червените" се намират на 14-ото място в класирането с едва четири точки от шест изиграни мача.
Септември стартира с четири поредни поражения, но в последните три кръга стабилизира играта си и взе цели шест точки след победи над Добруджа и Локомотив София, изкачвайки се до 10-ото място в класирането.
Единственият отсъстващ от състава на "червените" е Джеймс Ето'о, който изтърпява наказание. С тима през последните 2 дни пълноценно тренираха и футболистите, които имаха ангажименти с различни национални отбори. По-рано през тази седмица бившият играч на ЦСКА Божидар Чорбаджийски започна тренировки със Септември. Вариант да подпише със столичани обаче няма, заради многото футболисти на тази позиция в състава.
USD
CHF
GBP
n-a-chx8TkqA
на 13.09.2025 в 18:12:37 #48Съдията е безобразен некадърник, да речем че имаше фаул при отменения гол, ама преди това имаше фаул срещу Г Иванов на границата на нак поле, положение за дузпа, което даже не го повториха по ТВ. Имаше и некои отсъждания против ЦеЦеКа, което просто показва че е скандален безобразник
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 18:10:38 #47Малко си пречат и са леко неориентирани на моменти, но това е най- силния мач на ЦСКА досега Да идва веднага Любо Пенев , че иначе няма да има оправия
irina-borisova
на 13.09.2025 в 18:08:15 #46НА Jekkovv МАКЯ МУ Я ГАЗЯТ НА ДЪРТИ ГОДИНИ МРЪСНИ РОМИ ЗА ПАРИ, А ЗА НЕГО САМО ЧОРАЙБЕ ЗАРЯ ФУСТАТА!
red-phoenix
на 13.09.2025 в 18:05:22 #45Още колко пъти ще си я взимат един на друг от краката и няма да се разберат кой да я бие?
Най-чистите положения от глупост ги изтървахме
Ataspor
на 13.09.2025 в 18:04:18 #44С тая игра не виждам как може да бием, който и да е в А театрал
Доктора
на 13.09.2025 в 18:04:03 #43shadow на 13.09.2025 в 20:59:05#66 "Отляво това момче вашето, май 17 номер, много издиша..." ============================================================= ...мани мани, ако т'ва му е потенциала
Кой ги селектира такива незнам, дано е некво моментно състояние, че
bernal
на 13.09.2025 в 18:01:17 #42Докторе отправели сме 12 удара досега два точни и поне 4 минаха на сантиметри от гредите и само един гол вкарахме там е проблема и какво да направи Керкез да влезе той да им ги вкара ли , ако съумеем да си вкарваме положенията мачовете ще ни станат лесни дотогава ще треперим всеки мач независимо от отбора срещу когото играем , пропуските на Жордао и Додай са престръпни направо
Доктора
на 13.09.2025 в 17:59:47 #41Пастора и Тури немат место едновременно на терена
...рибарите ги нема ник'ви, на полувремето Петко и Тасев
и как винаги немое уцелим стартовия, неам идея
bernal
на 13.09.2025 в 17:55:38 #40Е не това е прекалено вече , ще съжаляваме жестоко за тези пропуски особено за тези на Жордао и Додай.
Доктора
на 13.09.2025 в 17:55:03 #39...бавно и мудно
Сянка, Галин е циркаджия и провокатор, друга тема е,
че до сега треаше да водим с 3:0
ма като неще
red-phoenix
на 13.09.2025 в 17:54:55 #38Не сме мръднали грам! Същите тъпи непредизвикани грешки при пасовете още в центъра и ни хващат веднага на контра, както и същите тъпи грешки при изритани топки напред, които си минават зад гърба на цялата защита и гоним после с опасност или за червен картон, или за дузпа...
Съдбата ни прави подаръци с тия голове в началото, и вместо да направиш 3:0 до почивката, сам вкарваш вълка в кошарата...
metal_kris_1918
на 13.09.2025 в 17:50:59 #37СЛЕДВАЙ shadow на 13.09.2025 в 20:48:55 #56 Днес по-рано абсолютно същото положение го признаха за гол на Спартак Вн. Иначе и срещу Галин Иванов защитника изобщо не игра с топката, но фаул нямаше по-рано в мача. Ма айде, трябва една победа все някак да се случи На Спартак беше рамо в рамо Тука си беше чисто нарушение
Ragnar2
на 13.09.2025 в 17:50:30 #36Обаче новият ни бек си мисля, че и аз ще мога да го мина. Поне два пъти от пет опита..
boris
на 13.09.2025 в 17:49:26 #35Защо повтарят мача със Славия?
irina-borisova
на 13.09.2025 в 17:49:16 #34УРЕДИХТЕ СЪДИЙЧЕ ,А???? СЪЩИТЕ 2 ИЗБЛЪСКВАНИЯ В НАКАЗАТЕЛНОТО БЯХА КАТЕГОРИЧНО ЧИСТА ИГРА СА РЕФЕРЧЕТО ОРАНЖЕВО. СМЕШНИ ЛОЕШКИ УТРЕПКИ!
Ataspor
на 13.09.2025 в 17:48:53 #33За пореден път никаква идея какво да правим с тая пуста топка
Всички се мотаят, като мухи без глави.
Бием, не бием, Керкез след мача да хваща пътя
:
VB
на 13.09.2025 в 17:45:22 #32Ахахахаххахахаха, точно щях да напиша, че Септември ще изравнят скоро
gychopopov
на 13.09.2025 в 17:44:36 #31И въпреки това ГООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!!!!
gychopopov
на 13.09.2025 в 17:44:04 #30Шмайзера е купил съдиите!
УмеренЦСКА
на 13.09.2025 в 17:37:10 #29Отмененият гол на ЦСКА беше чиста засада.